Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1550. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
38.396
Cevap
1.420
Favori
2.586.320
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15481549155015511552
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    chicco kwik one bebek arabası kullanan varmı yakında alacağım ama kararsız kaldım. 7,5 kg daha hafiif varmıdır travel sistem ve anakucağı kullanılabilen şeklinde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cengo176 C kullanıcısına yanıt
    ben ebebekteki indirmi bekliyorum. motorola mps 36 modeli için. alıp bakcam beğenmezsem ne alırım yerine bilmiyorum

• cengo176 C kullanıcısına yanıt
    ben ebebekteki indirmi bekliyorum. motorola mps 36 modeli için. alıp bakcam beğenmezsem ne alırım yerine bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: EPICA

Travel sistem bebek arabası alacağım, 1500-1800 arası bütçem var.
    Elele allroad nasıldır?

https://m.trendyol.com/elele/elele-allroad-travel-sistem-bebek-arabasi-gri-p-2364118
    Casual Cadillac modeline de göz atın derim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • siribom S kullanıcısına yanıt
    Yok değil. 1.23 e geliyor 5 no şokta

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Jokerde chicco lite way 3 603 tl şuanda. Ayrıca canlı destekten mağaza fiyatları ile ilgili birşeyler sorunca 50 tl indirim çeki veriyor. 553 e geldi bana araba.

• quote:

Orijinalden alıntı: EPICA

Çevremde hiç kullanan da yok. Gidip görebileceğim bir mağaza da yok. Arada bebek mağazalarına gidince bakınıyorum etrafa, belki kullanan birilerini görürüm diye :)

Yılbaşından önce 1700 küsürlere kraft pro fit alabiliyordum, almadım fiyatı uçmuş, pişmanım.
    Casual guantum modelini tavsiye ederim piyasada 2000 tl geçen ay 1500 tl internetten aldim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TexasRanger kullanıcısına yanıt
    Şu an 840 görünüyor, acaba fiyat mı arttı

• TexasRanger kullanıcısına yanıt
    Verilen çekin altlimiti nedir hocam ?

• quote:

Orijinalden alıntı: VEBAL

Şu an 840 görünüyor, acaba fiyat mı arttı
    %50 olan indirim oranını %30 a çekmişler.
    Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TexasRanger -- 7 Şubat 2019; 11:56:50 >
  • BlackEagles2 kullanıcısına yanıt
    sadece bebek arabalarında 500 tlydi.
  • Kraft fit travel kullanan var mı? Tavsiye edermisiniz ?
    Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar

• EPICA kullanıcısına yanıt
    Dediğim gibi onlar da açılışa özel indirim yapmışlar. Ben ctesi ya da pazar gidip mağazadan görerek almayı planlıyorum. Tabi beğenirsem :)

• quote:

Orijinalden alıntı: liberta50

merhaba
    chicco kwik one bebek arabası kullanan varmı yakında alacağım ama kararsız kaldım. 7,5 kg daha hafiif varmıdır travel sistem ve anakucağı kullanılabilen şeklinde
    Benim genel olarak beğendiğim hatta seçeneklerim arasında olan bir model fakat tek beğenmediğim yönü, ana kucağının bebek arabasına monte edilme şekli. Diğer travellar gibi ayrı ayrı değil de normal oturma ünitesi varken monte edilince kaba bir görüntüsü oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: liberta50

merhaba
    Daha hafif travel sistem yok. Ben aldım kullanıyorum memnunum. Ana kucağı güvenlik testi adac tan yeterli not almis.

Ne olduğu belli olmayan Çin de fason ürettirilen guvenlik testine girmeyen arabalardan kat kat iyidir.

Daha da iyi olsun para önemli değil diyorsanız mamas papas armadillo alin. Ama mamas papas in yanında verilen ana kucağı teste girmemiş bilginize

• Merhaba,

Arkadaşlar otomatik göğüs pompasi ve lazer ateş Ölçer lazım, şuan uygun ve sağlam memnun kaldığınız model var mı?

Kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi virtue28 -- 8 Şubat 2019; 14:7:37 >
  • Casual Cadillac-Quantum-Air modellerinden kullanan varmı?
    Yada Kraft Oslo modelinden travel sistemden hangisini tercih etmeliyim maksimum çıkabilceğim limit 1700 civarı?
  • Merhaba benim maddi durumum o kadar iyi değil 300 liraya alabilecegim birşeyler var mı yani bizi en azından yarı yolda bırakmayacak

• virtue28 kullanıcısına yanıt
    https://m.n11.com/ciftli-elektirikli-gogus-ve-sut-pompasi-P232597204
    Hocam biz bunu aldık daha kullanmadık yeni geldi ama baya satılmış ve yorumları iyi okuyup karar verebilirsiniz bu iki başlıklı biz öyle istedik ama teklisi de var daha uyguna
    Bunu alırsanız sevgili11 kuponuyla 177 civarına geliyor lansinoh, philips gibilere göre fiyat baya iyi nerdeyse yarı yarıya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba, fiyatı ve kalitesi çok iyi olan bir park beşik önerisi verebilir misiniz erkek bebek için?
  • 
Sayfa: önceki 15481549155015511552
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.