Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1549. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.465
Cevap
1.421
Favori
2.590.567
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15471548154915501551
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    tamamdır çok sağolun
  • Şubat ayında genel bir indirim kampanyasından bahsediliyor, bu nedir acaba bilen biri bilgilendirebilirmi...? Böyle bir şey varsa bizde bazı ihtitaçlarımızı temin edip bundan yararlanalım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zvzv

Şubat ayında genel bir indirim kampanyasından bahsediliyor, bu nedir acaba bilen biri bilgilendirebilirmi...? Böyle bir şey varsa bizde bazı ihtitaçlarımızı temin edip bundan yararlanalım...
    Hocam babymall ve ebebek sitesine gir. Orada bilgilere sahip olursun ana sayfada

• tRoya06 kullanıcısına yanıt
    Kasım indiriminde 2000e almıştım ebebekten. İyi ki de almışım. Dışarıyı seyrederek gidiyor, sesi çıkmıyor. Arada kendiliğinden uyuyakaliyor. Uykusunun geldiğini fark ettiğimizde yatış pozisyonuna alınca daha çabuk uyuyor.
    Yalnız montajını doğru yapmanız lazım. Montajdan sonra trim sesi çok geldi koltuktan. Ebebekteki satış elemanına sordum, hepsinde var normal dedi. Distribütörü aradım. Nasıl ayarlanacağını tarif ettiler. Dedikleri gibi yaptım düzeldi. Bozuk yollarda koltuk boş iken bazen ses yapıyor, müziği açınca duyulmuyor zaten.

• yazilimsever kullanıcısına yanıt
    Bugün indirimli hali 2600 TL normalde 3küsürlerde. Malesef fiyatlar çok yükseldi. Şuanda isofix'siz olanı var izi comfort 3 ün. Bir süre onu kullanacağız, büyüdükten sonra farklı bir model bakacağım artık.
  • Ekim kasım aylarında cybex mfix 1100 satılıyordu. Ocakta 1500 yaptılar. Şimdi baktım 1800 olmuş.

• Arkadaşlar 300-400 bandındaki isofixli markalardan hangisini önerirsiniz? bütçem düşük maalesef, birçok uygun fiyatlı marka var ama tecrübe edilmiş f/p olarak değerlendirilebilecek markalar hangileri?bu arada 9-36 kg bakıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bebek telsizi icin onerileniz nelerdir?Goruntulu almayi dusunuyorum fakat kararsizda kaldim.kullanip memnun kaldiginiz markalar neler?

• Bebek oto koltuğu düşünen varsa joker de maxi cosi tobi 825 liraya düşmüş . İhtiyacı olan iÇin fiyat çok iyi .ille de İsofix olsun demiyorsanız tabiki değerlendirilir

• berke_han kullanıcısına yanıt
    Geldi hocam cok begendim kalitesi katlamasi sürüşü baya iyi tavsiye ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onderweb

Ateş ölçer tavsiyesi alabilirmiyim kullananlar hangisini kullanıyorsa yorum yapabilirmi?
    Hic dusunmeden visio focus diyebilirim..3 sene oldu alali

• bu ürün hakkındaki yorumlarınız beler ? Almayı düsünüyorum

• Konu açtım ama buraya yazacaktık sanırım.

Piyasada yalnızca bebek arabası 4000 tl civarı olan
    Maxi-cosi mura plus 3 bebek arabası +
    Yanında piyasa fiyatı 900 tl civarı olan carbiofix puset-oto koltuğuyla birlikte 2635 tl ye 30 adet stok ve 3 farklı renk seçeneğiyle satılıyor 1 aydır bebek arabası araştıran biri olarak bence güzel bir kampanya. İnceleyebilirsiniz.

Maxi-Cosi Mura Plus 3 Travel Sistem Bebek Arabası / Black Raven 5.270,00 TL yerine 2.635,00 TL
    https://urun.n11.com/travel-sistem-bebek-arabasi/maxi-cosi-mura-plus-3-travel-sistem-bebek-arabasi-black-raven-P318306705

• Migros bebek bezlerin ikinci ürün %40 indirimli güzel fiyat

• Amastrine kullanıcısına yanıt
    Şok markette daha ucuz. Bütün Bebek bezleri 37 lira

• Travel sistem bebek arabası alacağım, 1500-1800 arası bütçem var.
    Elele allroad nasıldır?

https://m.trendyol.com/elele/elele-allroad-travel-sistem-bebek-arabasi-gri-p-2364118

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EPICA -- 6 Şubat 2019; 17:8:29 >
  • EPICA kullanıcısına yanıt
    Bende aynı arabayı soracaktım. Cumartesi günü de Kadir Has avm de yeni dükkan açılışı var acaba orda da fiyatlar böyle düşer mi? Gidip görüp almak en iyisi aslında

• krKRAL K kullanıcısına yanıt
    Çevremde hiç kullanan da yok. Gidip görebileceğim bir mağaza da yok. Arada bebek mağazalarına gidince bakınıyorum etrafa, belki kullanan birilerini görürüm diye :)

Yılbaşından önce 1700 küsürlere kraft pro fit alabiliyordum, almadım fiyatı uçmuş, pişmanım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EPICA -- 6 Şubat 2019; 17:35:33 >
  • 
Sayfa: önceki 15471548154915501551
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.