Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1543. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.473
Cevap
1.420
Favori
2.591.135
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15411542154315441545
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: darnglove

Boyle bir grup varsa iyi olur

Alıntıları Göster
    Alırım bir dal

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bebek arabasını aldım normalde 900-1000 den aşağı düşmüyor arayışta olan arkadaşlar değerlendirir fiyat olarak şuan en uygun durumda.
    https://www.trendyol.com/wei-b-umit/wei-b-wbt-1012-resistens-travel-bebek-arabasi-siyah-gri-p-3527117?boutiqueId=303114
  • quote:

Orijinalden alıntı: greenpeace16

bebek arabasını aldım normalde 900-1000 den aşağı düşmüyor arayışta olan arkadaşlar değerlendirir fiyat olarak şuan en uygun durumda.
    https://www.trendyol.com/wei-b-umit/wei-b-wbt-1012-resistens-travel-bebek-arabasi-siyah-gri-p-3527117?boutiqueId=303114
    https://m.n11.com/casual-quantum-trona-travel-sistem-bebek-arabasi-P313038267?gclsrc=aw.ds&&gclid=CjwKCAiAsoviBRAoEiwATm8OYNJAUcYTlg_5-fjd5teq3qSzPySaPQaACOSbGwtAe2sR2xu5wkEluhoCQGoQAvD_BwE

Bende bu ürünü aldim arkadaşımda denedim yenidogan için anakucaklari çoğu modelde Küçük oluyor ve bebek ikibuklum oluyor hep bu modelde rahat ve arkaya doğru yatik alltan ve yanlardan dolgu malzenesi var bunu nasil farkettim geçen hafta welgroo q3 söyledim internetten gelen bir ürün berbattı kalitesiz ve guvensiz oldugunu görünce arkdasimda kalite ve rahatlık açısından beğendim ürünü söyledim fiyat ne arttı ama şimdi kafam karıştı rahat tavsiye ederim

• Oto koltuğu fırsatı var mı arkadaşlar 8 aylık oldu bizim kız yavaştan almam gerekiyor gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyun halısı arayanlar için güzel fırsat
    Link:https://www.babymall.com.tr/urun/playgro-muzikli-projeksiyon-oyun-halisi-ply-11324?utm_source=h.sonu&utm_medium=oyuncak1

• quote:

Orijinalden alıntı: H4RuNN

Oyun halısı arayanlar için güzel fırsat
    Link:https://www.babymall.com.tr/urun/playgro-muzikli-projeksiyon-oyun-halisi-ply-11324?utm_source=h.sonu&utm_medium=oyuncak1
    Geçen ay hb 110 tl aldim tavsiye ederim kaliteli

• bebeğin gazı için neler yapıyorsunuz arkadaşlar?
  • ProfXavier kullanıcısına yanıt
    Hocam çeşitli ilaçlar var ama herhangi bi işe yarayıp yaramadığı kanıtlanabilmiş değil. Biz biogaia diye bi damla kullanıyoruz yararlı bakteriler varmış içinde hanım öle dedi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: r3dr0ck

Hocam çeşitli ilaçlar var ama herhangi bi işe yarayıp yaramadığı kanıtlanabilmiş değil. Biz biogaia diye bi damla kullanıyoruz yararlı bakteriler varmış içinde hanım öle dedi :)
    peki faydasını görüyor musunuz?
    Hocam bizde işe yaradı. Çocuk 2. Haftasının doldurduktan sonra baya gaz sancısı çekiyordu sonra bununla biraz olsun rahatladık şu an 3.5 aylık hala kullanıyoruz ama artık daha hareketli olduğundan daha kolay çıkarıyor gazını. 1 damla alınıp denenebilir hocam 52 tl civarındaydı en son 1 ay fln gidiyor aşa yukarı

Önce masaj ile başladık, hiçbir işe yaramadı aksine daha beter oldu, üstelik tekniğini (saat yönünün tersi ve masaj yağı ile) ardından kiraz çekirdeği kullandık o da pek bir işe yaramadı, ardından biogaia kullandık 1 aydan uzun süre o da işe yaramadı, sonra doktorumuz maflor plus başlattı bize o biraz rahatlattı ama ağlama krizlerine engel olmadı, olmuyor şuan hala araba ile gezdirmek zorunda kalacak derece durum kötü bizde.

İnşallah bizim geldiğimiz kısma gelene kadar siz bu sorunu çözersiniz. Yalnız geçmesini beklemeyin, geçmek yerine daha kronik hale geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • electro.tech E kullanıcısına yanıt
    Aracınızda top tether varsa Britax Römer Trifix I-Size 2'yi öneririm. Hb'de 2050'ye kadar düşüyor dönem dönem. Güvenlik testlerinde bu yıl bayağı iyi sonuçlar almış.

Ben Besafe Izi Comfort x3 isofix aldım aralık e-bebek kampanyalarından, 2000 civarına geldi. Pozisyonu yüksek olduğu için dışarıyı seyredebiliyor. Böylece yolda sıkılmıyor. Geçen yıllarda güvenlik testlerinde puanı yüksekti.
  • Kimyon denediniz mi?

Bebek gazı için ne yazık ki yapılabilecek çok fazla birşey yok. Bu bir süreç ve bir şekilde çocuklar atlatiyor. Kimi 4 ayda kimi 9 ayda ayda.. yapabileceğiniz tek şey yöntem aramak. nasıl rahat ediyorsa o şekilde olmasını sağlamak. Arabayla gezinirken susuyorsa o konforu sağlayacaksın. El kol bacak hareketleri yaptırmak iyi geliyorsa onu yaptri

Biogaia damla

Maflor plus damla

Nurse harveys damla.

Bunları deneyin hocam. Biz biogai + nurse harveys kullanıyoruz. Şimdi biogai yerine maflor a gecicez.

Yalnız annenin yediklerine dikkat etmesi de gerekiyor.

Denemedim hocam, ama merak ettim o nasıl uygulanıyor?

• Hocam tane kimyonu (dövülmemiş olanı ) 15 dk kaynatıp soğumaya bırakıyoruz. Anne sütünü emdiktan hemen sonra şırınga ile 2 damla veriyoruz. Faydası oluyor. Sancıları hafifledi. Henüz 1 aylık bebeğimiz.

• yazilimsever kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Top tether yok aracımda. Besafe takip ettiğim bir marka gördüğüm kadarıyla güvenlik açısından beklentiyi karşılıyor ancak biraz bütçemin üzerinde ben max 1000 tl civarı bir ürün arıyorum ama tabi bu beklentileri karşılayacak ürün var mıdır bilemiyorum.

• Sizler zaman zaman ellerinizde bulunan bazılarının hiç kullanılmamış ya da çok az kullandığınız bebek eşyaları ,oyuncaklar ,bezler ve mamalar bulunmaktadır..Bu elinizdeki ürünleri satmak isterken çeşitli sıkıntılar yaşadınız.Artık bu duruma son veriyoruz ve üst yönetim ile görüşmem sonucu sizlerin elindeki ürünleri satabilmeniz adına ayrı bir bölüm açıldı..Artık bu konu ile aynı bölümde sizlerde ihtiyaç fazlası ürünlerinizi satabiliceksiniz.

Arkadaşlar kurallarımız bu açılan yeni bölümler içinde geçerlidir.Unutmayalım...Açılmış mama ilanlarının açılmasına müsade verilmediğini belirtmek istiyorum...ilan verirken mama ilanı özellikle son kullanım tarihli bir fotoğraf rica ediyorum..Ki suistimaller oluşmasın..Neticede kurallar hepimiz için..
    Bu konuda sizlerden anlayış rica ediyorum...

ilanlarımızı okunaklı,anlaşılır,görselleri de forum kurallarına uyucak şekilde ilan açmanızı rica ediyorum..Hayırlı olsun bizlere...

satış konumuz...

https://forum.donanimhaber.com/forumid_2654/tt.htm

sıcak fırsat olarak gördüğümüz ürünleride

https://forum.donanimhaber.com/forumid_2655/tt.htm

buralardan paylaşabiliriz...

• yazilimsever kullanıcısına yanıt
    Chicco ohlala tavsiye ederim.

Kızım dünyaya gelmeden önce Mamas Papas flip xt2 almıştık. Ancak bir süre sonra çok yormaya başladı. Daha hafif ve az yer kaplayan bir araba arayışına girdik. Komşumuzda da ohlala vardı. İlk başta tabi biraz işlevsiz gibi geliyor, özellikle kışın hasta eder mi çocuğu acaba diye düşündürüyor ama 3 kg ağırlık ve ergonomi açısından iyi ki almışım diyorum. Battaniye vs ile destekleyince soğuk geçmiyor içine. Şu anda 1000 tl üzeri gözükse de tamamıyla algısal. Kampanyalı olarak tercih edin. 650 tl ye kadar düştüğü olmuştu. 580 tl ye bulmuştum ama kaçırmıştım. Ya da İstanbul’da iseniz Saraçhane den çok uyguna temin edebilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 15411542154315441545
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.