Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1542. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: MalıArapFaiktenAlıyoduk Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.462
Cevap
1.421
Favori
2.590.249
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15401541154215431544
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozgurmumcu

Çok güzel ve yararlı bir çalışma olmuş, teşekkürler..
    Ben teşekkür ederim.. arkadaşlar sizlerden ricam bu iki açılan bölümün arkadaşlarımız tarafından bilinmesi...teşekkürler...
  • Biz yanlış hatırlamıyorsam 1000liraya aldık.eşim kayınvalide falan memnun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: intercorem

Biz yanlış hatırlamıyorsam 1000liraya aldık.eşim kayınvalide falan memnun
    Ben almıcam hocam, paylaştım almayan arkadaşlar alır diye ben baby plus hero travel aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: onderweb

aynı şeyi ben paylaşıcaktım iş görürmü acaba alınırmı ?
    kullananlar varmı.

Alıntıları Göster
    12 kg bebek arabası nedir ya sırf ağır diye almaktan vazgeçtik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMK46 -- 17 Ocak 2019; 23:2:20 >
  • Mamas Papas Armadillo City 2 bebek arabası 874 TL + 50 TL chip para çok uyguna geliyor. 2 ay önce Amazon'da 990 liraya almıştım. İlgilenen varsa kaçırmasın. Sorularınız varsa yardımcı olabilirim.

https://urun.gittigidiyor.com/bebek-anne/mamas-papas-armadillo-city-2-406555597
  • yazilimsever kullanıcısına yanıt
    Fiiyat farklı görünüyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ahmetsoul kullanıcısına yanıt
    Mesajı gönderdiğimde 874 TL idi. Şu an 999 TL olmuş.
  • bugun e-bebekten Loobex 3434 ateş ölçeri 99 tl ye aldım denemesini yaptım sıkıntı yok fiyatı uygun fazla para vermeyip koltu altı ateş ölçerleriyle kordineli kullanabilirsiniz
  • Oyuncaklar ateş pahası olmuş, bebek bekleyenler oyuncak alın oyuncak, ucuz kampanyalı falan bulursanız kaçırmayın.
  • yazilimsever kullanıcısına yanıt
    Sanırım yanında oto koltuğu yok. Ayrı alsak da yine monte de edilmiyor galiba yanılmıyorsam

• quote:

Orijinalden alıntı: MMK46

12 kg bebek arabası nedir ya sırf ağır diye almaktan vazgeçtik.

Alıntıları Göster
    Travel sistem arabalar genelde ağır oluyorlar.Benim aldığım arabada 14.8 kg ama puset ile beraber olan ağırlımı onu bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -PoseidoN- -- 18 Ocak 2019; 8:19:53 >
  • serkanertekin kullanıcısına yanıt
    Böyle bir satış konusunda ihtiyaç vardı. talepleri değerlendirip açtığınız için teşekkür ederiz.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yazilimsever

Mamas Papas Armadillo City 2 bebek arabası 874 TL + 50 TL chip para çok uyguna geliyor. 2 ay önce Amazon'da 990 liraya almıştım. İlgilenen varsa kaçırmasın. Sorularınız varsa yardımcı olabilirim.

https://urun.gittigidiyor.com/bebek-anne/mamas-papas-armadillo-city-2-406555597
    Küçük bebekler için pek kullanışlı olduğunu düşünmüyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • krKRAL K kullanıcısına yanıt
    Yabancı sitelerde monte edildiği söyleniyor ama Türkiye distribütörü ısrarla monte edilmediğini söylüyor. Aparat var bazı markalar için. Çevreden bulup denemek lazım.
  • Yatış pozisyonu güzel fakat oturuş pozisyonunda çocuğun oturmaya alışması gerekiyor. Yoksa sağa sola devriliyor.
  • Park yatak için tavsiyede bulunabilecek var mı?
    Çevremizdeki herkes Kraft tavsiye ediyor. Kraft'ta iki model var birbirine benzeyen Calipso Elit ve Garden olarak. Aralarındaki fark nedir bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkys

Park yatak için tavsiyede bulunabilecek var mı?
    Çevremizdeki herkes Kraft tavsiye ediyor. Kraft'ta iki model var birbirine benzeyen Calipso Elit ve Garden olarak. Aralarındaki fark nedir bilen var mı?
    Merhaba,

Biz kraft garden 70x110 aldık güzel ve kullanışlı görünüyor daha paşa gelmediği için deneyemedik. :) Calipso olanlar sanırım 70x120 oluyor görünüş oalrak aynılar sanırım pek fark yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -PoseidoN- -- 18 Ocak 2019; 13:41:1 >
  • Konu dışı sayılır ancak, 12 ay kontrolünde yapılan kan testinde d3 24,5 ile demir 28,5 ve demir bağlama 266 çıktı. Doktorumuz 1 yaşından sonra demir ve d vit kullanılmasına gerek yok dedi. Sizin fikirleriniz neler? Siz nasıl yaptınız?

• böyle bebekle ilgili ürün paylaşılıp tavsiye alındığı whatsapp grubu var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bermuda_18

böyle bebekle ilgili ürün paylaşılıp tavsiye alındığı whatsapp grubu var mı ?
    Boyle bir grup varsa iyi olur

• 
Sayfa: önceki 15401541154215431544
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.