Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı
31.319
Cevap
1.230
Favori
1.742.320
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bebek Ürünleri >> Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar
Giriş
      14 Mesaj
      16 Ocak 2019 21:06:49
      Bebek arabası alacağım ama karar veremedim. 750-1500 tl aralığında önerebileceğiniz sağlam görünüşü güzel hafif varsa oto koltuğu adac testinden geçmiş tavsiyelerinizi bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Onbaşı
      38 Mesaj
      16 Ocak 2019 22:25:50

Markete girip üye oldum ve alışverişin son aşamasında herhangi bir indirim göstermedi masterpass kullanmama rağmen.
      |
      |
      mrmuhendis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
      21 Mesaj
      16 Ocak 2019 22:53:27

Ben de araştırma aşamasındayım hocam. Son kararım chicco liteway plus olacak gibi. İnceleyin isyerseniz.
      https://www.akakce.com/travel-sistem-bebek-arabasi/en-ucuz-chicco-lite-way-plus-fiyati,1229111.html

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
      krKRAL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Çavuş
      90 Mesaj
      16 Ocak 2019 22:59:08
      Yeni doğan bwbeğimiz sürekli mızmızlıı yapıyor ve kucak istiyor. Abisinde böyle bir sorunla karşılaşmamıştık annesi sürekli bebeği pışpışlamaktan iş yapamaz oldu. Elektrikli sallanan müzikli ana kucakları varmış bunlardan kullanan varsa tavsiyede bulunabilirse çok sevinirim.

Nette baktım çok çeşitli modeller var pahalı bir şey alsam çocuk aevmez ve kullanmazsa para çöpe gitmiş olacak. Bu nedenle kullanıp memnun kalanların görüşleri ya da tavsiyeleri önemli olabiliyor.

Bu arada forumda 2. El bebek eşyalarının satışıyla ilgili bir alan varmıdır? Malum bebek eşyaları henüz yeni ve sağlamken bebek büyüdüğü için kullanılamaz oluyor. Bu nedenle bazen 2 el alım yapmak ya da eldekileri satmak gerwkebiliyor

Tavsiyeleriniz için şimdidien teşekkür ederim

• Er
      14 Mesaj
      16 Ocak 2019 23:05:22

İnceledim hocam hafif olması falan güzel de tipi pek hoşuma gitmedi. Varsa başka önerileriniz onları da inceleyebilirim. Teşekkür ederim

|
      |
      orhanmed kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1108 Mesaj
      16 Ocak 2019 23:07:43
      quote:

Orijinalden alıntı: krKRAL

İnceledim hocam hafif olması falan güzel de tipi pek hoşuma gitmedi. Varsa başka önerileriniz onları da inceleyebilirim. Teşekkür ederim
      wellgro q3 800 tl

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Er
      14 Mesaj
      16 Ocak 2019 23:32:55

800’e nerde buldunuz hocam. Bir de bunlar için bi arkadaş çok ağır ve hantal demişti biraz çekinceliyim

|
      |
      afutku kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1108 Mesaj
      17 Ocak 2019 00:05:49
      quote:

800’e nerde buldunuz hocam. Bir de bunlar için bi arkadaş çok ağır ve hantal demişti biraz çekinceliyim
      Gittigidiyordan buldum 870 tl olup 125 tl ind verdi 750 geldi 50 tl chippara ile birlikte700 tl az önce aldim siyah rengini

|
      |

• Binbaşı
      1108 Mesaj
      17 Ocak 2019 00:11:20
      quote:

Niye aldim onu anlatayim bebek 3 aylik Hadi kışın cikmayiz diye orta halli baston aldik ama bu bastonlar yazlik olup korunakli olmayan ve küçük bebeklerin rahatı uyumasi için uygun değilmiş kısa sürede bunu anladik hemen bu modelden aldim tmm ağır ama ilk yillarda bebek gibi rahat edecekki bizimde agzimizin tadi kaçmasın araç sedan bu arada

|
      |

• Yüzbaşı
      963 Mesaj
      17 Ocak 2019 00:17:34

Dönem dönem eczanelerde 3 al 2 öde oluyor, yakalar iseniz netteki ucuz fiyatlar ile aynıya geliyor
      Bu arada benimkiler 14 aylık oldu sanırım bu süreçte en az zam gelen marka mustela..

|
      |
      gokhan1371 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yüzbaşı
      963 Mesaj
      17 Ocak 2019 00:20:36

Operaistsnbuldaki cybex lere bakın
      Yeni model geleceği için mevcutlar baya indirimde ( yinede çok pahalı tabi) doğumdan itibaren kullanacaksanız zaten çok az seçenek var

|
      |
      Ahbârî kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yüzbaşı
      963 Mesaj
      17 Ocak 2019 00:30:48

Pişik kremi bir marka daha alabilirsiniz, her bebek farklı tepki verebiliyor
      Yorgan ilk başlarda kullanmayacaksınız tehlikeli olabiliyor yastıkta bir süre yok
      Sünger ile yıkama tavsiye edilmiyor
      Biberon ve emzik ideali için çok erken ama umarım başarılı olursunuz :) anne sadece emzirecekse krem ve silikon koruyucu alabilirsiniz
      Buhar mak çok hijyenik bir alet değil..

|
      |
      GGR06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Binbaşı
      1077 Mesaj
      17 Ocak 2019 01:45:22

istanbulda değilim malesef
      |
      |
      Amastrine kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

durduk yere imzanın kural dışıdır diyen sisteme sevgilerimle....
    • Er
      1 Mesaj
      17 Ocak 2019 04:09:34

Kartınızla alakalı bir durum ya da anlık bir hata olabilir. Bende anında düştü indirim. Diğer bir ihtimal kampanya kotasının dolmuş olması olabilir ama bu kadar kısa sürede dolmaz diye düşünüyorum.

|
      |
      avrora kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      125 Mesaj
      17 Ocak 2019 07:48:29

Bence bu kadar para verip böyle bir şey almayın, çünkü en fazla kullanacağı 1 ay. Ondan sonra isteseniz de bebeği orada tutamıyorsunuz. Bunun yerine ikinci el bir şey alın. Ben 3 aylık kızım için bir arkadaşımdan almıştım, en fazla 2 hafta kullanabildik.Sonra geri verdik.

|
      |
      unutulmaz37 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Elbet bir gün her şey düzelecek, ve bizim insanlarımızın yüzünde bahar çiçeklerini kıskandıran güzellikte gülüşler açacak...
    • Yarbay
      3212 Mesaj
      17 Ocak 2019 08:30:20
      quote:

Orijinalden alıntı: Amastrine

Pişik kremi bir marka daha alabilirsiniz, her bebek farklı tepki verebiliyor
      Yorgan ilk başlarda kullanmayacaksınız tehlikeli olabiliyor yastıkta bir süre yok
      Sünger ile yıkama tavsiye edilmiyor
      Biberon ve emzik ideali için çok erken ama umarım başarılı olursunuz :) anne sadece emzirecekse krem ve silikon koruyucu alabilirsiniz
      Buhar mak çok hijyenik bir alet değil..
      Sudocrem varmış sanırım 1 tanede olndan alalım.Sünger aldık 4 tl'ye ama dediğiniz gibi kullanmayıp el ile yıkıcaz paşayı.Buhar makinesi almayacağız dediğiniz gibi çok hijyenik olmuyormuş.
      |
      |

• Teğmen
      190 Mesaj
      17 Ocak 2019 08:49:42

bu ölçümleri akıllı cep telefonlara uygulama indirerek de yapabilirsiniz. Ayrıca cihaz almanıza gerek yok.
      |
      |
      AlicanCLK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      3212 Mesaj
      17 Ocak 2019 09:42:25

• Er
      5 Mesaj
      17 Ocak 2019 10:08:22

Biz hastaneden eve geçtikten sonradır sürekli bunu kullanıyoruz. Kaynatıp soğumuş bi suyla biraz ıslatıp siliyoruz. Hiç bi problem olmadı. Sadece dışarı çıktığımızda ıslak mendil kullandık. istersen 6 lı paketlerden alıp dene önce.

Düzeltme: hocam pardon ben karıştıtmışım ıslak mendil olanı değil direk pamuk olanı kullanıyoruz biz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r3dr0ck -- 17 Ocak 2019; 10:10:4 >
      |
      |
      GGR06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yarbay
      3212 Mesaj
      17 Ocak 2019 10:20:32
      quote:

Orijinalden alıntı: r3dr0ck

Biz hastaneden eve geçtikten sonradır sürekli bunu kullanıyoruz. Kaynatıp soğumuş bi suyla biraz ıslatıp siliyoruz. Hiç bi problem olmadı. Sadece dışarı çıktığımızda ıslak mendil kullandık. istersen 6 lı paketlerden alıp dene önce.

Düzeltme: hocam pardon ben karıştıtmışım ıslak mendil olanı değil direk pamuk olanı kullanıyoruz biz.
      Bunlar kendinden saf su ile ıslak hocam.Heralde ilk başta en küçük paketi alıp kullanacağız şimdi su kaynatmayla felan uğraşmayalım. :)

Hızlı Cevap

Reklamlar
web tasarım
son dakika
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.