Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (154. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: emrahkaplan5534 , ykosem Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 7 Misafir - 7 Masaüstü2 Mobil2 Android
5 sn
38.474
Cevap
1.420
Favori
2.591.265
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Model bu biz 8. ayında ihtiyaç gördük ve aldık.gerçekten çok faydasını gördük daha önce birlikte kahvaltı yapmak zulmdü şimdi rahat kahvaltı yapabiliyoruz :) ben 240 tl ye 10 taksitte almıştım.

http://www.e-bebek.com/chicco-polly-cift-kilifli-mama-sandalyesi_CHI-607906539
  • quote:

Orijinalden alıntı: gssn

Chicco Polly mama sandalyesi olanlar dikkat

Bilgilendirme için teşekkür ederim kendi adıma. Ben bu sandalyeyi alırken piyasa da yeni üretim ve eski üretim diye renkleri ve desenleri farklı olan iki tür Polly mama sandalyesi satılıyordu. Hatta eski üretimin bazıları yeni üretimlere göre az bişey ucuzdu. Her zamanki gibi Türk damarım tutup "Olmuşken yenisi olsun" deyip yeni üretim almıştım. Dün kod kontrolü yaptım şükür ki problemli kodlar içerisinde yok

• quote:

Orijinalden alıntı: ARYEKE

Model bu biz 8. ayında ihtiyaç gördük ve aldık.gerçekten çok faydasını gördük daha önce birlikte kahvaltı yapmak zulmdü şimdi rahat kahvaltı yapabiliyoruz :) ben 240 tl ye 10 taksitte almıştım.

quote:

ARYEKE
    SİZDE KOD KONTOROLU YAPTINIZ MI?

ORİSLEVİN

YENİ MODELLERİN RENK SEÇENEKLERİ NEYDİ , ALIRKEN NEYE DİKKAT ETMEM GEREK ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ARYEKE

Model bu biz 8. ayında ihtiyaç gördük ve aldık.gerçekten çok faydasını gördük daha önce birlikte kahvaltı yapmak zulmdü şimdi rahat kahvaltı yapabiliyoruz :) ben 240 tl ye 10 taksitte almıştım.

quote:

ARYEKE
    SİZDE KOD KONTOROLU YAPTINIZ MI?

ORİSLEVİN

YENİ MODELLERİN RENK SEÇENEKLERİ NEYDİ , ALIRKEN NEYE DİKKAT ETMEM GEREK ?

Hocam o kadarını hatırlamıyorum inanın. Elinizde kod listesi ile gidip kod kontrolü yapabilirsiniz en kötü ihtimalle

• ELİMDE KOD LİSTE HAZIR GİDERİM:)
  • 7-8 ay önce bebek arabası için uğradığım bu sayfaya oto koltuğu için tekra uğradım ama birşey bulamadım

oğlum 1 yaşını doldurdu 10kg civarı. 9-18 yada 9-36 grubu falan bakıyorum ama karar veremedim.

önerisi ve kampanya bilğisi olan varmı? aracımda isfix yok ama servis takıyormuş o yüzden isofix isteyip istememe konusunda kararsızım
    (2009 focus titanium, neden standart olarak yoksa )
  • Beyler

Çocuğum 2 hafta içinde gelecek

Alacağım beşik ise 27/12/2013 tarihinde bana gelecekmiş kısa zaman içinde alabileceğim bir beşik yada park yatak öneriniz var mı ?
  • haberim yoktu bu olaydan akşam bir kontrol edeyim.Teşekkürler.
  • Karqasa kullanıcısına yanıt
    Acaba aldığınız beşiğin ölçüleri nedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xtesla

Acaba aldığınız beşiğin ölçüleri nedir.

70*130
  • Karqasa kullanıcısına yanıt
    Babyhope Jakarlı Yatak (70x130) Babyhope Jakarlı Yatak (70x130)

Ortopedik bir yatakdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MySun

7-8 ay önce bebek arabası için uğradığım bu sayfaya oto koltuğu için tekra uğradım ama birşey bulamadım

oğlum 1 yaşını doldurdu 10kg civarı. 9-18 yada 9-36 grubu falan bakıyorum ama karar veremedim.

önerisi ve kampanya bilğisi olan varmı? aracımda isfix yok ama servis takıyormuş o yüzden isofix isteyip istememe konusunda kararsızım

Hocam, öncelikle ben de baktım ama forumda çocuk oto koltuğu ile ilgili doyurucu bilgi bulamadım.
    Neyse, bu pazar okuduğum ve dinlediğim bir sürü yorum ve inceleme sonunda gidip recaro'nun isofix olmayan modelini dün satın aldım. 9-36 istiyordum, en güzel fiyat performans açısından filan en iyisi olduğunu düşünüyorum.
    Neden isofix olan bir koltuk almadım? benim aldığım koltukta 5 nokta güvenlik sistemi diye birşey var, Allah göstermesin bir kazada sadece isofix olması işe yaramıyor, bizim arabada isofix var ama ne babamların arabasında ne de kayınpederlerin arabasında isofix yok ve monte edemiyorduk. Ayrıca kesinlikle almadan önce gidip deneyin. Mesela ikinci tercihimiz olan cybex'i bizim kız sevmedi. ayrıca kumaşları çok çok farkediyor. Bizim en büyük ikinci sorunumuz kızımın aşırı terlemesiydi. Onu da hallettiğimizi düşünüyorum.

O yüzden tavsiyem recaro marka bir koltuk almanız. römer ve cybex çok pahalı, chicco recaroya göre daha kötü ve daha pahalı, diğerlerini ise es geçtim. hepsiburada'dan baktığım birkaç markayı ise gidip test etme şansım olmadığı için es geçtim ama cardle ucuz ve kaliteli deniyor, bolenn hug ise çok güzel deniyor. İkisi de çin üretimi bildiğim kadarıyla. ben de güvenemedim ne yazık ki.

umarım bu yazdıklarım reklama girmiyordur. recaro tek yerde satılıyor zaten bildiğim kadarıyla ve 549 tl. römerler 850-1500 tl, cybexler 500-800 tl, chicco'nun uygun modeli ise 550-750 tl idi. 9-36 kg takıntım olduğu için maxi cosi bakmadım ama fiyatları 750-900tl arasında.

recaro marka 9-36 kg koltuğu 549tl 12 taksite aldım ben Ankara'da.

Allahtan kazasız belasız sürüşler ve sessiz sakin mutlu mutlu koltuğunda oturan çocuklar diliyorum hepimiz için :)

iyi günler.

• arkadaşlar annelütfen'den haftasonu sipariş veren varsa bana ulaşabilir mi?? acillll
  • quote:

Orijinalden alıntı: l0stc0ntr0l

quote:

Orijinalden alıntı: MySun

7-8 ay önce bebek arabası için uğradığım bu sayfaya oto koltuğu için tekra uğradım ama birşey bulamadım

Hocam, öncelikle ben de baktım ama forumda çocuk oto koltuğu ile ilgili doyurucu bilgi bulamadım.
    Neyse, bu pazar okuduğum ve dinlediğim bir sürü yorum ve inceleme sonunda gidip recaro'nun isofix olmayan modelini dün satın aldım. 9-36 istiyordum, en güzel fiyat performans açısından filan en iyisi olduğunu düşünüyorum.
    Neden isofix olan bir koltuk almadım? benim aldığım koltukta 5 nokta güvenlik sistemi diye birşey var, Allah göstermesin bir kazada sadece isofix olması işe yaramıyor, bizim arabada isofix var ama ne babamların arabasında ne de kayınpederlerin arabasında isofix yok ve monte edemiyorduk. Ayrıca kesinlikle almadan önce gidip deneyin. Mesela ikinci tercihimiz olan cybex'i bizim kız sevmedi. ayrıca kumaşları çok çok farkediyor. Bizim en büyük ikinci sorunumuz kızımın aşırı terlemesiydi. Onu da hallettiğimizi düşünüyorum.

O yüzden tavsiyem recaro marka bir koltuk almanız. römer ve cybex çok pahalı, chicco recaroya göre daha kötü ve daha pahalı, diğerlerini ise es geçtim. hepsiburada'dan baktığım birkaç markayı ise gidip test etme şansım olmadığı için es geçtim ama cardle ucuz ve kaliteli deniyor, bolenn hug ise çok güzel deniyor. İkisi de çin üretimi bildiğim kadarıyla. ben de güvenemedim ne yazık ki.

umarım bu yazdıklarım reklama girmiyordur. recaro tek yerde satılıyor zaten bildiğim kadarıyla ve 549 tl. römerler 850-1500 tl, cybexler 500-800 tl, chicco'nun uygun modeli ise 550-750 tl idi. 9-36 kg takıntım olduğu için maxi cosi bakmadım ama fiyatları 750-900tl arasında.

recaro marka 9-36 kg koltuğu 549tl 12 taksite aldım ben Ankara'da.

Allahtan kazasız belasız sürüşler ve sessiz sakin mutlu mutlu koltuğunda oturan çocuklar diliyorum hepimiz için :)

iyi günler.

Selam,otomobil sporlariyla ilgilendigim icin recaro markasini cok iyi bilirim.Yaris otomobilleri genellikle recaro marka koltuk kullanirlar.Bebek koltugu konusunda da iyi olduklarina inanirim.iyi bir secim yapmissiniz.Ama yinede romer ve cybex markalarda cok iyidirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Karqasa

Beyler

Çocuğum 2 hafta içinde gelecek

Alacağım beşik ise 27/12/2013 tarihinde bana gelecekmiş kısa zaman içinde alabileceğim bir beşik yada park yatak öneriniz var mı ?

marka vermem reklama girer mi bilmiyorum ama, gerekirse silinir zaten sanırım.
    Biz park yatak aldık çok uygun fiyata, fiyatına göre kaliteli olduğunu da düşünüyorum.
    markanın çakma olduğunu düşünüyorum çünkü bazı yerlerde casual yerine casaul yazıyor.
    ben casaul superb marka park yatak aldım ve çok memnunum. ben 140tl'ye aldım.
    Yatak olarak da ikea tavsiye ederim.
    haberiniz olsun.

Allah sağlıklı uzun ömürler versin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sparco55

Selam,otomobil sporlariyla ilgilendigim icin recaro markasini cok iyi bilirim.Yaris otomobilleri genellikle recaro marka koltuk kullanirlar.Bebek koltugu konusunda da iyi olduklarina inanirim.iyi bir secim yapmissiniz.Ama yinede romer ve cybex markalarda cok iyidirler.

sparco55:
    zaten isminizi görünce anladım. umarım recaro iyi bir seçim olur. sparco bebek koltuğu üretse ona da bakardık :D
    Römer muhtemelen daha iyidir de işte 850 ila 1500tl arasında fiyatı olunca mecbur seçimimiz değişti :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: l0stc0ntr0l

quote:

Orijinalden alıntı: sparco55

sparco55:
    zaten isminizi görünce anladım. umarım recaro iyi bir seçim olur. sparco bebek koltuğu üretse ona da bakardık :D
    Römer muhtemelen daha iyidir de işte 850 ila 1500tl arasında fiyatı olunca mecbur seçimimiz değişti :)

Kesinlikle iyi bir secim.recaro recarodur.dunya capinda bir firmadir.butun ust duzey guvenlik testlerinden basariyla gecmistir.konu bebek oluncada ayni hassasiyeti gostermislerdir eminim.sparco marka bebek koltugu malesef olsa zaten hic dusunmem

• poet3333 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler güzel fırsatmış, biraz alıp kenara koydum.
  • http://www.onurbebe.com/Mama-Sandalyeleri/Baby-Max-Loco-Mama-Sandalyesi-LHB008-Mavi.aspx
    bunun siparişini verdim. Sizce nasıldır? Aldıktan sonra soruyorum gerçi ama olsun :)
    Müşteri hizmetleri çok ilgili. Biberon da alacaqktım yanında. Annelutfen.com'da daha ucuzdu. Kendilerine söyledim. Kampanya yapmışlar ama isterseniz sise özel anlık indirim yapalım daha uyguna alın dediler. Mama sandalyesiyle beraber biberonu da indirimli olarak aldım :)

• Arkadaslar henuz fiyat arastirmasi yapmamakla beraber godaju tum urunlerde ucretsiz kargo yapmis.avantaj olur mu bakmak lazim.
    https://www.godaju.com/bebek

• 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.