Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1539. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
38.474
Cevap
1.421
Favori
2.591.320
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15371538153915401541
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -PoseidoN-

İnternet sitesinde öyle görünüyor ama mağazalarında bilerek baktım 1.100 tl. Dedim ki acaba bizim 1.100'e aldığımızın bir üst versiyonudamı var 1.500'e diye ama aynı tip başka bir araba yok.Resimlerine bakıyorum fark ta yok.

Alıntıları Göster
    Yoyko travel bebek arabalari var tavsiye edermisiniz iş görürmu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yrs123

Tulumlar gerçekten kurtarıcı oluyor hatta şimdiki aklımız olsa 3/6/9 ay olarak Tulum alırdım her açıdan rahat oluyor,yanlız tek katilmadim şey reflü yatağı Bence en önemli şeylerden biri bebeğin rahat uyuması ve kusma durumumun azalması için hem koruyucu hemde önlem açısından Gerekli

Alıntıları Göster
    Reflü yatağı ayrıca anne yanında yatak üzerine konulup bebek üzerinde uyuyabiliyor.
  • quote:

Alıntıları Göster
    Hocam arabalar konusunda pek bilgim yok,markaya yönelik değil de bütçeme göre aramaya çıktım normalde bütçem azdı nereye gitsem puset ile beraber en kötü araba 700 tl ee dedim en kötüsünü alcağıma zorlayım kendimi 1.100 e en azından beğendiğimiz bir araç aldık. Bende aldım daha minik doğmadığı için kullanma fırsatım olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0zqur

- Biberon ve emzik kullandırmayı düşünmüyoruz demişsiniz ama emin olun kullanacaksınız. Bizde düşünmüyorduk fakat bir süre sonra uyutmak ya da beslemek için kullanmak zorunda kalacaksınız.
    - Reflü yatağı çok gerekli değil ama almışsınız.
    - Anne için emzirme yastığı mutlaka alın.
    - Sıvı çamaşır deterjanı kullanmayın. Dalan toz sabun kullanın.
    - Kundak için para harcamayın. Bol bol müslin bez alın. Bunlarla kundak yaparsınız.
    - Hastahane çıkış setlerine çok para vermeyin. Ebebek , bebbelife , joker gibi yerlerden bol bol çıtçıtlı body ve tulum alın. Hem evde hem hastahanede çok işinize yarayacak.
    Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim. :)

-Eşim okul öncesi öğretmeni kendisi biberon ve emziğe kesinlikle alıştırmayacağını söylüyor valla görcez artık. :)

-Reflü yatağının olumsuz yorumlarına denk gelmedim hiç.Annenin yattığı yatak üzerine konulup onunüzerinde de uyuyabiliyor.

-Emzirme yastığı dediğiniz bilekten takılan küçük yastık ise aldık.

-Sıvı ve toz sabun arasında araştırma yaptık.Sıvı sabunu önerdiler parfümsüz.Granül sabunlar makineyi tıkıyormuş.

-Hastane çıkışını ucuza aldık 10'lu set.Harici zaten sadece çıt çıtlı zıbın 40 50 adet var.Ayrıca göbek bağı için de atletlerden aldık rahatsız etmemesi için elbiselerin.

• quote:

Hocam arabalar konusunda pek bilgim yok,markaya yönelik değil de bütçeme göre aramaya çıktım normalde bütçem azdı nereye gitsem puset ile beraber en kötü araba 700 tl ee dedim en kötüsünü alcağıma zorlayım kendimi 1.100 e en azından beğendiğimiz bir araç aldık. Bende aldım daha minik doğmadığı için kullanma fırsatım olmadı.

Alıntıları Göster
    Bizdede söyle oldu bebek 3 aylık kış bebeği dedik yaza kadar büyür nasilsa 7/8 aylık olur diye baston aldık ama gordukki baston ince yazlik ve korunaksiz bir urunmus 1.5 yaşından önce ihtiyacimizi karsilamiycani anladik ve travel sisteme bakalim dedik bütçe 1000 tl bakalim

• quote:

Reflü yatağı ayrıca anne yanında yatak üzerine konulup bebek üzerinde uyuyabiliyor.

Alıntıları Göster
    Reflü yatagini kuzenim verdinde dedimki havali birşey Bir işe yaramaz muhtemelen demiştim öğle değilmiş

• Ahbârî kullanıcısına yanıt
    Eğer fiyat konusunda çok sıkıntılı değilseniz,
    Mama Sandalyesi için Chicco Polly Progres 5 öneririm. Gerçekten konforlu ve uzun zaman kullanılacak bir ürün. Çocuğunuzun hergün en az 3-4 saat vakit geçireceği bir ekipman için konfor düşünmek gerekir bence. Ortalama 700-750 TL fiyatında şuanda ama indirim kovalarsanız daha ucuza gelir. Aralık 2018 de 585 TL ye amazondan almıştım.

Oto koltuğu için Maxi-Cosi markasını öneririm. Fiyatları yine biraz pahalıdır lakin maxi cosi axissfix air adıyla satılan hava yastıklı modeli çok çok başarılı. Adac testlerinden iyi notlar almış. 4000-4500 TL arasında bir fiyata bulabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bermuda_18

ateşölçerde yardımcı olurmusunuz ne kullanıyorsunuz hem kulak hem temassız ölçenler iyi mi ?
    merhabalar
    zamanında böyle bir ürün almıştım kısa bir inceleme yazısı yazmıştım.Güzel cihaz gittigidiyor da da satıyorlar ben memnun kaldım..
    https://forum.donanimhaber.com/aliexpress-temassiz-ates-olcer-14-inceleme-yazisi--125164884#128473280
  • quote:

Alıntıları Göster
    Bende yoykolara bakıyorum ama tam emin olamadım nisan gibi doğum hayırlısıyla ama hala alamadım:)
  • PyRRhiC P kullanıcısına yanıt
    mama sandalyesinde direk sizin dediğinize benzer bir ürün buldum e bebekten. Mimzy LX Ayaklı Mama Sandalyesi ismi.

oto koltuğu galiba airbagli olduğundan dolayı 5 bin lira gibi bir fiyata. ve peşin fiyatına 3 taksit yapıyorlar. bu biraz zorlar gibi beni. daha f/p bir ürün var mıdır
  • quote:

Bizdede söyle oldu bebek 3 aylık kış bebeği dedik yaza kadar büyür nasilsa 7/8 aylık olur diye baston aldık ama gordukki baston ince yazlik ve korunaksiz bir urunmus 1.5 yaşından önce ihtiyacimizi karsilamiycani anladik ve travel sisteme bakalim dedik bütçe 1000 tl bakalim

Alıntıları Göster
    1.100 tl'ye e-bebek'te satılan baby&plus hero travel sisteme bir bakın derim çantasıda var yanında pusetle beraber.Ama mağazaya gidip bakın internet sitesidne sanırım aynı ürün 1.500 tl mağazada 1.100

• Ahbârî kullanıcısına yanıt
    Mama sandalyesini daha önce çok araştırdığım için bildiklerimi aktarayım,
    Chicco Polly Progress 5, doğduğu ilk günden itibaren kullanılabiliyor. Mama sandalyesi aynı zamanda ana kucağı görevi görüyor. Oturma pozisyonunda değil yatar pozisyonda 6 aya kadar kullanılabilir.(Yaklaşık 160 derece yatıyor.) İlerleyen günlerde (6 aydan sonra) normal mama sandalyesi oluyor.

İkinci bir özelliği ise mama sandalyesini kendi ayaklarından sökerek evinizdeki sandalyeye monte edebilmeniz. Seyahate/lokantaya vs giderken sadece oturak kısmını alarak gidebilirsiniz. Taşınması çok kolay.

Üçüncü bir özelliği ise yükseklik ayar kademesinin 8 olması. Çoğu markada 3-4 yükseklik ayarı var. Masanızın sandalyenizin yüksekliğine göre tam ayarlanabilir.

Diğer özellikler her iki sandalyede de hemen hemen aynı diyebilirim.
    Chicconun Chicco Polly Progress 2 diye bir modeli daha var. Joie Mimzy LX in muadili bu ürün diyebilirim.
    Benim bahsettiğim biraz daha özellikli bir ürün.

Eğer ki bu tarz bir ürüne ihtiyacınız varsa saydığım özellikler sizin için önemliyse tercih edebilirsiniz.

Oto koltuğu konusunda Air modeli evet biraz fiyatlıdır. Yeni bir teknoloji ve hava yastığı bildiğim kadarıyla başka hiçbir markada yok. Fiyat biraz uygun olsun derseniz Maxi-Cosi Axissfix modeline bakabilirsiniz.

• Hocam bu fiyat aralığında ben Pierre Cardin Evian travel sistem aldım tavsiye ederim n11 de 1050 lira su an. Gözlemlediğimiz tek eksiği üstünü örtme kısmı biraz kısa kalıyor sadece. Bunu dert etmesseniz ağırlık katlama sürme açılarından kullanışlı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar mustela ürünlerini en ucuz nerden bulabilirim?
  • gokhan1371 G kullanıcısına yanıt
    N11,GG,Trendyol,Hepsiburada gibi sitelerde zaman zaman indirimler oluyor. Fakat almadan önce satıcıya SKT sorun.
  • Yoyko elegance aldim.esim görüntüsünü cok beğendiği için.gayet korunaklı bir sekilde geldi kurdum evet gösterişli bir araba ama cok agir.arabaya sigmasi dert kaldirmasi dert arka tekerlekleri cok büyük.bir bayan tek basina kolay kolay kaldiramaz bende ilerde basima bela olmasin diye iade ettim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oxygen__

Yoyko elegance aldim.esim görüntüsünü cok beğendiği için.gayet korunaklı bir sekilde geldi kurdum evet gösterişli bir araba ama cok agir.arabaya sigmasi dert kaldirmasi dert arka tekerlekleri cok büyük.bir bayan tek basina kolay kolay kaldiramaz bende ilerde basima bela olmasin diye iade ettim
    Benim başıma bela olucak gibi muhtemelen alicam sağlam fiyati bu uygun Başka bulamadim agirlik tek dezavantaji sanirim

• quote:

Orijinalden alıntı: dearmrty

Hocam bu fiyat aralığında ben Pierre Cardin Evian travel sistem aldım tavsiye ederim n11 de 1050 lira su an. Gözlemlediğimiz tek eksiği üstünü örtme kısmı biraz kısa kalıyor sadece. Bunu dert etmesseniz ağırlık katlama sürme açılarından kullanışlı.
    Yoyko 10 kg yaziyor sizin ki kaç kg

• Bebek odası için nem ve ısı ölçek tavsiyesi verebilir misiniz arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlicanCLK

Bebek odası için nem ve ısı ölçek tavsiyesi verebilir misiniz arkadaşlar.
    Bizde şundan var memnunuz

https://www.hepsiburada.com/wildlebend-masaustu-dijital-termometre-nem-olcer-higrometre-p-HBV0000061OTU?magaza=vivyan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 15371538153915401541
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.