Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Mc Angel Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 4 Misafir Kullanıcı
31.327
Cevap
1.229
Favori
1.743.287
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bebek Ürünleri >> Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar
Giriş
      628 Mesaj
      23 Ekim 2018 08:02:18

Valla bunları okudukça çok mutlu oluyorum.

Hep böyle sağlıklı olurlar inşallah
      |
      |
      Copa.BJK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      89 Mesaj
      23 Ekim 2018 11:05:38

Hararetle sub simplex tavsiye etmişlerdi. Kullandık, bir faydasını görmedik.
      Bio gaia kullandık. O dönemde kakası da düzensizdi. Çok az bir etkisi oldu gibi ama daha sonra fayda etmemeye başladı.
      Nurse Harveys i de denedik. Ama tesirini göremedik.

Daha sonra bir dönem metsil kullandık. İşe yarıyor gibiydi. Özellikle kolik ve reflü bir arada olunca etkisini hissettiriyordu. Verdikten bir süre sonra uykuya geçiyordu. Ama şu anda o da pek işe yaramıyor artık.

Belirtmek gerekir ki tüm bu saydığım damlaları hep doktorunuzun tavsiyesi üzerine kullandık veya bıraktık. Yani kulaktan dolma tavsiyelerle Damla’ya başlamak çok mantıklı değil. İlaç nihayetinde. Hep söylerlerdi annenin beslenmesi çok önemli diye. O kadar sağlıklı, düzenli ve gazsız besinlerle beslenmesine rağmen süt ile bebeğimize geçiyordu gaz yine de. Ama ilerleyen süreçte fark ettik ki gerçekten en önemli husus bu imiş. Yani bir dönem bebekte olağandışı bir gaz oluyor. Buna mani olmak imkansıza yakın. Hiç alışık olmadığı bir ortamda, sürekli nefes alıp veriyor, besleniyor vs. Ama git gide hafifleyeceğini söyleyenlere zamanında ne kadar kızsam da sonrasında hak vermemek içten değil. Evet halen kullanıyoruz bir gaz damlası ama hem anne baba olarak ilk günki endişeli halimizden biraz sıyrılıyoruz hem de bebeğimiz yavaş yavaş dünyamıza adapte oluyor.

Özetle aslında her bebekte farklı etkisi oluyor sanırım gaz damlalarının. Sub simplex ten çok memnun olan da var bizim gibi hiç tesirini göremeyen de.

Şunu da unutmamak lazım ki tüm yaşamsal fonksiyonları tazecik daha onların. Verilen damla vs gibi ilaçlara çok hızlı adapte olup çok hızlı bağışıklık kazanabiliyorlar. Bir hafta işe yarayan damla diğer hafta artık tesir etmeyebiliyor.

Genel olarak biz metsilden memnunduk. Hem reflüsüne hem kolik ağlamalarına iyi geliyordu. Biraz da şans işi. Şansınız açık olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _delicevat_ -- 23 Ekim 2018; 13:16:53 >
      |
      |
      Time_Force kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

..::Ölümün Olduğu Yerde Daha Ciddi Ne Olabilir::..

BF1 server : KODAMANLAR (TR)

PSN: atyuregi

• Yarbay
      7775 Mesaj
      23 Ekim 2018 13:20:05
      quote:

Orijinalden alıntı: _delicevat_

Hararetle sub simplex tavsiye etmişlerdi. Kullandık, bir faydasını görmedik.
      Bio gaia kullandık. O dönemde kakası da düzensizdi. Çok az bir etkisi oldu gibi ama daha sonra fayda etmemeye başladı.
      Nurse Harveys i de denedik. Ama tesirini göremedik.

Daha sonra bir dönem metsil kullandık. İşe yarıyor gibiydi. Özellikle kolik ve reflü bir arada olunca etkisini hissettiriyordu. Verdikten bir süre sonra uykuya geçiyordu. Ama şu anda o da pek işe yaramıyor artık.

Belirtmek gerekir ki tüm bu saydığım damlaları hep doktorunuzun tavsiyesi üzerine kullandık veya bıraktık. Yani kulaktan dolma tavsiyelerle Damla’ya başlamak çok mantıklı değil. İlaç nihayetinde. Hep söylerlerdi annenin beslenmesi çok önemli diye. O kadar sağlıklı, düzenli ve gazsız besinlerle beslenmesine rağmen süt ile bebeğimize geçiyordu gaz yine de. Ama ilerleyen süreçte fark ettik ki gerçekten en önemli husus bu imiş. Yani bir dönem bebekte olağandışı bir gaz oluyor. Buna mani olmak imkansıza yakın. Hiç alışık olmadığı bir ortamda, sürekli nefes alıp veriyor, besleniyor vs. Ama git gide hafifleyeceğini söyleyenlere zamanında ne kadar kızsam da sonrasında hak vermemek içten değil. Evet halen kullanıyoruz bir gaz damlası ama hem anne baba olarak ilk günki endişeli halimizden biraz sıyrılıyoruz hem de bebeğimiz yavaş yavaş dünyamıza adapte oluyor.

Özetle aslında her bebekte farklı etkisi oluyor sanırım gaz damlalarının. Sub simplex ten çok memnun olan da var bizim gibi hiç tesirini göremeyen de.

Şunu da unutmamak lazım ki tüm yaşamsal fonksiyonları tazecik daha onların. Verilen damla vs gibi ilaçlara çok hızlı adapte olup çok hızlı bağışıklık kazanabiliyorlar. Bir hafta işe yarayan damla diğer hafta artık tesir etmeyebiliyor.

Genel olarak biz metsilden memnunduk. Hem reflüsüne hem kolik ağlamalarına iyi geliyordu. Biraz da şans işi. Şansınız açık olsun.
      Saydığın damlalar yetmedi yurt dışından hem amerikadan hem almanyadan da getirttim ama sonuç değişmedi.

Anne sütünü kesmek tek çareydi.

| Beşiktaş JK |
      | XIAOMI MI 6 - 6 / 64 |
      | Play Station 4 <> Fifa 19 / Mortal Kombat X / Sniper Elite 4 / BattleField 4 / NFS Rivals / DriveClub / Metal Gear Solid V |
      | PSN ID: TurgayBJK |

• Yüzbaşı
      610 Mesaj
      23 Ekim 2018 17:31:46
      Arkadaslar kangurular ise yariyormu bizim cocuk cok sosyal tek.kalmak istemiyor is yapamiyorsunuz onu kucagina alip onunu karsi tataf cevirip is yapilabilir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      7775 Mesaj
      23 Ekim 2018 17:37:57

Bi türlü güvenipte alamadım ben. Korktum düşecek diye :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
      sunyy2003 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yüzbaşı
      610 Mesaj
      23 Ekim 2018 17:59:12
      quote:

Orijinalden alıntı: Copa.BJK

Bi türlü güvenipte alamadım ben. Korktum düşecek diye :)
      Dusmeden degilde genel olrak kullanim nasil acaba ise yariyor mu

• Er
      1 Mesaj
      23 Ekim 2018 18:31:15

Yeşil soğan değil hocam pırasanın beyazını deneyin

|
      |
      fertile kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      90 Mesaj
      23 Ekim 2018 21:45:38
      Kasımın sonunda 2 numara geliyor bebek arabası ve puset almam gerekiyor kampanya kovalamam lazım...!!!

|
      |

• Yüzbaşı
      731 Mesaj
      23 Ekim 2018 21:51:19

Ben mamadusbaby aldım hocam, şuana kadar bizimki sevdi maşallah. Ama bazı bebekler kanguruyu sevmiyor. Eğer kucağı seven bir bebekse yüksek ihtimal kanguruyuda sever. Hastaneye giderken falan çok işe yarıyor.

|
      |

• Yüzbaşı
      738 Mesaj
      23 Ekim 2018 22:48:16
      Herkese merhaba, allah yavrularımızı bizlere bağışlasın.benim evladım 4 aylık.anne sütü 2. Aydan itibaren almıyor.sadece ar mama ile besleniyor reflüsü var diye.sma aptamil hipp gibi markaları aldım ama hep kustu.sadece aptamil ar kullanıyoruz.sizde de böyle olanlar var mı ?katı gıda alınca geçiyor mu? Nasıl acaba merak ettim

• Yüzbaşı
      693 Mesaj
      23 Ekim 2018 23:04:34
      quote:

Orijinalden alıntı: intercorem

Herkese merhaba, allah yavrularımızı bizlere bağışlasın.benim evladım 4 aylık.anne sütü 2. Aydan itibaren almıyor.sadece ar mama ile besleniyor reflüsü var diye.sma aptamil hipp gibi markaları aldım ama hep kustu.sadece aptamil ar kullanıyoruz.sizde de böyle olanlar var mı ?katı gıda alınca geçiyor mu? Nasıl acaba merak ettim
      merhaba,
      bizde de bebek reflüsü vardı.doktorumuz endişelenicek birşey olmadığını, o aylarda kusmanın normal olduğunu,AR mama kullanmanın kesin çözüm olmayacağını, sadece yatırırken biraz açılı yatırmak gerektiğini söylemişti.Dediği gibi yaptık sürekli reflü yatağında yatırdık.
      Şuan 1 yaşındayız katı gıdaya geçtiğimizden beri kusma (yediğinin fazlası) çok çok nadir.Buarada doğumdan buyana Evolvia kullanıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhansar -- 23 Ekim 2018; 23:6:4 >

• Yüzbaşı
      738 Mesaj
      23 Ekim 2018 23:30:14
      quote:

Orijinalden alıntı: gokhansar

merhaba,
      bizde de bebek reflüsü vardı.doktorumuz endişelenicek birşey olmadığını, o aylarda kusmanın normal olduğunu,AR mama kullanmanın kesin çözüm olmayacağını, sadece yatırırken biraz açılı yatırmak gerektiğini söylemişti.Dediği gibi yaptık sürekli reflü yatağında yatırdık.
      Şuan 1 yaşındayız katı gıdaya geçtiğimizden beri kusma (yediğinin fazlası) çok çok nadir.Buarada doğumdan buyana Evolvia kullanıyoruz.

Alıntıları Göster
      Öncelikle teşekkür ederim.biz sma kullanıyorduk hastane hemşirelerinin tavsiyesi ile.daha sonra aptamile geçtik.ama sürekli kusuyordu çocuk.hipp aldım yine kustu.ar da kusması kabaca %5 dir.

Bize de zamana bırakın demişti doktor.

|
      |

• Binbaşı
      1962 Mesaj
      23 Ekim 2018 23:53:28
      Sevgili dostlar cok acil oda nemlendirici tavsiyesi alabilir miyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Intel i7 9700k - Gigabyte z390 Auros Master - Msi RTX 2080 Gaming X Trio - GSkill TridentZ Rgb 2X16GB 3000mhz - NZXT H700i - NZXT Kraken X62 280mm - Seasonic Focus Plus 850W 80+ Gold - Samsung 970 Evo Plus 500GB - Toshiba TR200 480GB - ASUS ROG SWIFT PG279Q 2K 165hz IPS - ASUS VG248QE 144hz - Razer Deathadder 2013 - Razer BlackWidow Ultimate 2013 - Steelseries QCK XXL - Kingston HYPERX Cloud II - Creative Gigaworks T3 2+1 - DXRacer Iron Series
    • Yüzbaşı
      466 Mesaj
      24 Ekim 2018 00:57:40
      Arkadaşlar bebek arabası konusunda yardım isteyeceğim. maksimum bütçe 1.000tl. Tavsiye alabilirmiyim.
      |
      |

• Yüzbaşı
      628 Mesaj
      24 Ekim 2018 08:11:20

Kanguru bizim hayat kurtarıcılarımızdan oldu. Dışarda gezerken, uyumadığında, huysuzlandığında vs vs vs.

Bizimki hep içeriye dönük cinsten. ( Solomonbaby) Eğer dışa dönük arıyorsanız ki bence gereksiz ergo 360 lara bakın ( ciddi pahalı).
      |
      |

• Yüzbaşı
      628 Mesaj
      24 Ekim 2018 08:15:42

Nemlendirici olarak en başarılı ürünlerin başında bence Weewell WHC730 ürünü bulunmakta geçen sene 140 150 tl ye almıştım ama şuan aşırı pahalanmış.

Ama şunu söyleyeyim size şuan alacak olsam nemlendirici almak yerine bi çuval kuru soğan 3 paket karanfil alırım. Kuru soğanın grip vs. virüslerini topladığı ve rahat bir uyku geçirmeye sağladığı katkı bilimsel olarak kanıtlanmış. Karanfil de soğan kokusunu biraz bastırıp hoş bir koku yayması için kullanmaktayız. Özetle kuru soğan ve karanfile başlayınca nemlendiriciyi kutusundan bile çıkarmıyoruz.
      |
      |
      msb_bjk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      93 Mesaj
      24 Ekim 2018 15:36:21

yeşil soğanın denenip başarılı olduğunu gördüm ben ama pırasayı hiç duymamıştım denenebilir hocam
      |
      |
      liveistodie kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      511 Mesaj
      25 Ekim 2018 03:11:24
      Takip

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
    • Yarbay
      2342 Mesaj
      25 Ekim 2018 06:29:11
      quote:

Orijinalden alıntı: sunyy2003

Arkadaslar kangurular ise yariyormu bizim cocuk cok sosyal tek.kalmak istemiyor is yapamiyorsunuz onu kucagina alip onunu karsi tataf cevirip is yapilabilir mi
      Bizim çok işimize yaradı,sürekli geziyoruz bebek 1 yaşına girdi 2 ülke 5 şehir gördü :) arabayla heryere girilmiyor kanguru işimizi kolaylaştırıyor,bütçe nasıl bilmiyorum ama ergobaby aldık tavsiyeler üzerine ve çok memnun kaldık.

|
      |

• Yüzbaşı
      434 Mesaj
      25 Ekim 2018 13:14:19
      Merhaba arkadaşlar. Joker internet üzerinden alışveriş yaparken dikkat edin. Şu geçen malt satmışlardı uygun fiyata onlardan aldım. Kutu hasarlı geldiği için kabul etmedim iade ettim. Ancak 15 gündür ücret iadesi alamıyorum. Canlı desteğe yazıyorum cevap vermiyorlar. Müşteri hizmetlerini arıyorum bağlanmadan hat düşüyor. Sikayetvar da çok sikayet var. Alış-veriş yaparken bunu göz önünde bulundurursanız iyi olur sizde mağdur olmayın.

Hızlı Cevap

Reklamlar
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
web tasarım
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,437
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.