Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (150. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.480
Cevap
1.421
Favori
2.591.542
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • anne lütfene siparişimin iptali için mail attım
    güya telefonla bilgilendirme yapılmış talebim çözüldü diye dönüş yaptılar..
    bugün kargo gelmiş nasıl iş anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: validesultan

5,5 aylik bebegim icin mama sandalyesi ve oto koltugu bakiyorum. Mama sandalyesinde chicco poly dusunuyordum ama bircok kisi ikea tavsiye etti. Siz ne dersiniz?

Oto koltugunun isofixli olmasi lazim. Cybex cok guzel olsa da benim icin fazla pahali. 9-36 kg, isofixli bir oto koltugu oneriniz var mi?

5.5 aylik bebek ikea mama sandalyesine oturamaz gibi geliyor. Bizde chicco var 6 ayliktan beri kullaniyoruz su an 18 aylik. 3 kademeli yatis pozisyonu var. On tepsisi de hareket ediyor. 6 ay civari hafif yatirip mamasini oyle yediriyordum.ben oldukca memnunum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gssn

quote:

Orijinalden alıntı: Kıdemli Yarbay

Yoğurt makinası almak isteyenlere bir önerim var. Kesinlikle ama kesinlikle Tefal Yoğurtçum alın.
    http://www.n11.com/tefal-delices-2lt-yogurtcum-yogurt-yapma-makinesi-P16356670

2 senedir kullanıyoruz. Üzerine koca tencere koyup da yoğurt yaptığımız oldu, kendi kaplarıyla da..

Bebeğimiz için küçük bardaklarını da aldık. Onlar da çok işlevsel.
    http://www.youtube.com/watch?v=l5ZjwOT4M4Q

biraz pahalı değil mi?

Ben teklisini 2 sene önce 150tl'ye almıştım

Şu haliyle fiyatı çok iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: zebetosu

quote:

Orijinalden alıntı: zebetosu

arkadaşlar tiny love oyun halısı düşünüyorum ama aradaki farkları bilmiyorum onun için de karar veremedim, 4 modeli beğendik,

birincisi tiny love 5 hareket merkezli olan, 199 lira,
    http://www.n11.com/tiny-love-gymini-5-hareket-merkezi-oyun-halisi-P13276116

ikincisi tiny love maymun adası, 189 lira,
    üçüncüsü de tiny love tekmele oyna, 189,
    dördüncüsü tiny love gymini güneşli gün 105 lira,

gymini ile 5 hareket merkezli arasında nerdeyse 100 lira fark var, sizce değer mi bu kadar yükseğini almaya, fiyat performans açısından soruyorum,
    ya da sizin tavsiye edeceğiniz güzel ürünler nelerdir,100-200 bütçe aralığında

arkadaşlar cevap verecek kimse yokmu, oyun halısı konusunda fikrini söyleyen yok mu? daha bugün öğrendim ve bu tiny love markası israil markası imiş, ve bu üründen almaktan vazgeçtim, duyarlı tüm kardeşlerimin de tiny love ürünlerinden almamasını rica ediyorum, bebek katili israil ve firmalarına prim vermeyelim, elimizden geldiğince protesto edip ürünlerini kullanmayalım diyorum,

Şu oyun halısını öneririm (bir arkadaş da bahsetmiş yukarıdaki mesajlarda):

http://www.akakce.com/oyun-halisi/en-ucuz-playgro-mutlu-ciftlik-isik-ve-sesli-fiyati,1035680.html

• Ikinci el bebek telsizi satan varmi arkadaslar.

• http://www.happy.com.tr/Uni_Baby_Yenidogan_12li_Ekonomik_Paket

Uni Baby Yenidoğanlar İçin Islak Mendil 12 li Ekonomik Paket 39 90 kargo bedava
  • Anoren kullanıcısına yanıt
    Dogumdan itibaren yaziyor ama 3 aylikken ilgilenmeye baslar sanirim. Ben 4 aylikken aldim. Simdi cok daha aktif kullaniyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: tohero

quote:

5,5 aylik bebegim icin mama sandalyesi ve oto koltugu bakiyorum. Mama sandalyesinde chicco poly dusunuyordum ama bircok kisi ikea tavsiye etti. Siz ne dersiniz?

Oto koltugunun isofixli olmasi lazim. Cybex cok guzel olsa da benim icin fazla pahali. 9-36 kg, isofixli bir oto koltugu oneriniz var mi?

5.5 aylik bebek ikea mama sandalyesine oturamaz gibi geliyor. Bizde chicco var 6 ayliktan beri kullaniyoruz su an 18 aylik. 3 kademeli yatis pozisyonu var. On tepsisi de hareket ediyor. 6 ay civari hafif yatirip mamasini oyle yediriyordum.ben oldukca memnunum

Chicco nun kademeli oldugunu biliyorum. Ama nete baktigimda yorumlar hep su yonde: agir, hantal, temizligi zor, pahali. Sandalye kilifinin kenarlarina yiyecek giriyormus. Ikeada sandalyeyi yikama imkani var dediler, hafif ve ucuz olmasi da cabasi. Sandalyeye oturmama ihtimali yuzunden ikea daha agir basiyor simdilik ama gozum de chiccoda.

• quote:

quote:

quote:

Chicco nun kademeli oldugunu biliyorum. Ama nete baktigimda yorumlar hep su yonde: agir, hantal, temizligi zor, pahali. Sandalye kilifinin kenarlarina yiyecek giriyormus. Ikeada sandalyeyi yikama imkani var dediler, hafif ve ucuz olmasi da cabasi. Sandalyeye oturmama ihtimali yuzunden ikea daha agir basiyor simdilik ama gozum de chiccoda.

Merhaba,bizde peg perego marka bi sandalye vardi.su anda kilerde duruyor.ikeaninkini alin hayatiniz kurtulsun.digerleri hem hantal,hem yer kapliyor,temizlik problem.ikeaninkinin ayaklarini sokup arabaya koyuyorum gittigimiz yere bile goturuyoruz.

• arkadaşlar,
    yeri burası değil ama sizlere sorayım dedim.

bebeğine-çocuğuna işaret dili öğreten var mı?

çok faydalı - süper vs diyorlar,
    nasıl oluyor, nasıl öğreniliyor merak ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sub0

Annelütfen ürün gönderiyormu ki sipariş veriyorsunuz? Benim 23 ekimdeki siparişim halen kargolanmadı.

Aynen katılıyorum.

Bu arada Molfix bebek bezleri 18lira Happy Centerda ıslak havlu hediyeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaptorFX -- 13 Kasım 2013; 20:53:16 >
  • annelutfen.com çakalları Facebook sayfalarındaki yazılarımızı da siliyor. Hem kargoları göndermesinler, hem de işlerine gelmeyen her yorumu silsinler. Oh ne âlâ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tugayy

Arkadaşlar merhaba doğacak bebeğime Sese duyarlı dönence almak istiyorum tavsiyelerinizi bekliyorum.
    Braun 4020 veya 4025 modellerinden birisini almayı düşünüyorum hangisini tavsiye edersiniz ve en uygun fiyatlı nerden bulabilirim.
    Son olarak beşik için yatak olarak bu ürünü almayı düşünüyorum kullanan arkadaşlar varmı tavsiye ederlermi veya başka önerileriniz varsa beklerim
    http://www.bed-line.com.tr/urun/baby-mini-yatak_343.aspx?CatId=179

Arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.

• quote:

quote:

quote:

Aynen oyle agir ve cok yer kapliyor. Bizimki mutfakta duruyor. Odadan odaya tasiyayim derseniz zor. Ben balkona cikarip cok rahat yikiyorum. Temizligi zor degil. Ve evet pahali o yuzden bizimki ikinci el. Dedigim gibi ben memnunum ama siz su aylar icin anakucagi vs idare edip bebek biraz daha buyuyunce ikea alabilirsiniz

• Arkadaşlar fiyat uygun geldi bana, ihtiyacı olanlar değerlendirebilir.

http://www.e-bebek.com/arama?f_maincategory=ana_kucagi_ve_oto_koltugu&f_brand=baby_max&page=1

Baby Max Simena 15-36 Kg Oto Koltuğu 39,90 TL. + Kargo şeklinde satışta..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ancyraa

Arkadaşlar fiyat uygun geldi bana, ihtiyacı olanlar değerlendirebilir.

http://www.e-bebek.com/arama?f_maincategory=ana_kucagi_ve_oto_koltugu&f_brand=baby_max&page=1

Baby Max Simena 15-36 Kg Oto Koltuğu 39,90 TL. + Kargo şeklinde satışta..
    quote:

Merhaba,

Size firma personellerinizden birisi hakkında şikayette bulunmak için bu yazıyı yazmaya karar vermişken konu başlığı kısmında "İstek - Öneri - Teşekkür" gibi ibarelere rağmen "Şikayet" başlığını bulamamam ne kadar garip değil mi? Bu konu ile ilgilenirseniz gerçekten iyi olur.

Neyse, asıl söylemek istediğim konu şu: Siparişimi vereli 1 haftayı geçmesine rağmen ne bir kargo, ne de bir açıklama alamamla ilgili olarak Facebook sayfanızda bir iletinizin altına yorum yazdım. Ancak nedense yorumum 45 dakika durmadan sayfanızdan silindi. Bunun üzerine tekrar bir yorum yazdım fakat bu seferki 10 dakika içerisinde silindi. Buna rağmen yine hiçbir açıklama yapılmadı.

Yorumlarımın silineceğini bildiğim için hepsini bir güzel kaydettim. Hem siparişim, hem de facebook sayfanızla ilgilenen personel hakkında gereken yapılmadığı taktirde açık bir şekilde "yetkisi sizde olmayan" sosyal medya sitelerinde, şikayet sitelerinde, şahsi websitemde, blogumda ve bazı forum sitelerinde yaşadığım tüm olumsuzluklar hakkında herşeyi yazacağımdan şüpheniz olmasın.

Şu an itibariyle her ne olursa olsun hem kendimin hem de çevremin firmanızdan hiçbir alışveriş yapmayacağını bilmenizi isterim.

İyi çalışmalar.

An itibariyle annelutfen.com'a iletişim sayfasından gönderdiğim yazıdır.

• 2 kere alışveriş yaptım 2 sinin de kargosu çok geç geldi. Daha da girmiyorum, çek mek hikaye. İyi yapmışsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: sku

quote:

Merhaba,

Size firma personellerinizden birisi hakkında şikayette bulunmak için bu yazıyı yazmaya karar vermişken konu başlığı kısmında "İstek - Öneri - Teşekkür" gibi ibarelere rağmen "Şikayet" başlığını bulamamam ne kadar garip değil mi? Bu konu ile ilgilenirseniz gerçekten iyi olur.

Neyse, asıl söylemek istediğim konu şu: Siparişimi vereli 1 haftayı geçmesine rağmen ne bir kargo, ne de bir açıklama alamamla ilgili olarak Facebook sayfanızda bir iletinizin altına yorum yazdım. Ancak nedense yorumum 45 dakika durmadan sayfanızdan silindi. Bunun üzerine tekrar bir yorum yazdım fakat bu seferki 10 dakika içerisinde silindi. Buna rağmen yine hiçbir açıklama yapılmadı.

Yorumlarımın silineceğini bildiğim için hepsini bir güzel kaydettim. Hem siparişim, hem de facebook sayfanızla ilgilenen personel hakkında gereken yapılmadığı taktirde açık bir şekilde "yetkisi sizde olmayan" sosyal medya sitelerinde, şikayet sitelerinde, şahsi websitemde, blogumda ve bazı forum sitelerinde yaşadığım tüm olumsuzluklar hakkında herşeyi yazacağımdan şüpheniz olmasın.

Şu an itibariyle her ne olursa olsun hem kendimin hem de çevremin firmanızdan hiçbir alışveriş yapmayacağını bilmenizi isterim.

İyi çalışmalar.

An itibariyle annelutfen.com'a iletişim sayfasından gönderdiğim yazıdır.

• chicco lite way kullananlara bir kaç sorum olacak alıntılayabilirler mi mesajı mı
  • l0stc0ntr0l L kullanıcısına yanıt
    Uyarı için saolun. Hiç yıkadınız mı halıyı ya da oyuncaklarını?

• 
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.