Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1494. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: gurkan3407 , tanerakinnn Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
38.402
Cevap
1.421
Favori
2.586.581
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14921493149414951496
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mikropzoft

Çocuğun altına değil koltuğu altına :) önden biraz yükseltince, kafa kısmını da geriden top tender kemeriyle arkaya çektirince daha yatık bir şekil alıyor

Alıntıları Göster
    e peki isofix çubukları sorun olmuyor mu?
    kafamda tam şekillendiremedim koltuğun altına kitap, başı artık düşmeyen çocuk filan
  • http://sendvid.com/8qsq7iiz

Arkadaşlar bu üründen arıyorum. Göreniniz var mı? Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi white00 -- 9 Ekim 2018; 11:39:16 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maligezgin

e peki isofix çubukları sorun olmuyor mu?
    kafamda tam şekillendiremedim koltuğun altına kitap, başı artık düşmeyen çocuk filan

Alıntıları Göster
    Şöyle foto ile göstereyim o zaman :) kitaplardan da anlaşılacağı üzere matematik öğretmeniyim isofix bağlantısının kademeleri var, son kademeye getirip boşlukları doldurdum

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mikropzoft kullanıcısına yanıt
  • Merhaba arkadaşlar Ninibaby'nin yenidoğan ıslak mendilini hepsiburadan denemek için tanesi 2 tlden almıştım sonra 1.79 a düştü bir daha alsam mı diye düşündüm ama keşke alsaymışım bu gün elime ulaştı çok kaliteli unibaby aratmıyor.Tekrar alayım diye girdim tükenmiş cocukmarketi sitesinde de 4liranın üzerinde fiyatı.Uygun bulursanız kaçırmayın alın.
  • Bebek arabası olarak tavsiye edebileceğiniz varmı arkadaşlar , bir sürü model baktım travel sistem vs. Kraft Oslo, switch güzel ama çok ağır geldiler birde fiyatları 2 ye katlamış malum bir kaç mağazada sorduk 6 ay önce yarı yarıya yakındı dedi

• quote:

Orijinalden alıntı: gonzales20

Merhaba arkadaşlar Ninibaby'nin yenidoğan ıslak mendilini hepsiburadan denemek için tanesi 2 tlden almıştım sonra 1.79 a düştü bir daha alsam mı diye düşündüm ama keşke alsaymışım bu gün elime ulaştı çok kaliteli unibaby aratmıyor.Tekrar alayım diye girdim tükenmiş cocukmarketi sitesinde de 4liranın üzerinde fiyatı.Uygun bulursanız kaçırmayın alın.
    Unibabay. Yenidogan ise o dediniz o fiyatlara bulmak imkansiz gibi heryerde 4/5 tlden başlıyor yanlislik olmasin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alemci83 A kullanıcısına yanıt
    Yanlış anladiniz sanırım ben ninibaby marka aldım unibabye yakın kalitede dedim.

• Fuatk78 F kullanıcısına yanıt
    Bütçeniz nedir hocam. Biz casual vista trona modelini tercih ettik hem baston hem travel çok hafif değil ama sağlamlığını bizzat kendim test ettim (83kg) bundan 3-4 ay önce 830 tl aldık. Daha kullanmadık bakalım bekliyoruz iyikide erken almışız.

• quote:

Yanlış anladiniz sanırım ben ninibaby marka aldım unibabye yakın kalitede dedim.
    Mini baby hiç duymadim daha önce

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alemci83 A kullanıcısına yanıt
    Bende duymamıştım yeni cıktı tanıtım fiyatıydı heralde.

• Bebek telsizi bakıyorum şu modeli gözüme kestirdim,

https://www.e-bebek.com/weewell-wma420-dijital-bebek-telsizi-300-mt-p-wee-wma420/

fiyatı uygun mu yoksa indirim falan mı beklemeliyim.

Kamerasız bir model bakıyorum ama öyle düz telsiz değilde en azından benim sesimi karşıya iletme özelliği olan bir model olabilir. Sizin kullandığınız memnun kaldığınız modeller hangileri.
  • serssseri kullanıcısına yanıt
    Ben 400 modelini kullanıyorum, süper! Bebişin nefes alma sesini dahi duyuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: serssseri

Bebek telsizi bakıyorum şu modeli gözüme kestirdim,

https://www.e-bebek.com/weewell-wma420-dijital-bebek-telsizi-300-mt-p-wee-wma420/

fiyatı uygun mu yoksa indirim falan mı beklemeliyim.

Kamerasız bir model bakıyorum ama öyle düz telsiz değilde en azından benim sesimi karşıya iletme özelliği olan bir model olabilir. Sizin kullandığınız memnun kaldığınız modeller hangileri.
    Aynı ürünü aldım.Çok kaliteli çok memnunum..
  • gonzales20 kullanıcısına yanıt
    ben de denemek için birkaç paket aldım ancak beğenmedim. bariz bir kokusu var ve denedikten sonra elde oluşan yapış yapış hissi unibaby ve sleepye göre daha fazla. benim için f/p ürünü hala sleepy yenidoğan.

• quote:

Merhaba arkadaşlar Ninibaby'nin yenidoğan ıslak mendilini hepsiburadan denemek için tanesi 2 tlden almıştım sonra 1.79 a düştü bir daha alsam mı diye düşündüm ama keşke alsaymışım bu gün elime ulaştı çok kaliteli unibaby aratmıyor.Tekrar alayım diye girdim tükenmiş cocukmarketi sitesinde de 4liranın üzerinde fiyatı.Uygun bulursanız kaçırmayın alın.
    Tavsiyeniz üzerine aldım hocam hepsiburada'dan. 0.036 tl/adet hem fiyat uygun hem kaliteli. Teşekkür ve tavsiye ederim..
  • bizimtoptan

• quote:

Bütçeniz nedir hocam. Biz casual vista trona modelini tercih ettik hem baston hem travel çok hafif değil ama sağlamlığını bizzat kendim test ettim (83kg) bundan 3-4 ay önce 830 tl aldık. Daha kullanmadık bakalım bekliyoruz iyikide erken almışız.
    İşin açıkçası 2000 TL filan vermek istemiyorum 1300 TL travel sistem alsam yeterli ama sizin dediğiniz bile sanki baya pahalı idi

• abilerim selamlar,

bebek odası için gardırop alacağım lakin çocuk büyüyünce de onu idare edebilecek bir yapıda olsun istiyorum.

bütçem gardırop için mcks 1500 TL.

ne tavsiye edersiniz?
  • 
Sayfa: önceki 14921493149414951496
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.