Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
33.952
Cevap
1.329
Favori
2.140.633
Tıklama
Giriş
    106 Mesaj
    Prima Premium Care 4 Numara kullanmaktayız. en son 3 ay önce stok yapmıştım ve stoğumuz tükenmek üzere. 3 ay önce tanesi 47 kuruşa denk getirmiştim şu anda 1,07 den aşağıya bulamadım.
    En uygun nereden temin edebilirim.
    |
    |
    canemrebuyuk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Mustafa Kemal ATATÜRK

• Yarbay
    2530 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mikropzoft

Yok ben n11 den almıştım, belki ordaki yorumumu görmüşsündür :) benimki de multirelax aynen. Terletmeyi de altına başka örtüler sererek hallettik bi nebze. Onun dışında memnunuz biz. Özellikle kızımız memnun :) yatış pozisyonu da dediğim gibi kitapla hallettim. Altına kitap koymadan önce yattığında başı öne doğru düşüyordu. Bütün gün evde uyumayan çocuk ne zaman arabaya binsek uyuyor valla bizde. Rahatlık ve sağlamlık olarak on numara
    altına kitap koyarak nasıl uyutuyorsunuz?

Çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar.
  • Yüzbaşı
    842 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: maligezgin

altına kitap koyarak nasıl uyutuyorsunuz?

Alıntıları Göster
    Çocuğun altına değil koltuğu altına :) önden biraz yükseltince, kafa kısmını da geriden top tender kemeriyle arkaya çektirince daha yatık bir şekil alıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikropzoft -- 9 Ekim 2018; 10:29:40 >

Malum kış ayına giriliyor. Yenidoğan bebek için hem F/P anlamında hemde verimlilik adına önerebileceğiniz sessiz çalışan hava nemlendirici marka model önerilerinizi alabilir miyim?

Şimdiden teşekkürler
    |
    |

Orijinalden alıntı: mikropzoft

Çocuğun altına değil koltuğu altına :) önden biraz yükseltince, kafa kısmını da geriden top tender kemeriyle arkaya çektirince daha yatık bir şekil alıyor

Alıntıları Göster
    e peki isofix çubukları sorun olmuyor mu?
    kafamda tam şekillendiremedim koltuğun altına kitap, başı artık düşmeyen çocuk filan

Çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar.
  • Teğmen
    155 Mesaj
    http://sendvid.com/8qsq7iiz

Arkadaşlar bu üründen arıyorum. Göreniniz var mı? Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi white00 -- 9 Ekim 2018; 11:39:16 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    842 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: maligezgin

e peki isofix çubukları sorun olmuyor mu?
    kafamda tam şekillendiremedim koltuğun altına kitap, başı artık düşmeyen çocuk filan

Alıntıları Göster
    Şöyle foto ile göstereyim o zaman :) kitaplardan da anlaşılacağı üzere matematik öğretmeniyim isofix bağlantısının kademeleri var, son kademeye getirip boşlukları doldurdum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    2530 Mesaj

|
    |
    mikropzoft kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    408 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar Ninibaby'nin yenidoğan ıslak mendilini hepsiburadan denemek için tanesi 2 tlden almıştım sonra 1.79 a düştü bir daha alsam mı diye düşündüm ama keşke alsaymışım bu gün elime ulaştı çok kaliteli unibaby aratmıyor.Tekrar alayım diye girdim tükenmiş cocukmarketi sitesinde de 4liranın üzerinde fiyatı.Uygun bulursanız kaçırmayın alın.
    Bebek arabası olarak tavsiye edebileceğiniz varmı arkadaşlar , bir sürü model baktım travel sistem vs. Kraft Oslo, switch güzel ama çok ağır geldiler birde fiyatları 2 ye katlamış malum bir kaç mağazada sorduk 6 ay önce yarı yarıya yakındı dedi

Orijinalden alıntı: gonzales20

Merhaba arkadaşlar Ninibaby'nin yenidoğan ıslak mendilini hepsiburadan denemek için tanesi 2 tlden almıştım sonra 1.79 a düştü bir daha alsam mı diye düşündüm ama keşke alsaymışım bu gün elime ulaştı çok kaliteli unibaby aratmıyor.Tekrar alayım diye girdim tükenmiş cocukmarketi sitesinde de 4liranın üzerinde fiyatı.Uygun bulursanız kaçırmayın alın.
    Unibabay. Yenidogan ise o dediniz o fiyatlara bulmak imkansiz gibi heryerde 4/5 tlden başlıyor yanlislik olmasin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Yanlış anladiniz sanırım ben ninibaby marka aldım unibabye yakın kalitede dedim.

|
    |
    alemci83 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bütçeniz nedir hocam. Biz casual vista trona modelini tercih ettik hem baston hem travel çok hafif değil ama sağlamlığını bizzat kendim test ettim (83kg) bundan 3-4 ay önce 830 tl aldık. Daha kullanmadık bakalım bekliyoruz iyikide erken almışız.

|
    |
    Fuatk78 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: gonzales20

Yanlış anladiniz sanırım ben ninibaby marka aldım unibabye yakın kalitede dedim.
    Mini baby hiç duymadim daha önce

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Bende duymamıştım yeni cıktı tanıtım fiyatıydı heralde.

|
    |
    alemci83 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

https://www.e-bebek.com/weewell-wma420-dijital-bebek-telsizi-300-mt-p-wee-wma420/

fiyatı uygun mu yoksa indirim falan mı beklemeliyim.

Kamerasız bir model bakıyorum ama öyle düz telsiz değilde en azından benim sesimi karşıya iletme özelliği olan bir model olabilir. Sizin kullandığınız memnun kaldığınız modeller hangileri.

Ben 400 modelini kullanıyorum, süper! Bebişin nefes alma sesini dahi duyuyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    serssseri kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1931 Mesaj
    |
    |
    serssseri kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
    91 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: serssseri

Bebek telsizi bakıyorum şu modeli gözüme kestirdim,

https://www.e-bebek.com/weewell-wma420-dijital-bebek-telsizi-300-mt-p-wee-wma420/

fiyatı uygun mu yoksa indirim falan mı beklemeliyim.

Kamerasız bir model bakıyorum ama öyle düz telsiz değilde en azından benim sesimi karşıya iletme özelliği olan bir model olabilir. Sizin kullandığınız memnun kaldığınız modeller hangileri.
    Aynı ürünü aldım.Çok kaliteli çok memnunum..
    |
    |

Reklamlar
Media Sözlük
Canlı Tv izle
SEO
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,766
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.