Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1449. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: rcpbk , iThinkSo Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü2 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
38.460
Cevap
1.421
Favori
2.590.065
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14471448144914501451
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yookidoo

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bebelac 1 500 gr. bebek maması 32.50 TL.https://bebelac.net/urun/bebelac-1-500-gr/
    Marketlerde 40 TL ye satıldığını düşünürsek burada bayağı hesaplıBebelac 1
  • jonywayt J kullanıcısına yanıt
    Unigo sitesindeki ürünlere bakabilirsin.

Daha 12 günlük bebeğimiz var. Henüz kullanmadık ama odasına serdik. Malzeme kalitesi, görselliği, kalınlığı çok iyi görünüyor. Çift taraflı eğitici öğretici bir mat. Bebek vesilesiye eve gelen eş dostların çoçukları bayıldılar, üzerinden inmediler.Hatta iki babaya aldırdım bile
    Şu an netteki fiyatları yüksek. Belirli dönemlerde yakaladığım indirimlerden birinde hepsiburadan 600 liraya almıştım. (Nisan 2018)

Aldığım marka model : Dwinguler Masai Mara Oyun Matı/Halısı

• ermanerz kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Weewell WTN550R Dijital Temassız Termometre ve koltuk altı aldık. İmkanınız var ise ikisini de albilirsiniz. Çapraz kullanmak, kontrol etmek en mantıklısı. Bu arada temazsız olanlardan korkmayın. Gayet tutarlı ölçüm yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tRoya06

Arkadaşlar göğüs yaraları için Lansinoh harici etkili bir çözüm var mı ?
    Biz de şu an bununla mücadele veriyoruz. Gördüğümüz garmastan pomad en iyisi. Örtücülüğü iyileştirmesi bize Lansinohtan daha iyi geldi.
  • Teşekkürler hocam Braun Irt 6520 Aldım , kulaktan ölçer modeli. Gayet memnun kaldık

• Delpo41 kullanıcısına yanıt
    İnternette prima sahte bez diye bir yazı vardı. Sizin yaşadığınız farklı koku olayını biz de yaşayınca primaya e posta attım. Dönüş yaptıklarında bezlerinin yeni teknolojileri ile değiştiğini, o yazıdaki bezin artık piyasada olmadığını, baz alırken büyük marketlerden alınırsa sorun yaşanmayacağını, piyasada hem Türkiye hem Polonya üretimi bezlerin bulunduğunu, içimizin rahat olması gerektiğini belirtmişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurordek

İnternette prima sahte bez diye bir yazı vardı. Sizin yaşadığınız farklı koku olayını biz de yaşayınca primaya e posta attım. Dönüş yaptıklarında bezlerinin yeni teknolojileri ile değiştiğini, o yazıdaki bezin artık piyasada olmadığını, baz alırken büyük marketlerden alınırsa sorun yaşanmayacağını, piyasada hem Türkiye hem Polonya üretimi bezlerin bulunduğunu, içimizin rahat olması gerektiğini belirtmişti.
    Cevap için teşekkürler. Geçen gün gittigidiyor'da 30 tl indirim kampanyasına denk geldim ve çok uygun fiyata geliyor diye gittigidiyor üzerinden satış yapan joker'den aldım. E-bebek'ten aldığım ile karşılaştırdım ve renk, koku, çizgiler, dikişler vs. hepsi birebir aynıydı. Ama e-bebek Polonya üretimi; Joker'den gelen Türkiye üretimiydi.

Sıkıntı yok yani. Teşekkürler.

• Yalniz denedigim polonya uretimi primalarin hepsi turkiye uretiminden daha kaliteliler mumkun olduğunca polonya uretimi almaya gayret ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Joker'de Anne sütü artırıcı Karamalz marka Alman malı malt içecek %50 indirimli (24 al, 12 öde)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi white00 -- 6 Ağustos 2018; 16:31:55 >
  • _kartal_07 _ kullanıcısına yanıt
    Bu modele bu kadar verebiliyorsanız, amazon.de üzerinden şu 2 modeli alabilirsiniz;
    https://www.amazon.de/Unbekannt-AG60H0GGR-Inglesina-Sportwagen-Quad/dp/B015ZWRAUU/ref=pd_ybh_a_7?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=V2PSW2PH2C6JT96RMWTZ 2400 civarı. Dip fiyat kovalarsanız 2000 civarı kapatılabilir, zaman zaman indirime giriyor.

https://www.amazon.de/gp/product/B01ELDCSFG/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1 Veya bu model daha ucuz. 1800'e falan geliyor.

• _kartal_07 _ kullanıcısına yanıt
    Bu modeli kullanıyorum hocam, alırken https://www.hepsiburada.com/peg-perego-book-51-completo-jet-travel-sistem-bebek-arabasi-blue-denim-pm-HB000006365B bu modelle karşılaştırdım mağazada. Bu kasa olarak 51 cm değil 54 cm teker arası genişligine sahip yine peg perego üretimi. Book51 modelinin eski versiyonu, kumaş kalitesi biraz daha polyester, ayak koruyucu yok onun dışında bir farkı da yok, ana kucağı aynı. Satıcı bu modeli kraft peg perego'ya özel ürettirmiş bir model diyor, zaten üzerinde yazıyor peg perego made in italy diye. sonuç olarak ben alırken çok araştırdım bu model kullanışlı ve özellikli bir set, travel sistem istiyorsan tavsiye ederim, biz severek kullanıyoruz.

• Oğlumuz 1 yaşında hafif baston bebek arabası bakıyoruz.600 bandını geçmesin.kullanan arkadslardan tavsiye alabilirmiyiz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _kartal_07

https://www.hepsiburada.com/kraft-book-plus-travel-sistem-bebek-arabasi-siyah-p-HBV000003UA2K?magaza=Fatihbebek&wt_gl=cpc.nelk.6809.abo-bebek-arabasi-puset-pla&gclid=EAIaIQobChMItoPdqu_T3AIVL7vtCh25QwbsEAQYASABEgKNB_D_BwE

bu araba nasıl arkadaşlar?
    https://www.hepsiburada.com/chicco-duo-kwik-one-travel-sistem-bebek-arabasi-p-HBV00000AISFD

hocam daha uygun bir model arıyorsan ben bunu aldım, ürün 7,5 kilo neredeyse baston puset ağırlığında, kapanması çok kolay, kullanım tecrübelerimi aktaramam çünkü daha kullanmadım =) ama 2 bin civarına çıkmayacaksınız ben baya araştırmıştım ve bunu aldım ki ben babymall den 1600 TLye aldım,(çek verdi tabi) babymallden alırken hepsiburadada aynı satıcıda 1300 civarıydı bu fiyat çok iyi bence.ama sanırım yeni bir ürün olduğundan çok tecrübesi olan yok, vaktin varsa git yerinde incele, seçtiğin modeli de beğenmiştim ben ama ağır gelmişti bana...

• quote:

Orijinalden alıntı: awsedrzxc

https://www.hepsiburada.com/chicco-duo-kwik-one-travel-sistem-bebek-arabasi-p-HBV00000AISFD

hocam daha uygun bir model arıyorsan ben bunu aldım, ürün 7,5 kilo neredeyse baston puset ağırlığında, kapanması çok kolay, kullanım tecrübelerimi aktaramam çünkü daha kullanmadım =) ama 2 bin civarına çıkmayacaksınız ben baya araştırmıştım ve bunu aldım ki ben babymall den 1600 TLye aldım,(çek verdi tabi) babymallden alırken hepsiburadada aynı satıcıda 1300 civarıydı bu fiyat çok iyi bence.ama sanırım yeni bir ürün olduğundan çok tecrübesi olan yok, vaktin varsa git yerinde incele, seçtiğin modeli de beğenmiştim ben ama ağır gelmişti bana...

Alıntıları Göster
    https://www.e-bebek.com/joie-litetrax-4-travel-sistem-bebek-arabasi-p-joi-t1112yccrm001/

Ayni paralara su urun varken chicco alinmaz. Tutma kulpu rende gibi kumasi joie gibi degil. Ayak bolumu cok kisa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M_aTRa_X -- 6 Ağustos 2018; 22:6:47 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• M_aTRa_X kullanıcısına yanıt
    Ben zaten uzun sure bahsettiğiniz modele baktım tam onu alacakken bu aldığıma karar verdim :) sepetini beğenmemiştim joie nin, ayak mesafesini kaçırmış miyim bilemedim, joie daha güzel görünüyor katılıyorum ama 2 kilo kadar ağırlık farkı var arasında, sonuç olarak joie alınır diyene de çok itiraz etmem :)

• quote:

Orijinalden alıntı: awsedrzxc

Ben zaten uzun sure bahsettiğiniz modele baktım tam onu alacakken bu aldığıma karar verdim :) sepetini beğenmemiştim joie nin, ayak mesafesini kaçırmış miyim bilemedim, joie daha güzel görünüyor katılıyorum ama 2 kilo kadar ağırlık farkı var arasında, sonuç olarak joie alınır diyene de çok itiraz etmem :)
    Hocam hayirli olsun en azindan urban falan almamissiniz :) icinize sindiyse bir problem yok gule gule eskitin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • onurordek O kullanıcısına yanıt
    Bende n11 üzerinden prima premium care aldım uygun fiyata. Hatta yorumlarda bazıları başka marka gönderdiler falan diye yazmışlar. Üzerinde prima yerine Pampers yazan bez geldi. Prima müşteri hizmetlerini aradım durumu ve ürünü anlattım. Orjinal ürün olduğunu, avrupada isim olarak Pampers kullanıldığı için buradaki piyasada da olabiliyor dediler. Ve 2 tane aylik paket bitirdik sayılır, herhangi bir sıkıntı yaşamadık.

• Dun migrosta primalarda bir alana ikinci %50 indirim vardi 3 numara prima kulot bezleri 21 kurusa getirdikten sonra cok cazip degil ama dunku kampanyayi yakalayamayanlara iyi fiyat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 44cihan44 -- 7 Ağustos 2018; 17:37:44 >
  • 
Sayfa: önceki 14471448144914501451
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.