Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1429. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: anklibjk Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.475
Cevap
1.421
Favori
2.591.389
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14271428142914301431
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AZOR_Ahaii

arkadaşlar herkesin evladına sağlık sıhhatli bir ömür diliyorum... nasip olursa yakında bebeğimiz dünyaya gelecek.

anne yanı beşik tavsiye eder misiniz
    Kısa ömürlü gereksiz bir ürün. Onun yerine park yatak alın hiç yoksa 1,5-2 yaşına kadar kullanır, sonrasında zaten kendi yatağına geçer. Para israfından başka bir şey değil.

İlk başta acemi olduğundan bilmiyor insan ama Bebek ürünleri, insanları yolmanın en basit ve kolay yolu. Bebek için en iyisi olsun, aman şu da olsun diyorsun ama %80'i gereksiz şeyler bebek ürünlerinin. Biz nasıl büyüdük büyüklere sormak lazım. O nedenle tavsiyem park yatak alın, işiniz bitince katlayıp kaldırırsınız yerden de kazanırsınız. Ahşap alsanız bu sefer de yer sıkıntınız olur, anneyanı vs ürünler gereksiz, hem onu al 6 ay sonra da normal beşik al...zorla dayatıyorlar insana ama çocuk 6 aylık olunca iyice hareketlenmiş oluyor zaten, bu tarz ürünlerin anlamı da kalmıyor.

• Huggies bebek bezini en uygun nerden alabiliriz var mı fırsat arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alemci83

Aynı soruyu bende soruyorum

Alıntıları Göster
    Asla tavsiye etmiyorum.

Çok kısa süre kullanacaksınız. Sırf görüntü. Onun yerine kesinlikle park yatak alın. Kademeli olanları var. Alttaki tablayı aşağı yukarı hareket ettirebiliyosunuz. Bi yere gidecek olsanız yanınıza alırsınız.

Sakın para vermeyin anne yanına fln.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ermanerz

Huggies bebek bezini en uygun nerden alabiliriz var mı fırsat arkadaşlar
    Huggies piyasadan çekildi.

Bulman bile çok zor. Bulduklarında kolay kolay fırsat denecek kıvamda olmaz.

Başka markalara yönel derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fastforyou

5-6 aya kadar kullanışlı,bebeğin size yakın olması güzel,ama çocuk biraz büyünce tutunup kalkmaya başladı anda tehlikeli oluyor çünkü derin bi beşik degıl küçük kalıyor,düşme riski oluyor,ben 7 a kadar kullandım şuan büyük ahşap beşiğe geçtik.

Alıntıları Göster
    Bizim eleman beşiği ters çevirmişti. Allahtan içi yumuşak şeylerde doluyduda bi yerine bişey gelmemiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

Unibaby'nin şampuanını alın, niye bir sürü para veriyorsunuz özel bir durum yoksa?
    Biz ilk doğduğunda dalin kullandık memnunduk, sonra johnson baby aldık ama o alerji yaptı çok kötü bir şekilde, sonrasında neredeyse 1 yıldır unibaby kullanıyoruz ekonomik ve kaliteli.

https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/35978009-31230-uni-baby-bebek-sampuani-750-ml

Hatta geçen hafta aldık, yanında da ıslak mendil paket hediyeli 10,5-tl idi.
    Unibaby iyi hoş ama o temizlik kokusunu vermiyor :) Ufaktan bi koku bıraksa güzel olurdu.

O yüzden dalin öneriyorum. Banyo yaptığı belli oluyor en azından :) Mis gibi kokuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fr.BJK

Bizim eleman beşiği ters çevirmişti. Allahtan içi yumuşak şeylerde doluyduda bi yerine bişey gelmemiş.

Alıntıları Göster
    Benimki gece uyanıp düştü aklım çıktı uyurken çocuğun gürültüsü peşinden ağlama sesi hayatım da böle korktumu hatırlamıyorum bağırarak uyandım,allahtan bişey olmadı,sabah gidip hemen büyük beşik aldım şuan içim rahat,dediğim gibi 3-5 ay kullanılcak bişey,eşim istediği için almıştım :)

• quote:

Unibaby iyi hoş ama o temizlik kokusunu vermiyor :) Ufaktan bi koku bıraksa güzel olurdu.

O yüzden dalin öneriyorum. Banyo yaptığı belli oluyor en azından :) Mis gibi kokuyor.

Alıntıları Göster
    Dalin de güzel, bunda koku az evet, belki kimyasalı azdır ondan da olabilir ama şampuana 30-40 liralar vermek gereksiz bence.
  • quote:

Asla tavsiye etmiyorum.

Çok kısa süre kullanacaksınız. Sırf görüntü. Onun yerine kesinlikle park yatak alın. Kademeli olanları var. Alttaki tablayı aşağı yukarı hareket ettirebiliyosunuz. Bi yere gidecek olsanız yanınıza alırsınız.

Sakın para vermeyin anne yanına fln.

Alıntıları Göster
    Alma sevdalisi degiliz hocam acaba dedik alsakmi diye anlasilan gereksiz birseymis hiç gerek yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ermanerz kullanıcısına yanıt
    ebebekte var...
  • Arkadaşlar kızım 9 aylık ve önümüzdeki hafta tatile gideceğiz. Yüzme simidi olarak Swimtrainer aldım. Mayo bebek bezi olarak kullanıp memnun kaldığınız ürün var mı? Huggies Littleswimmers baya iyiymiş ama artık çok zor. Geçen e-bebekte swimmies diye bir marka gördüm. Kullanan var mı? Tavsiyelerinize açığım. Sorduklarım fırsat konusuna uygun değil ama kusura bakmayın lütfen.
  • Ebebek'te internet mağazada geçerli altlimitsiz 10₺ kodum var kargo bedava yapmak için kullanabilirsiniz isteyene verebilirim.

Verildi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagles2 -- 23 Haziran 2018; 13:27:22 >
  • sezarim kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Prima da mayo bez çıkarmış. Biz sorunsuz kullandık. E-bebek ve migroslarda bulabilirsiniz.

https://www.e-bebek.com/prima-mayo-bebek-bezi-3-beden-midi-tekli-paket-12-adet-6-11-kg-p-pri-8346-nc/
  • sezarim kullanıcısına yanıt
    geçen sene huggies kullanmıştım bu sene bulamadım prima aldım. pahalı olmalarının dışında başka sıkıntısı yok.
    simit konusuna gelirsek, bizimki 5 aylıkken annesi boyna geçen simitlerden almıştı hiç kullanamadık.
    bu sene decatlondanhttps://www.decathlon.com.tr/oturakli-yuzme-simidi-id_8271660.html şu simidi aldım. çok dengeli ve kullanışlı. biraz büyük ve gölgeliği yok.

son olarak tatile nereye gidiyorsunuz bilmiyorum ama havuza sokacaksanız dikkat edin. özellikle kızlar için daha tehlikeli. imkan varsa sadece denize sokun. el ayak hasatalıkları çok yaygınmış. idrar yolu iltihabı riski de var.

• AZOR_Ahaii kullanıcısına yanıt
    şimdiden hayırlı olsun.
    yerinizde olsam bu ürün yerine park yatak tercih ederdim. Çünkü;

park yatağı uzun süre kullanabilirsiniz. Bizimkisi 1 yaşına kadar kullandı, şimdi de yazlıkta kullanıyoruz.
    anne yanı beşiği kullanırsanız, bebek anneye çok alışacaktır, yarın bir gün odasını yatağını ayırmak ciddi problem olur.
    derin ve korunaklı bir ürün değil, dönmeye başlayınca anne altında kalabilir, tırmanmaya başlarsa da allah korusun düşebilir.
  • infra_dark kullanıcısına yanıt
    park yatak olarak ne önerirsiniz hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, bugün bebeğimizin 4. Ay aşıları ve rotavirüs 2. Doz için sağlık ocağına gittik. Aşılardan sonra hemşire vegaferon damla verdi ve günde 4 damla damlatmamızı istedi. Daha önce burada konuşulduğunu hatırlıyorum. Bu kadar erken bir zamanda üstelik hiç de test yapmadan demir damlasına başlamak mantıklı mı? Bir hafta önce kendi doktoruna kontrole götürmüştük hiç bu damladan bahsetmemişti bile.

Damlanın içeriğine baktığım zaman da iki çeşit paraben olduğu görünüyor. Açıkçası içime hiç sinmedi. Biraz araştırayım dedim ve farklı farklı yorumlar gördüm. Kimi kurumlar bu damlaların 12. Ay itibariyle test sonrasında ihtiyaç görülürse kullanılması gerektiğini söylüyor. Kimisi ilk 6 ay sonunda başlanmalı derken kimisi de ilk 6 aya kadar anne karnında iken depolanan ve anne sütünden az da olsa aldığı demiri bebeğin kullandığı ondan sonra da katı gıdalarla temin edilbileceğini söylüyor.

Bu konuda sizin yorumunuz, uygulamanız ve kullanıyorsanız eğer kullandığınız damla nedir acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Delpo41 -- 25 Haziran 2018; 10:6:34 >

• arkadaşlar aranızda joie litetrax 4 travel sistem bebek arabası kullananlar var mı ? artısı eksisi ? önerir misiniz ? teşekkürler
  • Delpo41 kullanıcısına yanıt
    Hocam sağlık ocağı 4. Ay sonrasında fiks veriyor, öneriyor
    Ben 7. Ayda başladım toz şase olanlardan vermeye
    Çoğunlukla önce verip sonra test yapılıyor( test8. Ay)
    Eğer dengeli çıkar ise bıraktırılıyor, yoksa ortalama 1 yaşa kdr devam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tears0fDevil

park yatak olarak ne önerirsiniz hocam?
    baby to go 6106 almıştım ben. pratik bir ürün hemen toplanıyor. dezavantajı sallanmıyor olması ve biraz pahalı olması.
    bence marka model çok önemli değil. sünger yatak da alman gerekecek yalnız.
  • 
Sayfa: önceki 14271428142914301431
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.