Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1401. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
38.465
Cevap
1.421
Favori
2.590.429
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13991400140114021403
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PongoLLe

Merhaba,

Huggies marka bez kullanıyoruz fakat bir süredir bez bulmakta zorlanıyoruz. E-bebek, Joket, Migros gibi yerlerde bez stoğu yok.

Huggies ile ilgili bir problem mi var, duyan bilen var mı?
    Huggies, Türkiye den çekilme kararı almış diye duydum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PongoLLe

Merhaba,

Huggies marka bez kullanıyoruz fakat bir süredir bez bulmakta zorlanıyoruz. E-bebek, Joket, Migros gibi yerlerde bez stoğu yok.

Huggies ile ilgili bir problem mi var, duyan bilen var mı?
    Alternatiflere yönel yavaştan ;)

Türkiyeden çekildi Huggies.
  • Kraft Core Fix Oto Koltuğu 9-36 Kg Siyah
    kullanan var mı? 7 aylık bebeğim var almayı düşünüyorum.bu fiyata en düzgün bunu gördüm.
    tavsiye alabilirim.
  • Arkadaşlar bebeğimize kalça ultrasonu yaptırdık hafif bir gelişim geriliği çıktı. Doktor kanguru kullanmamızı tavsiye etti. Acil kanguru almam lazım.

Ergobaby mi tavsiye edersiniz?

Amazon'da 100 dolar. Ücretsiz kargo hakkım var. Yoksa infantino iş görür mü? Fiyatını geçtim bana yeter ki işe yarayacak olanı tavsiye edin lütfen.

• Arkadaşlar

Prima Premium Care 4 numara en ucuz alabileceğim satıcı tavsiyesi yapar mısınız?
  • egemen0807 kullanıcısına yanıt
    Geçtiğimiz hafta 2 adet alımda HB indirimi ile 92,50ye almıştım şu an yok sanırım.
    Joker’de 95 TL civarına denk gelebiliyor
    Uzun zamandır bu fiyatların altını göremedim ben

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar linkteki araba için yorum yapabilir misiniz? baston travel sistem olarak geçiyor, diğer travel sistemlere göre nispeten hafif ve daha az yer kaplıyor. gelişmiş bir port bebesi var sırt kısmı ayarlanabilir. koltuk çift yönlü ve arabayla birlikte kapanabiliyor. sanırım standart bir anakucağı-otokoltuk mevcut. ilerde baston almak zorunda kalmamak adına böyle bir model düşünüyorum. bu olmazsa da casual vista var yine aynı mantıkta.

http://www.chicco.com.tr/urunler/8058664033911.trio-sprint.dis-mekan-ve-seyahat.uclu-ve-ikili-seyahat-setleri.html

• Delpo41 kullanıcısına yanıt
    Ölçüler ne çıktı çok mu geri?

Bizim de biraz gerilik vardı 1 ay çift bez kullandık geçti.

Infantino kullanıyoruz biz memnun değiliz ergobaby aşırı pahalı.Mamadusbaby ve solomombaby kullananlar memnun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi breathin -- 27 Nisan 2018; 11:32:33 >
  • breathin B kullanıcısına yanıt
    Çok geri değilmiş aslında ama biz yine de bacakları ikiye ayıran aparattan aldık.

Ergobaby için Abd'den sipariş verdim. İçindeki ped de ayrı satılıyormuş ikisi beraber 110 dolara mal oldu.

Dün kargoya verilmiş bugün Almanya'ya ulaşmış. Muhtemelen pazartesi ya da çarşamba günü elime geçer.

• D vitamini seviyesi

D vitamini seviyesi konusu tam bir karmaşa..

Doktorumuz 25 çıkan d vitamini değeri yeterli günde 400UI ya devam dedi.
    Fazlası zehirlenme riski yapar dedi,
    Ama başka doktorlar min 50 olmalı diyor. çeşitli dünya ve avrupa sağlık örgütleri değerlendirmeleri de çok farklı..
    hatta c.karatay 70-80 lerden bahsediyor..

Zehirlenme sınırı 150 imiş.
    Yani bir doktor aynen devam diyip diğeri acil hemen Ampül kullanın filan diyebiliyor.. olacak iş değil...

İnternetten birkaç bitirme tezi makale vb okudum, kalsiyum seviyeside düşük mi, onla beraber değerlendirin filan diyor..

galiba abaratmadan 400den 800e filan çıkarıcam dozu..

SİZİN doktorlarınız ne diyor , soran, bilen yazabilir mi lütfen?

biz 12 aylığız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gimmeluck -- 27 Nisan 2018; 13:31:9 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

D vitamini seviyesi

D vitamini seviyesi konusu tam bir karmaşa..

Doktorumuz 25 çıkan d vitamini değeri yeterli günde 400UI ya devam dedi.
    Fazlası zehirlenme riski yapar dedi,
    Ama başka doktorlar min 50 olmalı diyor. çeşitli dünya ve avrupa sağlık örgütleri değerlendirmeleri de çok farklı..
    hatta c.karatay 70-80 lerden bahsediyor..

Zehirlenme sınırı 150 imiş.
    Yani bir doktor aynen devam diyip diğeri acil hemen Ampül kullanın filan diyebiliyor.. olacak iş değil...

İnternetten birkaç bitirme tezi makale vb okudum, kalsiyum seviyeside düşük mi, onla beraber değerlendirin filan diyor..

galiba abaratmadan 400den 800e filan çıkarıcam dozu..

SİZİN doktorlarınız ne diyor , soran, bilen yazabilir mi lütfen?

biz 12 aylığız.
    Bize yakın zamanda testte yapmadılar.

Napmamız gerekiyor?

Günde 4 er damla hem D hem Demir veriyoruz.

Vermemelimiyiz acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Fr.BJK

Bize yakın zamanda testte yapmadılar.

Napmamız gerekiyor?

Günde 4 er damla hem D hem Demir veriyoruz.

Vermemelimiyiz acaba?

Alıntıları Göster
    bizim cocugada 15. gunden itibaren 3 damla d vitamini verin dediler . 1 haftadır verioruz. yarın dokor randevusu var. netleşecek durum sanırım.
  • jonywayt J kullanıcısına yanıt
    Aynen bizede öyle verdiler hocam. 3 aylık kızım hala veriyoruz. Özel hastaneye de götürdüğümüzde sorduk verelim mi napalım diye verin sıkıntı yok dedi hala devam ediyoruz. Bu ay birde sağlık ocağı kan ilacı verdi bide ona başladık. İnşallah durduk yere vermiyoruzdur
  • Şimdi arayıp sordum doktora tekrar. 1,5 yaşına kadar devam dedi.

• Hauck marka park yatak var. Ara katı kullanıyoruz.Babyjem pamuk oyun parkı yatağı kullanıyoruz. Yatağın ortası çöküyor. Neden olabilir sizce, ara kat filesi mi sorunlu yoksa yatak mı sıkıntılıdır?
  • Bize de aile hekimi yenidogana 15 gunden sonra monivit damla verdi ertesi gun ozel hastanede çocuk doktoru monovit de katki var carlson damla verdi her gun bir damla simdiden baslayabilirsiniz sorun olmaz dedi test falan yapilmadi o gunden beri veriyoruz bir damla yarin 35 gunu dolacak bebegin doktora gidecegiz kontrole yeniden sorayim

Ne yapacagimizi şaştık iyi mi kotu mu yapiyoruz sizce

• 44cihan44 4 kullanıcısına yanıt
    Doktor kullanın diyo valla ne diim.

• Tears0fDevil kullanıcısına yanıt
    Satıcı 19dolar olarak gösteriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: 2artı8

Hauck marka park yatak var. Ara katı kullanıyoruz.Babyjem pamuk oyun parkı yatağı kullanıyoruz. Yatağın ortası çöküyor. Neden olabilir sizce, ara kat filesi mi sorunlu yoksa yatak mı sıkıntılıdır?
    Hocam hauck ben de var.yatak sıkıntılı bence sünger yatak kullanın Amazon da traumeland var

• Selam Herkese,

Zamanında amerikadan ve almanyadan getirttiğim gaz ilaçlarını satıyorum. Mevcut fiyatları nedir bi fikrim yok. Araştırıp fiyat söyleyebilen arkadaşlarla konuşabiliriz. Ben o zaman 300tl civarı bi para vermiştim bundan 5 ay önce. Pregomin AS ye geçince kullanmadan kaldı öyle. Aklımda 150tl gibi bi fiyat var kabaca.

Elimdeki damlalar;

1- Little Remedies day-night GRIPE WATER olmak üzere 2 şişe olan paket.

2- Little Remedies Gas Releif Drops

3- Flatulini 2 paket almanydan geldi.

4- Colic Calm Gripe Water (çok az kullandık)

• 
Sayfa: önceki 13991400140114021403
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.