Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1370. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.483
Cevap
1.421
Favori
2.591.840
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13681369137013711372
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sümer’den kiralama yapacak iseniz iyi pazarlık yapın. Malesef tutturabildiğine politikası izliyorlar.
    Şu anda 90-100 TL ye kiraladıklarıda var 120 TL yede...
    bilg

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şu ürün fiyatına göre nasıl arkadaşlar işe yarar bir ürün mü?

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B00KW8A6RW/ref=ox_sc_act_image_1?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: LaNcEt

quote:

Orijinalden alıntı: dgndgn2

Bosu bosuna besik almayin beyler. Gercekten hic bir ise yaramiyor. 1 kere bile yatirmadik ilk heyecan aliyorsun cocuk 2 yasina gelip iyicene ayakladigi zaman besige yatirmaya korkarsin. O paralara guzel bi montessori yatak ile seneleri kurtarabilirsiniz.

Katılmamak elde değil :)
    9. aya girdi bizim kız hala yanımızda yatıyor ne zaman geçecek yatağına çok merak ediyorum

Daha dur hocam 3 yaşına geldiğinde seni yataktan atacak

Montesorri yatak konusunda arkadaşa katılıyorum.

Envayi çeşit yatak aldık, sonunda ankara sitelerde resimdeki yatağı yaptırdık gayet memnunuz.

• zucchero kullanıcısına yanıt
    Hocam kaça yaptırdınız acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: lymph

Hocam kaça yaptırdınız acaba?

Ağustos ayında 1.200 TL hocam

• Masai mara desenli madimiz de geldi.

http://www.hizliresimyukle.com/image/jrc9P

• coupant kullanıcısına yanıt
    hocam bu matların avantajı dezavantajı nedir? Çocuğun odasına bebek halısı yerine bu matlardan mı alsam diye düşünüyorum?
  • coupant kullanıcısına yanıt
    peki bu ürünü normal halının üzerine sererek mi kullanıyorsunuz yoksa direk parkenin üzerine mi seriyorsunuz? Sanırım oldukça yumuşak bir malzemeden yapılmış olması ve silinebilir olması avantajları
  • PyRRhiC P kullanıcısına yanıt
    Halının üzerine sermedim. Yumuşak ve darbeleri emiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coupant -- 28 Şubat 2018; 11:20:48 >
  • Selam arkadaslar mama sadalyesi konusunda tavsiyenize ihtiyacim var mumkunse ikea antiop disinda.butce 300 -400 arasi

• jybe kullanıcısına yanıt
    Biz Chicco Polly kullanıyoruz. Oldukça memnunuz. 45 gün falan önce 349 TL’ye almıştık. Bir üst versiyonu da var Polly2Start idi sanırım.

• Merhaba arkadaslar, baston araba tavsiyesi olan var midir? Casual quantum aldik suan ana kucagini kullaniyoruz ama pusetine gecince bagajda yer kalmicak gibi duruyor. Soyle 200 300tl civari bastin tavsiyesi olan varsa cok memnun olurum.

• Amazon 25 Euro ya sipariş verdiğimiz ergobaby kanguruyu iptal etmiş mail atarak,ne yapmak lazım?

• emre the king kullanıcısına yanıt
    benim 2 taneyi teke düşürmüşlerdi inş onuda iptal etmezler mail falanda gelmedi sizin iptaliniz ne zaman gercekleşti?
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak235

benim 2 taneyi teke düşürmüşlerdi inş onuda iptal etmezler mail falanda gelmedi sizin iptaliniz ne zaman gercekleşti?

Pazartesi Almanca mail altmışlar,satışsan da kalkmış,bir hafta önce attığım Maile yakında sizde olacak diye cevap vermişlerdi oysaki...

• Benim iki tanede iptal edildi, başka bir arkadaşımınkide iptal edildi.
    Gönderim sağlayacakları ürün amazon kriterlere uymadığından iptal edilmiş
    Neden bir üst modeli göndermediniz deyincede arada çok fark olduğundan böyle bir seçenek uygulayamıyorlarmış.

Tahminimce, sahtesi gönderildi bir dropshipping firması tarafından, ilk gelen şikayet sonrası amazon kaldırdı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • jybe kullanıcısına yanıt
    Hocam ebebeğin kampanyasını kaçırmasaydın sana joie mimzy LX önerirdim 330tl idi hatta n11den çekle 300'e alanlar oldu. Acelen yoksa takip et derim, çıkar birşeyler inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi escanor_ -- 28 Şubat 2018; 23:38:33 >
  • Amastrine kullanıcısına yanıt
    allah allah benim 1 tane hala duruyor birini iptal ettiler 1 tanesi duruyor bekliyim bakalım ne olucakcocuk 2 aylık olsa güzel olur aslında ama :)
  • Aptamil mama 1 1200gr çeşitlerinde uygun buldugunuz biryer varmi?

• Tesekkurler arastiracagim

@pongolle

Evet oyleymis malesef 1 2gun once indirimdeymis kacirdik onu.takip edelim bakalim iner belki yine o fiyatlara

• 
Sayfa: önceki 13681369137013711372
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.