Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1351. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ibrahim4343 , takirti Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
38.476
Cevap
1.421
Favori
2.591.444
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13491350135113521353
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kuntxxxx

İndirime girdiğinde fiyat o civarda oluyor... Satıcı yorum ve puanları iyiyse, son kullanma tarihi belirtilmişse sorun olmaz muhtemelen. Kaçlı almak mantıklı olur; alabildiğiniz kadar çok :) Kaçlı alacağınız tamamen bütçe ve yer meselesi. Çooook uzun süre ihtiyaç olacak neticede, sadece bir süre sonra daha ucuz alternatiflere yönelmek isteyebilirsiniz.
    Alırken birim/adet fiyatı hesaplayın mutlaka.

O halde 24 lu alayim baslangicta zaman geçtikçe devamina bakariz :) muhtemelen bu satici orjinal kutusunda degil kendi yaptigi pakette gonderim yapiyor. fiyatin ucuz olma sebebi bu sanirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eczaneden d vitamini olarak monovit d verdiler, üzerinde 50.000 Iu yazıyor ve günde 4 damla dendi, içerikten dolayı kullanmak istemiyorum ama wellcare ın hangisini almam lazım ıu eşdeğeri için

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mesut1481 M kullanıcısına yanıt
    Çin malı diyip bence geçmemek lazım, o eski çin malı gibi değil herşey. Misal, huawei çin malı ama bence samsungdan ve ıphone den daha iyi. Bebek arabası için de mesela şunu incelemeni tavsiye ederim. burada görme imkanı zordur ben görmüştüm gerçekten iyihttps://www.youtube.com/watch?v=SqS1rprJRRk&t=353s alibaba dan alınabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrmussy

Merhaba,
    Ben Cadillac Air kullanıyorum. Henüz bebek 5 ayı bitirdi o yüzden diğer arabaları kullanmadım ve kalite-özellik konusunda karşılaştıramam.

Cadillac ve Cadillac Air arasındaki farklara bakacak olursak;
    + Cadillac'ın tutma kolunda kumaş var, Cadillac Air'in deri tutma kolu kılıfı var.
    + Cadillac Air'in boyası farklı bir teknolojiymiş. Daha iyi olduğunu söylediler ama aradaki farkı bilemiyorum.
    + Cadillac'ın tentesinin ucu da kumaş, Cadillac Air'in tentesinin ucu deri. (ne fark eder anlayamadım)
    + Cadillac Air'in oturma bölümünde biraz daha kaliteli bir ped var çocuğun oturması için. Baya yumuşak diyebilirim, diğerine göre bu özellik gerçekten fark yaratıyor.
    + Cadillac normal kumaş (ki bu hali bile bence gayet kaliteli) Cadillac Air'in kumaşu ultraviyole ışınlara dayanıklı diye geçiyor. His olarak çok fark yok, o yüzden ben çok önemsemedim.
    + Cadillac Air yağmurluk ile geliyor. (bence önemli, bebeği kış vakti dışarı çıkarttığımızda çok işimize yaradı.
    + Cadillac'ta var mı bilmiyorum ama Cadillac Air bir ayak örtüsü ile geldi. (diğer birçok markada bu örtü ücretli veya hiç yok)
    + Tekerlekler arasında fark olduğu söylendi ama açıkçası aşırı bir fark olacağını sanmıyorum.

Özet: Yağmurluk ve katlanabilir ped benim Cadillac Air almam için ikna olmama yetti. Diğer özellikler belki çok fark ediyordur ama diğerini kullanmadığım için olumlu veya olumsuz yorum yapamıyorum.

Hocam bende de Cadillac var emin ol saydığın maddeler ki bunları casual da sayıyor ama hiç biri ciddi bir fark yaratmıyor. Tekerlerler farklı değil aynı. Air de şişme teker vardı sorunluydu klasik dolmaya geçti. Ultraviole dediğin kısım kumaş kısmı değil tentenin fermuarla açılan kısım da ki şeffaf bölme her iki seri de de ultraviole.

Aradaki tek ciddi fark, Air de olup da normalde olmayan oturma bölmesinde bulunan lüks iç ped. Ayak rüzgarlığı falan her serisinde var casualin güzelliği burada. Ben air de bulunan lüks pedi de casual dan aldım bi fark kalmadı arada. Yağmurluk sevi bebeden 15 tl ye aldım ama hiç kullanmadım.

• ufunqitos U kullanıcısına yanıt
    400
  • Hocam mommy's bliss elinize geçmiştir diye tahmin ediyorum. Ürün orjinal değil mi? Bir de son kullan tarihi ne olarak belirtilmiş? Son olarak yarın doktor kontrolümüz var, özel hastanede reçete yazdırsam kabul edilir mi acaba?

• wurtz kullanıcısına yanıt
    Joker'de gece fırsatı,
    Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendil 30'lu
    139.99 TL
    https://www.joker.com.tr/kampanyalar/?campaignId=3705

Anneler klübü ile 20 TL çekte alabilirsiniz
  • Bende jokerden aldım ıslak mendili 30 lusu sadece jokere özel,

Anneler kulubu kuponu ile kargo dahil 115 e gelmişti, bu fiyattan daha ucuzu yok.

Şuan jokerde 139 tl,20 tl de kupon alırsanız 119 tl ye gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Delpo41

Hocam mommy's bliss elinize geçmiştir diye tahmin ediyorum. Ürün orjinal değil mi? Bir de son kullan tarihi ne olarak belirtilmiş? Son olarak yarın doktor kontrolümüz var, özel hastanede reçete yazdırsam kabul edilir mi acaba?

Geçen perşembe hanım komşuya inince gelmiş kağıt bırakıp gitmiş PTT kargocu fırsat bulup gidip alamadım yarın alacağım yazarım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, arkadaşlar geçtiğimiz günlerde forumda bir arkadaş vardı 3 iplik bebe eşofmanı pantolonu falan satıyordu ve birçok kişi memnun kalmıştı , kimdi yada sitesini falan hatırlayan var mı ? Geçmiş sayfaları bayağı taradim ama bulamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: lynx87

Merhaba, arkadaşlar geçtiğimiz günlerde forumda bir arkadaş vardı 3 iplik bebe eşofmanı pantolonu falan satıyordu ve birçok kişi memnun kalmıştı , kimdi yada sitesini falan hatırlayan var mı ? Geçmiş sayfaları bayağı taradim ama bulamadım

cillim

• Arkadaşlar merhabalar, biraz konu dışına çıkmak olacak ama yeğenimin doğum günü yaklaşıyor 1 yaşına girecek ve ben hediye bakıyorum. Anne, baba olarak iyiki şunu almışım inanılmaz işimi kolaylaştırdı dediğiniz ürünler ve de çocuklarınızın favori oyuncakları neler? (Bebekler bu konuda birbirlerine benziyorlar genelde en saçma oyuncaklar en sevdikleri oluyor :) )

• AngelOfLord A kullanıcısına yanıt
    Ortalama 5 numara bez alın koli koli yada ıslak mendil deste deste bundan başkası hayra geçmez hocam
  • jokerde

30lu,unibaby ıslak mendil yenidoğan

az önce 140tl (139 yazmayı sevmiyorum) - 20tl (aile kulübü) - 10tl (axess somestr)

ile 110a malettim, kargo bedava buguün ve yarın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gimmeluck -- 30 Ocak 2018; 10:7:38 >
  • Şimdi gördüm indirimi kaçırdım. Neyse bir sonraki sefere bu şekilde alırım.
  • Emrah_d kullanıcısına yanıt
    hocam Allah iyiliğinizi versin, olmadı son çare o :)

• hboz90 H kullanıcısına yanıt
    İherb den aldığım mommys bliss water aldım bugün sonunda. 3 ocakta sipariş vermişim geçen perşembe (25 ocakta) eve gelmiş biz evde yokken. Bugün fırsat bulup aldı eşim onun adına sipariş geçmiştim. 4.50₺ gümrük snm. ücreti, 0.60 ₺ damga vergisi toplam 5.10 ₺ ücret almışlar. Ürün orjinal, 08/2019 son kullanma tarihi. Ürünü 56.44 ₺ ye almıştım, toplamda 61.54 ₺ ye gelmiş oldu.

• Bebek bezi arayanlar için (molfix) fiyatlar uygun gibi, değerlendirilebilir.

https://www.firsatkolisi.com/arama/molfix
  • 
Sayfa: önceki 13491350135113521353
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.