Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
33.938
Cevap
1.330
Favori
2.137.924
Tıklama
Giriş
    161 Mesaj

miaomiaoce Dijital Bebek Termometresi / İndirim Kodu: TRGB18012504 / 18$

https://tr.gearbest.com/thermometers/pp_621880.html

beklenen indirim geldi arkadaşlar alacaklara duyurulur.
    |
    |
    vvlkn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: burak235

kargo ücretsiz olması için 50 Euro ya tamamlamanız gerekir 30 euro altı vergisiz olur 30 Euro üstü vergili :)

Ürünün sayfasında 29€ üzerine kargo bedava ülkeler kısmında tr de var.Eminmisiniz 50€ ya tamamlamak gerektiğine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byRamo -- 25 Ocak 2018; 15:10:59 >

• Yüzbaşı
    395 Mesaj

evet eminim cok alısverisim oluyor amazondan bu üründende 2 tane aldım yanına 12 li bant ekledim 1 euroya islem tmm oldu :)
    |
    |
    byRamo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

nası bi ürün hocam değermi benimde bebek oldu 25 günlük :) koltuk altı ölçme var onla ölçtük süplenendiğimiz 1-2 defa ama sart mıdır böyle bisi ?
    |
    |
    das.sigma kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: das.sigma

miaomiaoce Dijital Bebek Termometresi / İndirim Kodu: TRGB18012504 / 18$

https://tr.gearbest.com/thermometers/pp_621880.html

beklenen indirim geldi arkadaşlar alacaklara duyurulur.

iHealth De geçmiyor sanırım ürüne özel indirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

İhealt ile arasındaki fark nedir
    |
    |

ihealth kızılötesi alından ölçüyor, direk ölçüm yapmak gerekiyor. bunda ise ister anlık temasla ölçüm yapılabilir ya da yapıştırarak çocuğun başında durmadan sürekli vücut sıcaklığı takibi yapılabilir uygulamadan. istenirse alarm kurulabilir vücut sıcaklığı yükselirse düşerse uyar gibi. bana daha işlevsel geldi cihaz açıkcası.
    |
    |
    vvlkn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ihealth'ta henüz bir kupon olmadı, daha önceden olduğunda da en fazla 23 $'a düşmüş zaten şuanki fiyatı da uygun, almayı düşünüyorsanız beklemenize pek gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi das.sigma -- 25 Ocak 2018; 22:45:48 >
    |
    |
    O.S.N kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bende uğraşmıştım ama olmamıştı 29 eur için
    Şuanda tek ürün 32 eur geliyor totalde, iyi fiyat
    Tr den aldığınızda Almanya vergisi düşüyor dolayısıyla 2 tane kurtarmayacaktır diye düşünüyorum

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    byRamo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    138 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: burak235

evet eminim cok alısverisim oluyor amazondan bu üründende 2 tane aldım yanına 12 li bant ekledim 1 euroya islem tmm oldu :)

Merhaba. Biz de Mart ayı ortası gibi beklediğimiz bebeğimiz için kanguru arayışındayız. Ergo Baby Original Carrier – Aussie khaki alan arkadaşlara birkaç sorum olacaktı.

Bahsi geçen kangurunun neden bu kadar ucuz olduğuna dair yorumu olan var mıdır? (Tedarik süresi uzunluğu ise sıkıntı, benim vaktim var gibi zaten)

Bu kanguru ile beraber yenidoğan seti de almalı mıyız? Örneğin şu uygun mudur:https://www.amazon.de/gp/product/B01HF5SYUK/ref=ox_sc_sfl_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

Bu ikisini beraber sepete attığımda (mümkün olduğu kadar az paket olsun'u işaretlememe rağmen) yenidoğan setinin teslim tarihi 30 Ocak - 5 Şubat arası gözüküyor. İkisi beraber gelecek şekilde nasıl ayarlayabilirim?

Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasinmend -- 25 Ocak 2018; 16:49:23 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Amastrine , byRamo , halilcc , emre the king , pedot-pss

• Yüzbaşı
    395 Mesaj

amazondan pek alısverisiniz yok sanırım :) sırasıyla cevaplamaya çalısayım amazonda bi ürünün neden ucuz olduğunu sorgulamayınız zira bi mantıkları yok öyleki ayakkabının 43.5 numarası 125 euro iken 44 numarasının 20 euro olduğunu çok görürsünüz yeni doğan seti alırsanız hemen kullanmaya almazsanız yaklasık 6. aydan sonra kullanmaya baslaya bilirmissiniz böyle arastırdım ben henüz gelmediği için kullanmadım siz 50 euroyu gectiğinizde zaten posta ve paketleme ücreti alınmaz ayrı ayrı gelmesi avantajınıza olur bu amazonun bi kıyağı müsterisini bekletmiyor avantajımız ne derseniz 2 üründe 30 euro altı kalacağı icin vergi vermemis olursunuz tek kargoda gelirse vergi verirsiniz bu sayede 8-9 euro daha karınız olmus olur varsa soru isareti sorabilirsiniz :)
    |
    |
    yasinmend kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

2 tane artı kanguru artı 1 euroluk bir ürün vergisi algısı kargosu hepsi dahil 47,49 euro tuttu 15 euraya 2. ürün artı 1 euroluk bi ürün olmus oluyor bilginiz olsun :)
    |
    |
    Amastrine kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ne yapıyoz simdi alıyoz mu bide alırsak gearbest.com den ilk alısverisim olucak extra indirim dikkat etmem gereken bi sey var mı ?
    |
    |

Evet çok belli ediyorum dimi, amazonla siftahım olacak kısmetse :)

Kafama takılan şu ki, olur da kanguru gönderilmez ve iptal edilirse yenidoğan seti elimizde kalmasın, yorgan niyetine kullanmayalım sonra :)

Sanırım en mantıklısı kanguru ile beraber yenidoğan seti yerine başka bir ihtiyaç satın alarak yenidoğan setini kanguru elimize geçtikten sonra satın almak
    |
    |
    burak235 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ben de şimdiye kadar bir defa teslim aldım birkaç tane de yolda siparişim var.bence üyelik ve sonrası işlemler çok kolay.kargo seçeneği olarak türkiye hızlı kargo tavsiye ederim. 10 günde geldi benim kargom. gitgide daha da hızlanıyor diye biliyorum en son 8 günde gelen olmuştu forumda birinin.

ilk üyeliğe 50 puan veriyor, bu siparişten de biraz puan gelir. sonraki kuponsuz olan siparişte 1,5 dolar filan bu puanları kullanabilirsiniz buarada.

gearbest ana konuda detaylı bilgi bulabilirsiniz arkadaş da yeterince ilgileniyor.
    |
    |
  • Binbaşı
    1196 Mesaj

ben alırkende yapamamıştım , şimdide olmuyor, beceremiyorum sanırım :)

Order Summary
    Items: EUR 40,40
    Postage & Packing: EUR 15,89
    Import Fees Deposit: EUR 8,34
    Order Total: EUR 64,63

ben 2 kanguru + termos almıştım
    https://www.amazon.de/gp/product/B00SYHUU7Y/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
    şöyle tutmuştu;

Order Summary
    Item(s) Subtotal: EUR 59,80
    Postage & Packing: EUR 0,00
    Total Before VAT: EUR 59,80
    VAT: EUR 0,00
    Total: EUR 59,80
    Import Fees Deposit EUR 10,80
    Grand Total: EUR 70,60
    (şimdi 70.04 EUR)
    |
    |

bu konuyu yardıma yazıp yardım isteyebilirsiniz, durumu açıklarsanız yardımcı olurlar diye tahmin ediyorum.

Ucuzluğa gelince, aldığımız kanguru eski model(yeniside çıkıyor ürünün sayfasında, görsel olarak daha derli toplu bir model)
    Amazonun fiyatlama politikası oldukça enteresan

https://www.amazon.de/gp/product/B00GHU5IKY/ref=od_aui_detailpages00?ie=UTF8&psc=1
    Kendi sitesinde 75 EUR iken ben amazonda 50 EUR almıştım..
    |
    |
    yasinmend kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    farklı ürün önerilerinede açığım

http://www.ereyon.com.tr/urun/tiny-love-3-u-bir-arada-uykucu-anakucagi-kirmizi.aspx

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
kolayoto.com
Canlı Tv izle
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.