Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1258. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.474
Cevap
1.421
Favori
2.591.303
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12561257125812591260
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar, düşünenler için bugün migrosta huggies 1 numara 64 adet 23 tl.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jokerde yine gece fırsatı var 150 tl üzeri %20 indirim var

https://www.e-bebek.com/indirimler-kampanyalar/internete-ozel!-prima-premium-care-aylik-super-firsat-paketleri-119-90-tl-yerine-82-90-tl_7613-indirim/?OM.OSB=anasayfa-interneteozel-prima-01-10-2017

150 tl üzeri 15tl axess çip para veriiyor
    2paket alırsanız tanesi 36kr geliyor 3 numara için
    ayrıca 4 5 no içinde indirim geçerli

• Amazon.de den 16 Eylül de 267 Euro ya aldığım peg perego book bebek arabası 26 sında teslim edildi. E bebek de book 51 model olanı puset ile beraber 2.999 tl ye satılıyor puset 500-600 desek yine büyük fark var. Tavsiye ederim almak isteyenlere.

https://www.e-bebek.com/peg-perego-book-51-completo-black-white-travel-sistem-p-peg-tsbookpw5173p/

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B016AB7SH0/ref=ya_aw_od_pi?ie=UTF8&psc=1

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak FırsatlarBebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar

• Arkadaslar ekim ayinda bebek urunlerinde kdv tekrar 18 olacakmis yani zam yolda diye duydum. Alacaginiz buyuk parca varsa oto koltugu bebek arabasi vs 30 eylule kadar alin.

• ExTReMee kullanıcısına yanıt
    cidden mi yaa bu olmadı şimdi:(
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExTReMee

Arkadaslar ekim ayinda bebek urunlerinde kdv tekrar 18 olacakmis yani zam yolda diye duydum. Alacaginiz buyuk parca varsa oto koltugu bebek arabasi vs 30 eylule kadar alin.

hepsiburadanın indirimi bittiği zaman görmem kötü oldu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar

Inglesina Huggy için uyumlu isofix baza önerisi olan var mı?

İlla kendi bazasını mı almamız gerekiyor?
  • Hocam geçen ay ben de sizin 9-18kg aralığında isofiz siz baktım. Ben bu iki seçeneğin içine bir de maxi cosi tobi yi koydum. 3ü de adac testlerinden yüksek puanla çıkmış ürünler. Hatta önce king II ATS aldım 800den 60tl puanla 740a geldi. Sırf kırmızı renk için ATS yi iptal edip tobi ye döndüm 867ye aldım. Benim kız 7ay bitiminde kullanmaya başladı. Arabada çok ağlayan bi çocuk ama Tobiyi çok beğendi. Yüksek oturma pozisyonuyla dışarıyı çok rahat seyretti. kullanmadım ama diğer ikisi de Tobi den aşağı kalacağını düşünmüyorum kullananlar bu üçünden de memnun kalmışlar. F/P oranı dikkate alınarak 3ü de alınabilir diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: doomcurse

https://www.babymall.com.tr/urun/britax-romer-king-ii-ats-oto-koltugu-9-18-kg-rmr-20000107-black-thunder

https://www.joker.com.tr/urun/be-safe-izi-comfort-x3-9-18-kg-oto-koltugu-car-interior-33692?utm_campaign=price-comparison&utm_medium=cpc&utm_source=akakce&utm_content=listing&v=1.96.6

hakkinda yorum yapabilecek kimse var mi

besafein bu versiyonu isofixsiz. ürünün isofixli test sonucu iyi diye biliyorum. isofix olmadan teste girmemiş olabilir. kontrol edin derim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: hboz90

Amazon.de den 16 Eylül de 267 Euro ya aldığım peg perego book bebek arabası 26 sında teslim edildi. E bebek de book 51 model olanı puset ile beraber 2.999 tl ye satılıyor puset 500-600 desek yine büyük fark var. Tavsiye ederim almak isteyenlere.

https://www.e-bebek.com/peg-perego-book-51-completo-black-white-travel-sistem-p-peg-tsbookpw5173p/

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B016AB7SH0/ref=ya_aw_od_pi?ie=UTF8&psc=1

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak FırsatlarBebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar

tr ye gelirken bu ürün için gümrük ücreti ödemediniz mi biraz açıklarsanız sevinirim bende almak istiyorum

• darnglove D kullanıcısına yanıt
    book 51 ve book farklı ürünler...yine de 267euro fena fiyat değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: ntquartex

book 51 ve book farklı ürünler...yine de 267euro fena fiyat değil.

Hocam bu benim aldığın book 2015 aralık yazıyor kitapçığında 2016 model gibi düşünüyorum. Türkiye de book modelini bulamadım. Farkları nedir bilgilendirirseniz sevinirim. Bu arada gönderime kapanmış Türkiye ye ürün. Ara ara takip edin açılabilir. Ben ürüne 244,89 Euro verdim Amazon 22,04 gümrük ücretini ekledi, toplamda 267 Euro tuttu. Ürün geçen cuma kargolandı, cumartesi istanbul a ulaştı. Pazartesi gümrüğe girdi takıldığı için Ups yetki belgesi gönderdi mailime çıktı alıp imzaladım mail olarak gönderdim, salı günü teslim edildi. Türkiye içi aldıklarımız gelmiyor bu kadar sürede şaşırdım bende, ama kargoya verilmesi 6 gün falan sürmüştü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: copyright05

Hocam geçen ay ben de sizin 9-18kg aralığında isofiz siz baktım. Ben bu iki seçeneğin içine bir de maxi cosi tobi yi koydum. 3ü de adac testlerinden yüksek puanla çıkmış ürünler. Hatta önce king II ATS aldım 800den 60tl puanla 740a geldi. Sırf kırmızı renk için ATS yi iptal edip tobi ye döndüm 867ye aldım. Benim kız 7ay bitiminde kullanmaya başladı. Arabada çok ağlayan bi çocuk ama Tobiyi çok beğendi. Yüksek oturma pozisyonuyla dışarıyı çok rahat seyretti. kullanmadım ama diğer ikisi de Tobi den aşağı kalacağını düşünmüyorum kullananlar bu üçünden de memnun kalmışlar. F/P oranı dikkate alınarak 3ü de alınabilir diye düşünüyorum.

hocam maxi cosi tobiye bnde dusundum ama altina baza almak gerekiyor sanirim.

koltuk 850-1000 arasina alinabiliyor ama baza ile 1750 fln geliyor

siz nasil kullaniyorsunuz

• egoka E kullanıcısına yanıt
    merhaba,
    bende çok almayı düşündüm inceledim de baya bir süre

joe mimzy ile xl arasında ki fark sadece minder farkı normalinde tek minder varken XL modelinde içerisine ufak bir minder daha koymuşlar başka da bir fark yok.

ben n11 den craco mark aldım sonun da tavsiye ederim güzel ve kullanışlı bir ürün.

https://urun.n11.com/mama-sandalyesi/graco-luks-mama-sandalyesi-2-renk-P170842953
  • Ben de aslında yurtdışından sipariş etmek istiyorum. istediğim markalar Türkiye'de çok pahalı. fakat olur da üründe ilerleyen zamanda sorun çıkarsa nasıl halledebiliriz?
  • Anadolu A kullanıcısına yanıt
    Ups kargo ile geldi bana, kargocunun yanında açar bakarsınız kontrol edip öyle teslim alırsınız. eksik, hasar varsa tutanak tutturmanız lazım kargocuya. Benim kargo güzel paketlenmişti, kutuda hiç hasar yoktu. Ayrıca Amazon.de nin Türkiye hizmeti var. Numaranızı yazıyorsunuz sizi direk arıyorlar, canlı destek de varmış. 50 Euro üzeri kargo ücretsiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hboz90

Ups kargo ile geldi bana, kargocunun yanında açar bakarsınız kontrol edip öyle teslim alırsınız. eksik, hasar varsa tutanak tutturmanız lazım kargocuya. Benim kargo güzel paketlenmişti, kutuda hiç hasar yoktu. Ayrıca Amazon.de nin Türkiye hizmeti var. Numaranızı yazıyorsunuz sizi direk arıyorlar, canlı destek de varmış. 50 Euro üzeri kargo ücretsiz.

UPS düzgün yapıyor işini. muhtemelen kargoda sıkıntı çıkmaz, çıksa bile çaresini bulurlar. benim kafamdaki soru, kullanım dönemlerinde arabada bir sorun çıkması ve normalde Türkiye'de garanti kapsamında olabilecek durumlar. gerçi aradaki farka yaptıracak bir yer bulunursa onarılabilir.
  • Chicco Pocket Lunch mama sandalyesini aldım..

Buradaki önerileri çok dikkate alıyorum ama antilop veya emsali hatta bence daha iyisi olan BabyPlus Diny bizi kesmedi

Evde oturtuyorum BabyPlus Diny'e çocuk üzerinde durmuyor tepiniyor, insan tedirgin oluyor devrilecek diye..

Chicco tarzı ürünler biraz daha kalın bacaklı ve yapısı itibariyle daha güven veriyor gibi bakalım gelince deneyip göreceğiz..

Tavsiyem mama sandalyesi alacaklar gidip fiziksel olarak bakıp, hatta mümkünse deneyip alsınlar. Yoksa benim gibi 2. kez almak zorunda kalabilirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufunqitos

Ben henüz almadım ama epeydir aklımda beurer in ft 70 modeli var hem kulaktan hem de alından ateşmölçen bir model. düşünürseniz inceleyin derim

Yurtdışı satışlarında fıyatlar nasıl ınceleyebıldınız mı

• 
Sayfa: önceki 12561257125812591260
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.