Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1253. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.462
Cevap
1.421
Favori
2.590.231
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12511252125312541255
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bitlipire

Diş kaşıyıcı Zürafa Sophie için bildiğiniz fırsat yada amazon.de üzerinden alım yapmak isteyen var mı? 15 euro fiyatı 2 adet alırsak kargo bedava olacak.

Ücretsiz kargo sınırı 50 euro değil mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ShalafiTr kullanıcısına yanıt
    Dostum konuyla ilgili bilgim yüzde yüz olmamakla birlikte, benim ikea ve park yatak için aldığım yataktaki kalınlık 10-11 cm. Eşime sorduğumda önemli olan biraz sert olması yönündeydi.

Benim düşüncem şu, ikea gibi bir firma hele hele çocuk konusunda yanlış yapacagını düşünmem. Benim araştırdığım zamanlarda 3 farklı tükseklikte yatak vardı.en hacimlisi 11 cm idi sanrım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhabalar, oto koltugu icin maxi cosi axiss fix onerdileri amazon de su an tr gondermiyor, uygun kampanyali nasil alabiliriz acaba ? ve urun icin siz ne dersiniz ? baska bir tavsiyeniz olur mu
  • Selamlar

Bebek yatagi icin onerileriniz var midir? markalarda satilan bebek yatagi adi altindaki urunler fiyat olarak yuksek, bu urunler gercekten alinmali midir? kullanan ya da arasstirmis arkadaslar varsa yarimci olabilirse sevinirim
  • bebegi,cocugu ile tatile cikacaklar bir baksin..

ozellikle cocugu olanlar,yazin antalyaya gidenler,havuz severlerin kesinlikle bavulunda olmasi gereken slipstoplar su an boynerde ciddi indirimde..
    bu yaz basinda aldigim urun yaz sonunda geldigimizde cocugun ayagini sikmaya baslamisti velet cabuk buyudugunden :)
    simdi denk geldi 2 numara birden aldim :)

https://www.boyner.com.tr/search?searchKey=slipstop

bayan icinde var.fakat yetiskin erkek icin bulamadim..

deniz aksesuari olarak speedonun urunleride ciddi indirimde..speedo snorkel vs veya deniz gozlugu isteyenler kesin baksin..

https://www.boyner.com.tr/su-sporlari-malzemeleri-c-500308/1/?filterIDList=12624

• Shafter kullanıcısına yanıt
    Çok makbule geçti gece gece, h.sonu mağazada 36tl olan slip stoplardan 2 tane kaptım ben de...
  • Migrosta ki premium care ler hesaplı mı, N11 ya da Gittigidiyora göre?

• 111222333hhh kullanıcısına yanıt
    haftasonu ümraniye meydan avm de 5M MİGROS un açılışına indirim vardı.
    Prima Premium Care 1 beden , son bir tane kalmıştı onu da ben aldım. 108 adet 37,90 tl di. 35 kuruşa denk geliyor.
    Gayet hesaplı olduğunu düşünüyorum İndirimleri takipte fayda var..
  • mindstealth kullanıcısına yanıt
    Kutulu ürünün normal fiyatı o, 22li paket yaklaşık üç ay 8liradan satıldı 2ve 3numara ikiz premium paketler 54lüler 18liraydı, bir numara premiumlar genelde 33-35 kuruş oluyor, 2numara 3numaraya devam edilsin diye, 21eylül kataloğunda primaların ikincisi %40 indirimde olucak takip edin derim

• Merhabalar

2.5aylık kız çocuğumun şuan ve ileride kullanabilmesi adına bir kanguru bakıyorum?ne marka alınmalı nelere dikkat edilmeli?ben iri yapılı biriyim kendimde bu kanguruyu kullanmak istiyorum.yardımlarınızı (linkli)bekliyorum.Selamlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: serkanertekin

Merhabalar

2.5aylık kız çocuğumun şuan ve ileride kullanabilmesi adına bir kanguru bakıyorum?ne marka alınmalı nelere dikkat edilmeli?ben iri yapılı biriyim kendimde bu kanguruyu kullanmak istiyorum.yardımlarınızı (linkli)bekliyorum.Selamlar.

https://www.amazon.com/gp/product/B00M0DWQYI/ref=ox_sc_act_title_2?smid=ATVPDKIKX0DER&psc=1 bu ürün avantajlı gibi

• Allah nasip ederse 4 ay sonra bir kızım olacak ve biz daha hiç bir şey almadık. Napıcağımızı nereden başlayacağımızı, ne alacağımızıda bilmiyoruz. Fırsatlar sayfasını görünce bilgi almak istedim. Nasıl bir hazırlık yapmalıyım kısıtlı tek maaşlı bir birey olarak. Hangi kampanyaları tavsiye edersiniz? teşekkürler
  • Allah sağlıkla kucağınıza almanızı nasip etsin. Fırsatlar bölümünde ebebek de %40 indirim sağlayan bir arkadaş var. yakın arkadaşım için aldık bir sıkıntı yaşamadık. 1000 tl lik bütün ihtiyaçlarını aldılar 500 tl + kod parası 200 tl ödediler. ürünleri de geldi bir sıkıntı olmadı. sepet tutarınıza göre kod parası alıyor. tavsiye ederim.
    ayrıca önceki sayfalarda fiyatı uygun en sağıklı ürünleri arkadaşlar paylaşmışlar. biraz uzun sürecektir ama çok faydalı olur.

Saygılar.
  • Allah kucağınıza almayı nasip etsin.

Bizim için çok kullanışlı oldu.Anneanneye,babaanneye gittiğimizde çok rahat ediyoruz.Evde de çoğunlukla bunda uyumayı seviyor.

http://www.ereyon.com.tr/urun/tiny-love-3-u-bir-arada-uykucu-anakucagi-kirmizi.aspx?gclid=EAIaIQobChMIv-ak_4q01gIVlxbTCh2V-w8bEAQYAiABEgJAZ_D_BwE
  • serkanertekin kullanıcısına yanıt
    Size tavsiyem kanguru alırken yalnızca ve yalnızca ergonomik olmasına dikkat etmektir. Tavsiye edeceğim ürünlere bakabilirsiniz

https://www.tuniko.com/boba-4g-bebek-tasiyici

https://www.tuniko.com/neko-toddler-kanguru

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertaali

Selamlar

Bebek yatagi icin onerileriniz var midir? markalarda satilan bebek yatagi adi altindaki urunler fiyat olarak yuksek, bu urunler gercekten alinmali midir? kullanan ya da arasstirmis arkadaslar varsa yarimci olabilirse sevinirim

https://www.amazon.de/Träumeland-T015051-Babymatratze-Wolkenmeer-120/dp/B005UWE76Q/ref=pd_rhf_gw_p_img_1?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=ETJR3D3EHVMAZPJKBB40

https://www.amazon.de/Julius-Zöllner-Dr-Lübbe-Babymatratze-7960100000/dp/B001JJY9K8/ref=pd_rhf_gw_p_img_9?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=ETJR3D3EHVMAZPJKBB40

• NoDRaC N kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Bu yataklardan alıp kullandınız mı?
    Evetse deneyiminizi anlatabilir misiniz?
    Sizce 3-4 yaşına kadar bu yatakta yatabilir mi çocuk?
    Bakınca sünger gibi gözüküyor.
    Sert mi acaba

Tşk
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShalafiTr

Merhaba
    Bu yataklardan alıp kullandınız mı?
    Evetse deneyiminizi anlatabilir misiniz?
    Sizce 3-4 yaşına kadar bu yatakta yatabilir mi çocuk?
    Bakınca sünger gibi gözüküyor.
    Sert mi acaba

Tşk

Bu yataklarla tanışmadan önce bildiğim 3 yatak vardı pamuk elyaf ve latex yatak. Türkiyede yatakla ilgili hangi markaya gitseniz size bu 3 tür yataktan birini önerirler. Bu bahsettiğim yataklarla ise ana kucağı almak için gittiğim operaistanbulda tanıştım. Yapısı vs çok farklı geldi. Sonra yurtdışı forumları araştırınca aslında nekadar mantıklı geldiği gördüm. Ben traumelandin linkini attığım yatağı sipariş verdim elime geçmedi amazon fiyatı 87 euro ya geliyor operada 1000tlye satılılıyor.
    Özellikleri
    resimlere daha detaylı bakarsanız üstte 1.5cm kalınlığında sicimsi yapıda bir katman var hafif sert bir katman bu yatak çocuk arasında hava akımı sağlıyor. Çocuk yüzüstü daha iyi dönse karbondioksit solumasını engelliyor yine aynı tarafta daha sık hava kanalları var ve buda yatağın havalanmasına katkı sağlıyor. Kenarlarda beyaz sünger var bu sünger sert bir sünger çocuğunuz ayaklanmaya başladığında buraya basıp beşik kenarına tutunup ayağa kalkıyor ve bu kısımlar sert olduğu için çocuğa destek oluyor.

Yatağın diğer tarafını yanlış hatırlamıyorsam 2 yaş sonrası kullanıyorsunuz burada kanallar daha az daha sert ve omurgayı destekliyor. Yataklar avrupa üretimi ve alerji açısından pekçok testten geçmiş. O yüzden ben bu yataktan sipariş verdim. Türkiyedende yatak alsam o civarlarda bir ücret ödiyecektim belki daha fazla

• NoDRaC N kullanıcısına yanıt
    Yatak için hangi bazayı aldınız hocam? İki ebat var 60x120 gönderilmiyor görünüyor, 70x140 gönderiliyor görünüyor.

• Beneto ürünlerinde fabrikada tanıdık vasıtasıyla yardımcı olmaya çalışırım sitesine girip katalogu indirip bakın beğendiğiniz almak istediğiniz ürünün kodunu verin bana bende sordurayım ,kendime beneto 2050 travel bebek arabası aldım normalden daha uyguna geliyor ...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12511252125312541255
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.