Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1252. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Dark Territory Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
38.462
Cevap
1.421
Favori
2.590.234
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12501251125212531254
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba internet üzerinden mi aldımız acaba yoksa birisimi getirdi.ülkemizde bu bebek arabası 2.500 tl civarında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ShalafiTr kullanıcısına yanıt
    Yer probleminizi anlıyorum. Yatak olarakta ikedan temin edebilirsiniz. Ben hem yatak hem karyolasını ordan aldım gayet iyiydi. Ama yer probleminizi aşarsanız park yatk en iyisi. Tatile gıdersenız atın arkasına gidin. Yada anneanne, babaanne ziyaretlerinde kullanmaya ideal.
    Sallanan yatak olayına katılmıyorum bende, benim kızım hiç sallamadan uyuyor. Birazda alıştırmaya bağlı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • byJARDEL kullanıcısına yanıt
    Park yatak zaten alacağım amazonda 35-40 euro çok güzel park yataklar.
    Zaten katlanınca ufacık oluyor ama onu yazlık vs. yerlerde kullanmayı düşünüyordum.

Almayı düşündüğüm park yatağının ölçüleri aşağıdaki gibi.
    125 x 66,5 x 82 cm

Aslında ikeadaki karyola ile birebir ama çocuğu sürekli park yatakta yatırmak da mantıklı gelmiyor.
    İllaki karyola alınması gerekmez mi?

Benim buradaki sorum yatak sorusu..
    Amazon.de ve Ikeadaki yatakların yüksekliği 10-11 cm.
    Yatsan vs. yata satan yerlerde yükseklik 20-25 cm.

Bu noktada hangisini tercih etmek mantıklı acaba?
  • emrhhh E kullanıcısına yanıt
    İnternet üzerinden amazon.de den aldım dün. Eylül 27-29 arası teslim görünüyor. Burada bu markanın diğer modellerine güzel yorumlar vardı Cuma günü e bebekte inceledim kaliteli gerçekten. Ama benim aldığım model birebir aynısı değil, Türkiye de satan göremedim. Amazon da 2015 sonu listelenmiş geçen senenin ürünü olabilir. Ama pek fark yok burda satılanla arasında benim gördüğüm kadarıyla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2artı8 2 kullanıcısına yanıt
    Aman hocam 360 modeli sandim kalbime iniyordu

• Arkadaşlar iyi akşamlar. 1000 liraya kadar travel sistem bebek arabası araştırıyorum. Aşağıda linkte paylaştığım ürünü tavsiye eder misiniz? Sepette %15 indirim ile birlikte 806 liraya geliyor. Maximum kart kampanyası ile birlikte daha uyguna alabiliyorum.

http://www.hepsiburada.com/yoyko-luxury-seyahat-sistem-bebek-arabasi-3-in-1-kahve-rose-p-AILEALTTKY053

Başka önerilere de açığım. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

• nightfrostt kullanıcısına yanıt
    Ürün çok ağır, bunu göz önünde bulundurun derim. Bana pek kullanışlı gelmedi, bütçenize yakın chicco lite way öneririm. Ben pratikliği ve kullanışlılığı önplanda tutan birisi olarak direk gittim baston aldım mesela(maclaren techno xt)

• Arkadaşlar bebek arabası satın alacağım. Aradığım marka model sadecewww.turuncubebe.com da bulunuyor. Bu siteden daha önce alışveriş yapanınız oldumu. Ben açıkçası ilk defa karşılaşıyorum. Sipariş vermekte tereddüt içerisindeyim

• amazon.de sitesinde tr ye gönderilen park yatak sistemi var mı?
  • http://www.hepsiburada.com/sevi-bebe-cok-fonksiyonlu-yatis-yastigi-beyaz-p-AILEUCIL32640?magaza=Dekorazza
    bu ürünü kullanan arkadaşlar var mı? memnun musunuz? birde ben mobilden neden yazamıyorum avemiyim yardım lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: liveistodie

arkadaşlar merhaba,

http://urun.gittigidiyor.com/bebek-anne/prima-bebek-bezi-premium-care-3-beden-midi-aylik-firsat-paketi-204-adet-282869205

204X2 =408 adet premium care i 150ye aldım. 37krş filan geliyor.
    gg sitesine visa kartınızla alışveriş yapınca 100tl ye 20tl indirime geldi. ürünü bayadır bakıyorum. 85civarında almak isteyenler değerlendirebilir.
    kartınızın başka kampanyası varsa onunla da birleşir sanırım.

visa kampanyası devam ediyor mu?

• zafermahmut86 kullanıcısına yanıt
    30eylule kadar, gittigidiyor hesabında tüm promosyonlarım kısmında vardır.

• liveistodie L kullanıcısına yanıt
    1000 Tl ye 50 Tl indirim yazıyor hocam nasıl 100 e 20 oldu sizde
  • halilcc kullanıcısına yanıt

ahanda burada yazıyor kardeşim. 2 hesabım var ikisinde de var. yok sa hesap açın tekrardan. hesabımı vereyim diycem de etik olmaz.
  • indirim tutarı da burada gözüküyor.

• liveistodie L kullanıcısına yanıt
    kişiye özelmiş galiba bende 1000 e 50 yazıyor orada
  • halilcc kullanıcısına yanıt
    Kişiye özel değil de ürüne veya satıcıya özel olabilir. Çoğu baktığım ürünün sayfasında otomatik çıkmıştı ben de. Visa kart 100/20 kampanyası.
  • Diş kaşıyıcı Zürafa Sophie için bildiğiniz fırsat yada amazon.de üzerinden alım yapmak isteyen var mı? 15 euro fiyatı 2 adet alırsak kargo bedava olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bitlipire

Diş kaşıyıcı Zürafa Sophie için bildiğiniz fırsat yada amazon.de üzerinden alım yapmak isteyen var mı? 15 euro fiyatı 2 adet alırsak kargo bedava olacak.

amazon.com üzerinde amazonda satılan sophielerin sahte olduğuna dair yorumlar okudum, yoksa ben de düşünüyordum. ilk defa amazon üzerinde bir üründe sahte diye yorum okudum.
    inceleyin isterseniz. belki hopi kampanyası vs olduğunda jokerden alınabilir.

• pausell kullanıcısına yanıt
    Üreticisi Vulli, kendi Amazon dükkanından alırsanız sorun yaşamazsınız.

• 
Sayfa: önceki 12501251125212531254
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.