Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1192. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
38.396
Cevap
1.420
Favori
2.586.311
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11901191119211931194
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: akustika

Arkadaşlar aranızda amazon.de den baby registry yaparak alışveriş yapabilen var mı?

Mamaroo 4 moms almayı düşünüyorum.

Birde kaliteli kanguru tavsiyeleride verirseniz çok mutlu olurum. Şimdiden ilginize teşekkür ederim.

arkadaşıma bizzat 4moms mamaroo aldım. 910 tl'ye denk geldi. Kendimde alacaktım ancak çok elzem gelmedi açıkçası. Çocuğumuz nasipse 1 ay sonra doğacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kysis -- 23 Haziran 2017; 22:54:16 >
  • ufuk75 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim geri dönüşünüz için. Bu markalara dikkat edeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kysis kullanıcısına yanıt
    Allah bebeğinizi hayırlı sağlıklı kucağınıza almayı nasip etsin inşallah.

Mamaroo yu baby registry mi aldınız? Eğer öyle ise ken hesabınızdakini aynı indirim ile baby registryden alabiliyor musunuz?

• arkadaşlar.
    bebek telsizi ve kameralı telsiz yerine geçecek android uygulaması var adı dormi. biz onu kullanıyoruz. önce denemek için hediye 4 saat veriyor. beğenirseniz 17 lira civarı bir bedeli var. ben ödedim kullanıyorum. gayette başarılı memnunum.
  • egoka E kullanıcısına yanıt
    Ekonomik bir çözüm olmuş, iOS için de bildiğiniz bir uygulama var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: akustika

Allah bebeğinizi hayırlı sağlıklı kucağınıza almayı nasip etsin inşallah.

Mamaroo yu baby registry mi aldınız? Eğer öyle ise ken hesabınızdakini aynı indirim ile baby registryden alabiliyor musunuz?

Teşekkür ederim akustika.

açıkçası baby registry ne onu bilmiyorum. Sepete ekledim ve aldım 1 haftaya da geldi :)
  • sazan84 S kullanıcısına yanıt
    malesef ben bilmiyorum. ama markette "baby monitor" diye aratarak bulmuştum ben. sizde de işe yarar sanırım.
  • 1000 TL bandında bebek arabası tavsiye edebilir misiniz? Ana kucağı da olsun araba ya koymak için. Başka yer bulamadığım için buraya yazıyorum. Herkesin memnun olduğu fiyat performans ürünü var mi acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sevozgur kullanıcısına yanıt
    Arabanızın hacmine göre bir ürün tercih edin bence. Benim arabam fiestaydı ve baston tipe mecburdum. Chicco liteway plus tercih ettim.
  • thebaboli kullanıcısına yanıt
    I20 araç var ben de bugün baktım katlandiginda baya büyük arabalar. Bagajım310 lt. Sizinki kaç ti?

• Anakucagi felaket terletiyo

Kılıf havlu kılıf hepsini denedim boşa para verdim

Çözüm var mı çocuk sırılsıklam oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: cafzafer2

Anakucagi felaket terletiyo

aynı sıkıntı bende de var. süreyi kısa tutmaktan başka çare bulamadık. en fazla 1 saat. Onda da çıkarıp hemen arkasına havlu koyuyoruz.
  • Park yatak için pamuk yatak almıştım, direk çöküyor toplamıyor kendini. Normal mıdır bu durum? Sünger tarzı almayıp hata mı ettik?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mechatronik

Park yatak için pamuk yatak almıştım, direk çöküyor toplamıyor kendini. Normal mıdır bu durum? Sünger tarzı almayıp hata mı ettik?

bunu bende merak ediyorum. bugün farkettim bebeğin şeklini almış yatak dün gece resmen. ve söylediğiniz gibi toparlamadı. hiç sağlıklı görünmüyor bu haliyle. park yatağın yanında sünger yatak hediye edilmişti ona mı geçsem diye düşünüyorum.
    Jokerde bebeconfort streety 3 var suan 850 tl indirimde. Anakucagida dahil. Kacirmayin o fiyata.

• Arkadaşlar park yatak için fiyat/performans ürününüz nedir ? 200 tl ye de var 800 tl ye de

• masmas1514 M kullanıcısına yanıt
    1 ay önce netten aldım. fiyatı 240 tl idi. ve işimi fazlasıyla görüyor. ama bu aralar havalar sıcak olduğu için park yatakta yatırmıyorum. daha serin yerlerde yatırıyorum. park yatağın en büyük avantajı taşınabilir olması. o yüzden 800 tl vermeyin paranıza yazıktır. hepsi hemen hemen aynı
    280 litre ve tekerlekleri çıkarmadan zor sığıyor. Genelde çıkartıyorum tekerleri. Ebatta karar verin gerisi kolay bence. Bunun içinde önce mağazalarda ürünlerin kapanmış halini görün.

• ExTReMee kullanıcısına yanıt
    Bugün gidip bakayım nasıl bir şey

• quote:

Orijinalden alıntı: cafzafer2

Anakucagi felaket terletiyo

Ben de bebek arabasi aldim anakucagi ayri almam lazim kac gundur alsam mi almasam mi diye tereddutteyim bu tür yorumlar uzaklastiriyor 3 aylik bebis alsam mi almasam mi 700tl bosa gider mi acep

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 11901191119211931194
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.