Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1162. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Dynamiter Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
38.475
Cevap
1.421
Favori
2.591.397
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11601161116211631164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    senin kararın o
  • Peki teşekkürler ☺️
  • Kraft techno fix 123 top tether hepsiburada da %20indirimle 639tl arkadaşlar alinirmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar kesinlikle bebek arabası olarak Inglesina Trilogy modelini öneririm ama ana kucağı ve portbabe gibi ekstra malzemelere gereksiz para vermenin anlamı yok.

Vede Single Holder modeli yani iki yanda kolu yok tek elle itmeye elverişli olan modelini öneriyorum oda Türkiye distribütörleri satmıyor malesef.
  • anıl72 A kullanıcısına yanıt
    alınmaz. Ön barsız 9-36 almayın. Römer dışında %99 u çin malı
  • RızaAkın14 R kullanıcısına yanıt
    Güzel öneri ama o parçalar gereksiz değil. Yanlış yönlendirmeyelim :)
  • Aslında 9.18kg alıp sonra 15.36a geçmeyi düşünüyorduk ama fiyatı uygun olunca sorayım dedim. Cevap için teşekkür ederim hocam
  • Hocam Portbabe kesinlikle %100 gereksiz ve hantal birşey arabanın kendisi portbabe seviyesinde yatay konuma getirilebilir.

Ana kucağına gelecek olursak sağlık açısından ilk 6 aylık kullanımını araştırılması lazım vede ileriye dönük arabada kullanılabilecek bi ürün olmadığı için ona verilen para yerine çok daha kaliteli ve uzun ömürlü kullanılabilecek araç koltuğu alınabilir.

İşin açıkçası arabanın tek başına yatay konumu bebeğin ilk 6 aylık döneminde yeterli olacaktır
  • Hocam selamlar soo baby alero puset bebek arabası hakkında fikirleriniz nedir acaba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: A N K A R A

Kraft'ın park yatağını aldım. İçine de yine yataş kraft visko yatak aldım. Yanlış mı yaptım acaba

Aynı visco yataktan bende aldım ama yorumları okuyunca kafam karıştı şimdi...

• RızaAkın14 R kullanıcısına yanıt
    Ana kucağı birebir anne karnındaki pozisyonla ve bebeği doğar doğmaz kucağınızda tuttuğunuz açıyla aynıdır. Nerden araştırma yaptıysanız bir daha gözden geçirin doğruluğunu.

10 dan fazla dünya markası bu işi yanlış yapıyor, ülkeler satılmasına onay veriyor ve legal olarak satılıyor, hastanelerin %90ı bebeği ana kucaksız çıkartmıyor vs ama sağlık açısından yanlış. Peki.

Bebeği ilk 6 ay otomobilde nasıl seyahat ettirmeyi düşünüyorsunuz mesela? 0-18 oto koltuklarıyla ana kucaklarının açısı da aynı. Kucakta mı taşınmalı bebekler?

Portbebeyi atlamışım, ekleyeyim;

Ana kucaklarında 2 saatten fazla durması bebeklerin, refleksleri gelişmediği için kan dolaşımını yavaşlatır. Bu yüzden düz zeminde yatmaları gerekir. Portbebe burada devreye girer. Düz yatan oturma üniteleri ile portbebenin farkı, portbebenin adından da anlaşılacağı gibi 'portable' olmasıdır. Yani bebek içinde uyurken istediğiniz yere götürüp, uykusunu devam ettirebilirsiniz, beşik gibi kullanabilirsiniz.

Size gereksiz gelen şeyler aslında gereksiz olmayabilir. Bunlar tercih meselesidir. Kullanırsınız kullanmazsınız. Ama bu tercih, ürünün saçma, gereksiz, kullanışsız vs olduğunu göstermez. Size göre otomobil hantallıktır, bisiklet ya da motor kullanırsınız, başkasına göre otomobil daha rahattır vs. Ama bu ne motoru gereksiz yapar, ne de otomobili hantal.

Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ermantpc -- 21 Mayıs 2017; 19:0:46 >

• Bu konu " Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar" dan çıkıp "Bebek İhtiyaçları İçin ticari Fırsat" konusu olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lejyoner_08

quote:

Orijinalden alıntı: ermantpc

Güzel saçmalamışsınız tebrikler.

Öncelikle güvenlik ürünleri ölümden değil, ciddi yaralanmalardan kurtarmak içindir. Öldürecek şiddette kazalardan kurtulmak zaten çok zor.

50km hızla giderken yaptığınız ani fren sizi belki etkilemez ama en ağır yeri kafası olan be boyun kasları daha yeni yeni gelişmekte olan bir bebeği yanlış açıyla oturtursanız, boyun, bel, omurga gibi kritik yerlerini zedelersiniz.

Otomobil koltukları, bebekler rahat etsin diye değil, güvenli seyahat etsinler diye vardır.

Yatış pozisyonu yapmak zor birşey değil. Ama etki eden kuvveti değiştirir. İyi markalar salak değiller, yatış pozisyonunu az tuttukları için.

Ne otomobil kullanıyorsunuz bilmiyorum ama satıp torosa biner misiniz? Kendi konforunuz güvenliğiniz için iyi markalardan araba satın almaya çalışırken, bebek için aldığınız koltukta neden ucuzuna ve yanlışına koşuyorsunuz? Ağır olacak belki ama bu biraz ikiyüzlülük değil mi?

Kendinizi kandırmayın lütfen. Araba alacak gücü olanın koltuk alacak gücü de olur. İyi marka almak zor değil. Doğru araştırmak, mantıklı davranmak önemli olan. O adac dediğiniz firma sizin için uğraşıyor. Sizin otomobillerinizi de test ediyorlar, çocukların koltuklarını da.

Saygılar.

ben saçmalamak için yazmadım kendi görüşümü yazdım. Her zaman f/p ürünü arıyoruz bence bu f/p ürünüdür ve ben çok memnunum. benim çocuğum içinde rahatça oturuyor ve güvenlik olarakta bence yeterli. malzeme kalitesi de gayet iyi. tabi bende isterim 3000-5000 civarı oto koltuğundan fakat bütçe bazen el vermiyor. dediğim gibi ben F/P ürünü olarak düşündüğüm için yazdım. oturuş pozisyonu tabiki bel ve boyun sağlığı için önemli fakat burada beklentilere bakılmalıdır.

Biz de bir süre araştırdıktan sonra isofixli Joie Every Stage 0-36 Kg koltukta karar kıldık. Ürün Çin'de üretilmiş, ancak İngiliz orijinli bir marka. Bizim için şimdilik (oğlumuz 8 aylık - 10 kg) en önemli kriter olan koltuğun ters takılabilmesinden dolayı (18 kg'a kadar) ve ileride de isofixle veya kemerle kullanmaya devam edebileceğimiz için tercih ettik.

Sitesinde ve kullanım kılavuzlarında ECE R44/04 sertifikası olduğu belirtiliyor. Bu yetmiyor mu?

• Prego Lotus anne yanı beşik tavsiye eder misiniz? Chicco Next2me 800 TL ile iken Lotus HB. İndirimi ilr 360 liraya geliyor. @ermantpc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sezarim -- 22 Mayıs 2017; 11:59:44 >
  • 300 tl civarında mama sandalyesi tavsiyesinde bulunabilir misiniz? Joie mama sandalyesi kullanan var mı, nasıldır acaba? Teşekkürler cevap yazan arkadaşlra şimdiden
  • quote:

Orijinalden alıntı: 657

300 tl civarında mama sandalyesi tavsiyesinde bulunabilir misiniz? Joie mama sandalyesi kullanan var mı, nasıldır acaba? Teşekkürler cevap yazan arkadaşlra şimdiden

Hocam önceki sayfalarda bahsedilmişti, o kadar para vermeye gerek yok, Ikea'dan alın diyorlardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burst

quote:

quote:

Öncelikle güvenlik ürünleri ölümden değil, ciddi yaralanmalardan kurtarmak içindir. Öldürecek şiddette kazalardan kurtulmak zaten çok zor.

50km hızla giderken yaptığınız ani fren sizi belki etkilemez ama en ağır yeri kafası olan be boyun kasları daha yeni yeni gelişmekte olan bir bebeği yanlış açıyla oturtursanız, boyun, bel, omurga gibi kritik yerlerini zedelersiniz.

Otomobil koltukları, bebekler rahat etsin diye değil, güvenli seyahat etsinler diye vardır.

Yatış pozisyonu yapmak zor birşey değil. Ama etki eden kuvveti değiştirir. İyi markalar salak değiller, yatış pozisyonunu az tuttukları için.

Ne otomobil kullanıyorsunuz bilmiyorum ama satıp torosa biner misiniz? Kendi konforunuz güvenliğiniz için iyi markalardan araba satın almaya çalışırken, bebek için aldığınız koltukta neden ucuzuna ve yanlışına koşuyorsunuz? Ağır olacak belki ama bu biraz ikiyüzlülük değil mi?

Kendinizi kandırmayın lütfen. Araba alacak gücü olanın koltuk alacak gücü de olur. İyi marka almak zor değil. Doğru araştırmak, mantıklı davranmak önemli olan. O adac dediğiniz firma sizin için uğraşıyor. Sizin otomobillerinizi de test ediyorlar, çocukların koltuklarını da.

Saygılar.

ben saçmalamak için yazmadım kendi görüşümü yazdım. Her zaman f/p ürünü arıyoruz bence bu f/p ürünüdür ve ben çok memnunum. benim çocuğum içinde rahatça oturuyor ve güvenlik olarakta bence yeterli. malzeme kalitesi de gayet iyi. tabi bende isterim 3000-5000 civarı oto koltuğundan fakat bütçe bazen el vermiyor. dediğim gibi ben F/P ürünü olarak düşündüğüm için yazdım. oturuş pozisyonu tabiki bel ve boyun sağlığı için önemli fakat burada beklentilere bakılmalıdır.

Biz de bir süre araştırdıktan sonra isofixli Joie Every Stage 0-36 Kg koltukta karar kıldık. Ürün Çin'de üretilmiş, ancak İngiliz orijinli bir marka. Bizim için şimdilik (oğlumuz 8 aylık - 10 kg) en önemli kriter olan koltuğun ters takılabilmesinden dolayı (18 kg'a kadar) ve ileride de isofixle veya kemerle kullanmaya devam edebileceğimiz için tercih ettik.

Sitesinde ve kullanım kılavuzlarında ECE R44/04 sertifikası olduğu belirtiliyor. Bu yetmiyor mu?

isofixli olan joie every stage koltuğun linkini atarmısınız

• 1200 tl civarı max 1500 tl ana kucakli bebek arabasi tavsiyesi verirmisiniz ?
  • Arkadaşlar 10 aylık bebeğim var. Kiddy marka sağlam bir bebek arabam var. Ama çok yer kaplıyor. Otomobil ile bir yerden bir yere gidince bagajın büyük kısmını bebek arabası kaplıyor. Çok az yer kaplayan fena da olmayan uygun bir bebek arabası olarak ne önerirsiniz? Gerçekten çok fazla model var. Otomobil almak daha kolay.

• quote:

Orijinalden alıntı: fatiha35

quote:

Orijinalden alıntı: burst

quote:

quote:

Saygılar.

isofixli olan joie every stage koltuğun linkini atarmısınız

Hocam joie every stage fx olarak geciyor. Link olarak gostermiyor ebebek uygulamasinda actigindan dolayi.

• 
Sayfa: önceki 11601161116211631164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.