Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1122. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.480
Cevap
1.421
Favori
2.591.644
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11201121112211231124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • telsiz arıyorum ben de. ortaklaşa bir karar verip alalım arkadaşlar. aliexpresstekiler hem kamera hem mikrofon olması bakımından güzel. ortak bir üründe buluşalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

ben de öyle bakmıştım ama fiyatlar aynı.
    ses olunca direkt devreye girme- vox özelliği var, zaten görüntü dediğim 2 inch ekranda. ordan da yatış pozisyonu ters filan dönmüş mü diye bakılabilir belki.

hepsiburadada en çok satılan vb901 in aynısı sanırım, bunu aliyim diyorum,
    zaten telsiz fiyatınahttp://www.gearbest.com/baby-monitor/pp_330731.html?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Özellikle telsiz olmasının bir avatanjı varmı? aynı fiyata da ondan merak ettim.

sinyali filan farklıdır kablosuzu ghz bağlantısı daha zararsızdır filan?

Yurtiçi görüntülüler pahalı ondan gerek yok dedim hocam.Oğlan 1.5 yaşında odasını yeni ayırdık zaten uyanınca yeteri kadar ses çıkarıyor :).İkincisi de Çin'den ben o ürünü alırsam ya bozuk gelir ya da bozulur ondan ses yeter bana.Zarar konusunu bilmiyorum ama çinden gelenlere de güvenmem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: outofnick

quote:

Orijinalden alıntı: hoksi

100 tl civarında bebek telsizi arıyorum var mı önerisi olan ?

Gigaset 530 kullanıyoruz geçen yazdan beri, memnunuz. Seste gecikme yok, sıcaklık ve nem göstergesi de var. Fiyat 120 civarında.

hocam yalnız bu telsiz telefon :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: outofnick

quote:

100 tl civarında bebek telsizi arıyorum var mı önerisi olan ?

Gigaset 530 kullanıyoruz geçen yazdan beri, memnunuz. Seste gecikme yok, sıcaklık ve nem göstergesi de var. Fiyat 120 civarında.

hocam yalnız bu telsiz telefon :)

PA530 olarak arayın :)

• Arkadaşlar merhabalar ;

Perşembe günü A101'de ki bebek ürünleri dikkatimi çekti. Fikri önerisi olan var mı ürünler hakkında arkadaşlar ? Buyrun ürün kataloğu ..Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak FırsatlarBebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar

Edit : Karyola, cam biberonlar, çanta ve küvet ile ilgileniyorum arkadaşlar özellikle bunlar hakkında bilgi sahibi olan var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dd2dl5 -- 4 Nisan 2017; 10:34:17 >

• dd2dl5 kullanıcısına yanıt
    Küvetlerin fiyatı uygun. n11 gibi yerde 4 lü banyo setini 60-70 liraya satıyorlar. a101 de 20-25 arasına geliyor iyi fiyat. Ben toptancıdan almıştım 4 lü set olarak 25 liraya.
    fiyatlar gayet makul görünüyor.

cam biberonda ısıya dirençli olmasına dikkat edin. yoksa kısa sürede sorun yaşayabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dd2dl5

Arkadaşlar merhabalar ;

Perşembe günü A101'de ki bebek ürünleri dikkatimi çekti. Fikri önerisi olan var mı ürünler hakkında arkadaşlar ? Buyrun ürün kataloğu ..Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak FırsatlarBebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar

Edit : Karyola, cam biberonlar, çanta ve küvet ile ilgileniyorum arkadaşlar özellikle bunlar hakkında bilgi sahibi olan var mı ?

Bende almayı düşünüyorum geçen sene bizim arkadaş almış kalitesiz diye düşünerek geri iade etmiş olmadı geri veririz

• hoksi kullanıcısına yanıt
    hocam 1,5 yaş zaten maşallah telsiz veya sesle alakalı bişiy şart değil bence
    artık harekete odaklanmalı.
    o yüzden xiaominin şu küp şeklindeki 24 dolarlık modeli senin için birebir bence. 1080p ve hareket ettiğinde bildirim geliyor filan.

benim ihtiyacım vox ile alakalı yenidoğan o yüzden başka birşey bakıyorum. ama ilk aylarda kullanmayı düşünmüyorum pek. ilk aylarda kablosuz cihaz sokmak istemiyorum odasına.
    hocam A101 linki sadece 2 sayfa mı ?
    o kadar görünüyor mesajda
  • Bu ürün bugün elime ulaştı.Benzerlerinden farkı 1080p ve ethernet Girişi var.

http://s.aliexpress.com/ieuIFZfA

• quote:

Orijinalden alıntı: blackeyes

Bu ürün bugün elime ulaştı.Benzerlerinden farkı 1080p ve ethernet Girişi var.

hocam kaça aldınız?
    acil bir inceleme bekliyoruz sizden =))

bir de alış amacı bebek midir?
  • quote:

quote:

hocam kaça aldınız?

40 usd ye aldım.ürünün görüntü kalitesi beni tatmin etti.ayrıca powerbank ile adaotörsüzde çalıştırdım.bebek hareketlerine duyarlı.çift taraflı ses desteği var.2 ayrı uygulama üzerinden çalıştırdım

• quote:

hocam 1,5 yaş zaten maşallah telsiz veya sesle alakalı bişiy şart değil bence
    artık harekete odaklanmalı.
    o yüzden xiaominin şu küp şeklindeki 24 dolarlık modeli senin için birebir bence. 1080p ve hareket ettiğinde bildirim geliyor filan.

benim ihtiyacım vox ile alakalı yenidoğan o yüzden başka birşey bakıyorum. ama ilk aylarda kullanmayı düşünmüyorum pek. ilk aylarda kablosuz cihaz sokmak istemiyorum odasına.

Haklısın da güvenemiyorum bozulur bozuk gelir kırık gelir uğraş dur. Burda görüntüleri de pahalı.

• jakobiyem J kullanıcısına yanıt
    2,5 yaşına kadar kullandık. Yatak seviyesini en alta indirmiştik, ona rağmen çocuk üzerinden çıkmaya çalıştı(18 aylıkken). Beşiğin yanlarına gardırop ve şifonyer koyup beşiği araya alarak öndeki dikmeleri çıkardık. Kendi başına inip çıkabildi.
    Bende karyola almayı düşünüyorum

İşe yararmı 1 yaşına kadar kullansa kâfi. Sonra odasına geçer

• quote:

quote:

quote:

hocam kaça aldınız?

40 usd ye aldım.ürünün görüntü kalitesi beni tatmin etti.ayrıca powerbank ile adaotörsüzde çalıştırdım.bebek hareketlerine duyarlı.çift taraflı ses desteği var.2 ayrı uygulama üzerinden çalıştırdım

hocam
    hareketle aktif hale geçebiliyor vox özelliği yok ama değil mi? yani sesle aktive olmuyor?

yenidoğan için hareketten çok ses aktivasyon-vox lazım sanki.

bu modelimn etherneti olması hoşuma gitti, wifi veya diğer kablosuzları odaya sokmamayı düşünüyorum da.

EDiT: bir de bu modelin internette incelemesi vare mı? yaızlı olrak da olur youtube da olur hiçbiryerde bulamadım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gimmeluck -- 5 Nisan 2017; 13:14:31 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

hocam kaça aldınız?

hocam
    hareketle aktif hale geçebiliyor vox özelliği yok ama değil mi? yani sesle aktive olmuyor?

yenidoğan için hareketten çok ses aktivasyon-vox lazım sanki.

bu modelimn etherneti olması hoşuma gitti, wifi veya diğer kablosuzları odaya sokmamayı düşünüyorum da.

EDiT: bir de bu modelin internette incelemesi vare mı? yaızlı olrak da olur youtube da olur hiçbiryerde bulamadım..

Hocam üründe harekete duyarlı zaten bebek ağlamaya başladığında mutlaka bir hareket oluyor.uygulama ustunden kamerayı dondurebılıyrosunuz ortam sesi dinleyip mikrofonu ustunden konuşabiliyorusunuz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: kanokano

quote:

Orijinalden alıntı: dd2dl5

Arkadaşlar merhabalar ;

Bende almayı düşünüyorum geçen sene bizim arkadaş almış kalitesiz diye düşünerek geri iade etmiş olmadı geri veririz

Kuveti aldım. Kalitesi 10 numara. Ebebekte satilan küvetlerden daha iyi olduğunu soyleyebilirim.

• 
Sayfa: önceki 11201121112211231124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.