Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: burcudalp82 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü3 Mobil
33.766
Cevap
1.332
Favori
2.121.805
Tıklama
Giriş
    763 Mesaj

Aldim hocam hazir indirimde varken

Powerbank olur tahminimce 10.000 mah baya goturur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    serkanertekin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Merhaba;

Biogaia damlayı dolapta muhafaza ediyoruz. Açıldıktan sonra 28 - 30 gün içinde tüketilmesiyle maximum verim elde ediliyor. Sab simplex simetikon içerdiği için sadece gaz problemlerinde kulanılıyor. Biogai gaz problemini doğal yoldan bağırsak florasını düzenleyerek çözüyor.
    Dönüşümlü olarak kullanan hasta sayımız oldukça fazla
    |
    |
    Blindfire kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: serkanertekin

Merhabalar;
    Özellikle zaman zaman gelen sorular bir nebze olsun yardımcı olabilmek adına birşeyler yazmak istiyorum.
    Bundan yaklaşık 15 ya da 20 gün önce bir bebek monitörü sipariş verdim.Belki Anne ve Baba adaylarına bir faydam olabilir düşüncesiyle sizleri bilgilendirmek isterim..Belki bir faydam olabilir..

Bebek monitörü
    Tek renk beyaz olarak elime ulaştı.
    Aldığım link:
    Bebek monitörü aldığım link tıklayınız

İyi şekilde paketlenmiş.Paket içeriği 2 adaptör bir ,adet kamera ,bir adet monitör.
    İçinde kendi pili vs var ekstradan herhangi bir pil ihtiyacınız yok.Bir kaç fotoğraf paylaşmak istiyorum.
    Ürün Kutusu bu şekilde

Paket içeriği:

Monitör ekranında bir ekran koruyucu var çizilmemesi adına kaldırmamanızı öneririm.Hemen monitörün sol kısmında on off tuşu var ona basarak açıyorsunuz.Daha sonra bebek kamerasının hemen sağ kısmında bir giriş var kutu içinden çıkan kamera adaptörüdür denilen adaptörü ise kameraya takıyorsunuz ve kameraya adaptör araclığı ile güç veriyorsunuz.Daha sonra monitörde connecting yazıyor bağlanıyor deniliyor.Ve yaklaşık 10 sn sonra hiç bir ayar yapmadan görüntü alıyorsunuz.

İzleme monitörünün üzerindeki nota işareti bebek ağladığında bir nebze sakinleşmesi adına müzik çalıyor.O tuşa bastığınızda bebek kamerasından müzik sesi geliyor..

Gece performansı

ki benim kamerada benim için en önem verdiğim şeylerin başında geliyor.Gece performansı harika..Gayet net monitörde karıncanlanma vs yok..uzun mesafelerde etkili..Ev içersinde kullanımı eminim ki rahat..

Gündüz performansı...

bu konuya gelirsek Her kamere gündüz iyidir denilicek haklısınız.Çünkü kameralar güneş ışığından faydalanıyor.Ama benim için önemli olan hareket hızı idi.açıkcası ben tatmin oldum..

Bu anlık olarak yazdığım inceleme yazımda kelime ya da anlatım hatalarım olabilir.Affola diyorum.İşin özü Bu cihazı anne ve baba adayları alabilir.Kupon ile daha uygun fiyatlarada alınabilir.Bana yaklaşık 200 tl ye mal oldu.
    Ürün paketleme iyi
    ürün malzeme kalitesi (PLASTİK VS ) İYİ
    Görüntü kalitesi gündüz iyi
    Görüntü kalitesi gece harika
    Bana kalırsa Anne ve baba adayları bu ürünü rahatlıkla alıp kullanır pişman da olmaz...
    Selamlar..

Çok kısada temassız ateş ölçer hakkında bir bilgi vermek istiyorum..
    bu ürünü aldım

temassız ateş ölçer linki tıklayınız
    13.75 dolar.
    bu ürüne gelirsek iyi çekilde paketlenmiş olarak geldi..
    Ürünün kutusu:

Ürün malzeme kalitesi (plastik) vs Bir kameradaki gibi değil.Fakat güzel bir ürün iki adet aaa(ince kalem pil formatındaki pil ile çalışmakta
    Paket içeriği:
    Bİr adet temassız ateş ölçer kullanım kılavuzu ve küçük tornavida (içini açmak adına.)

sağ tarafında sadece yüz ölçümü ve tüm vucut ölçüm modu var.Yüz ölçüm moduna aldığınızda alın bölgesi ateşderecesini göstermekte tüm vucut moduna alındığında vucut derecesini göstermekte.Denedim sıcak su ile hemen derece artış gösterdi.Renkli olması güzel.Bu renkler ne işe yarıyor.Yeşil mod sıkıntı yok endişelenme.. sarı mod dikkat kırmızı mod yüksek seviyede ateş..Ayrıca ingilizce olarakda ölçüm yapılan kişinin sonucunu söylüyor. muadilleri var markalı 200 tl civarları 53 tl civarlarına alınabilicek bir cihaz..
    bir kaç fotoğraf paylaşıyım

Pet şişeye sıcak su koyup anlık ateş ölçümüm

Bu cihaz için düşüncelerim.Bir braun kadar plastik aksamı vs kaliteli değil ama biz plastiğini ne yapıcaz ölçümler bizim için önemli..Bu cihazın anlık tepkileri güzel..cihaz fiyatına göre alınabilir.İyi ki almışım.
    NOT:Yazımda imla ve anlatım hatalarım olabilir.AFFOLA diyorum.Varsa bir sorunuz arkadaşlar cevaplamaktan memnuniyet duyarım..
    Selamlar..

incelemeniz için teşekkürler. benim için gayet yararlı bilgiler oldu.
    ilave bir sorum olacak cevaplarsanız sevinirim.

bebek monitörlerinde en önemli nokta ses iletimi bence. uyanıp ağladığında ses iletimi başarılı olmalı. bu ürün bu konda nasıl ?

• DH Yönetici
    4538 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: _XaNDeR_

quote:

Orijinalden alıntı: serkanertekin

Merhabalar;
    Özellikle zaman zaman gelen sorular bir nebze olsun yardımcı olabilmek adına birşeyler yazmak istiyorum.
    Bundan yaklaşık 15 ya da 20 gün önce bir bebek monitörü sipariş verdim.Belki Anne ve Baba adaylarına bir faydam olabilir düşüncesiyle sizleri bilgilendirmek isterim..Belki bir faydam olabilir..

Bebek monitörü
    Tek renk beyaz olarak elime ulaştı.
    Aldığım link:
    Bebek monitörü aldığım link tıklayınız

İyi şekilde paketlenmiş.Paket içeriği 2 adaptör bir ,adet kamera ,bir adet monitör.
    İçinde kendi pili vs var ekstradan herhangi bir pil ihtiyacınız yok.Bir kaç fotoğraf paylaşmak istiyorum.
    Ürün Kutusu bu şekilde

Paket içeriği:

Monitör ekranında bir ekran koruyucu var çizilmemesi adına kaldırmamanızı öneririm.Hemen monitörün sol kısmında on off tuşu var ona basarak açıyorsunuz.Daha sonra bebek kamerasının hemen sağ kısmında bir giriş var kutu içinden çıkan kamera adaptörüdür denilen adaptörü ise kameraya takıyorsunuz ve kameraya adaptör araclığı ile güç veriyorsunuz.Daha sonra monitörde connecting yazıyor bağlanıyor deniliyor.Ve yaklaşık 10 sn sonra hiç bir ayar yapmadan görüntü alıyorsunuz.

İzleme monitörünün üzerindeki nota işareti bebek ağladığında bir nebze sakinleşmesi adına müzik çalıyor.O tuşa bastığınızda bebek kamerasından müzik sesi geliyor..

Gece performansı

ki benim kamerada benim için en önem verdiğim şeylerin başında geliyor.Gece performansı harika..Gayet net monitörde karıncanlanma vs yok..uzun mesafelerde etkili..Ev içersinde kullanımı eminim ki rahat..

Gündüz performansı...

bu konuya gelirsek Her kamere gündüz iyidir denilicek haklısınız.Çünkü kameralar güneş ışığından faydalanıyor.Ama benim için önemli olan hareket hızı idi.açıkcası ben tatmin oldum..

Bu anlık olarak yazdığım inceleme yazımda kelime ya da anlatım hatalarım olabilir.Affola diyorum.İşin özü Bu cihazı anne ve baba adayları alabilir.Kupon ile daha uygun fiyatlarada alınabilir.Bana yaklaşık 200 tl ye mal oldu.
    Ürün paketleme iyi
    ürün malzeme kalitesi (PLASTİK VS ) İYİ
    Görüntü kalitesi gündüz iyi
    Görüntü kalitesi gece harika
    Bana kalırsa Anne ve baba adayları bu ürünü rahatlıkla alıp kullanır pişman da olmaz...
    Selamlar..

Çok kısada temassız ateş ölçer hakkında bir bilgi vermek istiyorum..
    bu ürünü aldım

temassız ateş ölçer linki tıklayınız
    13.75 dolar.
    bu ürüne gelirsek iyi çekilde paketlenmiş olarak geldi..
    Ürünün kutusu:

Ürün malzeme kalitesi (plastik) vs Bir kameradaki gibi değil.Fakat güzel bir ürün iki adet aaa(ince kalem pil formatındaki pil ile çalışmakta
    Paket içeriği:
    Bİr adet temassız ateş ölçer kullanım kılavuzu ve küçük tornavida (içini açmak adına.)

sağ tarafında sadece yüz ölçümü ve tüm vucut ölçüm modu var.Yüz ölçüm moduna aldığınızda alın bölgesi ateşderecesini göstermekte tüm vucut moduna alındığında vucut derecesini göstermekte.Denedim sıcak su ile hemen derece artış gösterdi.Renkli olması güzel.Bu renkler ne işe yarıyor.Yeşil mod sıkıntı yok endişelenme.. sarı mod dikkat kırmızı mod yüksek seviyede ateş..Ayrıca ingilizce olarakda ölçüm yapılan kişinin sonucunu söylüyor. muadilleri var markalı 200 tl civarları 53 tl civarlarına alınabilicek bir cihaz..
    bir kaç fotoğraf paylaşıyım

Pet şişeye sıcak su koyup anlık ateş ölçümüm

Bu cihaz için düşüncelerim.Bir braun kadar plastik aksamı vs kaliteli değil ama biz plastiğini ne yapıcaz ölçümler bizim için önemli..Bu cihazın anlık tepkileri güzel..cihaz fiyatına göre alınabilir.İyi ki almışım.
    NOT:Yazımda imla ve anlatım hatalarım olabilir.AFFOLA diyorum.Varsa bir sorunuz arkadaşlar cevaplamaktan memnuniyet duyarım..
    Selamlar..

incelemeniz için teşekkürler. benim için gayet yararlı bilgiler oldu.
    ilave bir sorum olacak cevaplarsanız sevinirim.

bebek monitörlerinde en önemli nokta ses iletimi bence. uyanıp ağladığında ses iletimi başarılı olmalı. bu ürün bu konda nasıl ?

merhabalar
    Teşekkür ederim.Ses olayını yazmadım doğru haklısınız.Ses örnek verirsek kamera diğer odada monitöre her daim ses geliyor.. belki 0.5 saniye gecikme ile farkedilmez sanmam.. birde monitörün bir özelliği var..İzlenilen monitör üstünde mikrofon gibi tuşvar ona basılı tutun ve konuşun... sesi kameraya yönlendiriyor.. bu özelliği çok iyi.. yani bebek ağladı farkettiniz. mikrofon tuşuna basarak geliyorum vb.. şey diyip bebegi rahatlatabilirsiniz.. rahatlarsa tabi...
    selamlar..
    |
    |

• Yüzbaşı
    834 Mesaj
    Nebulizer marka model onerisi yapabilecek arkadas var mi?

|
    |
    |
    hsngnn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

http://www.yoykoshop.com/tokyo-ultimate-air-travel-sistem-bebek-arabasi-3-in-1-siyah

Arabayı kurarken portbebenin tutma yerini ters taktik.

Çıkarmaya çalıştım olmadı. Çok da zorlamak istemiyorum.

Bilgisi olan var mı?

elinde kalma olasılığı yüksek. fason ürün bunlar
    |
    |
    PHI kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

fotoğraflarsan yardımcı olmaya çalışırım
    |
    |
    huskozzzz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kanguru kac kilo ve ya ortalama kac aya kadar kullanilabilinir acaba ?

|
    |
    kvadankpakal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ermantpc

https://www.operaistanbul.com/collections/cybex-free-fix-15-36-kg-oto-koltugu

bunda 5 nokta emniyet kemeri olmuyor mu?

Orijinalden alıntı: EmreNX

Kanguru kac kilo ve ya ortalama kac aya kadar kullanilabilinir acaba ?

Babybjörn Kanguru We modeli;

3,5 kg 'dan başlayıp 15 kg'a kadar kullanılabiliyor.

bebek 3 aylık yada 3,5 kg olduktan sonra kullanılması tavsiye ediliyor.
    3 yaşına kadarda kullanılabilir.

ön tarafta 2 farklı taşıma seçeneğine ilave olarak, arkada da taşıma seçeneği mevcut.
    Kids are like farts, you can only tolerate your own. &lt; / &gt; 10 yıldır dolaştığım ülkeler; &lt; / &gt; EUROPE: TURKEY, GREECE, BULGARIA, ROMANIA, GERMANY, ITALY, FINLAND, NORWAY &lt; / &gt; MIDDLE EAST: UAE, CYPRUS &lt; / &gt; ASIA: AZERBAIJAN, PAKISTAN, CHINA, HONG KONG, SOUTH KOREA &lt; / &gt; ASIA-PASIFIC: THAILAND, INDONESIA, MALAYSIA, SINGAPORE, PHILIPPINES, VIETNAM
  • Binbaşı
    1753 Mesaj

Artık yetişkin gibi araç kemeriyle oturacak. Boyu yeterli.
    |
    |
    hsngnn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Be safe izi comfort x3 isofix
    Britax römer versafix
    Recaro Optiafix

bu 3 model arasında gidip geliyorum. 3 Ürününde ADAC sonuçları tatmin edici. Ancak fiyatları açısından bir değerlendirme yapıyorum. Tavsiye ve öneriye açığım. SICAK fırsat gördüğüm an alacağım..
    |
    |
    |
    |

elinde kalma olasılığı yüksek. fason ürün bunlar

Bu fiyatlar civarında ne tavsiye edersin hocam? Var mı bir öneri?

|
    |

Artık yetişkin gibi araç kemeriyle oturacak. Boyu yeterli.

Operaistanbuldan kişilere konuştum onlar 9-36 olan modellerden almam gerektigini söyledi .

Erman bey butceyi 800-1000 bandina cikaracağim. Bana tekrar bir model önerirmisiniz? Uyudugunda boynunun onune dismeyecegi yatilabilir ozellikli 95 boy 17 kilo 25 aylik cocuk.

Ucuz birseylere bakinca insan vicdan yapiyor allah gostermesin sikinti yasadigimiz zaman geriye donme sansimiz yok. Ama maalesef 3 4 binliralarda veremiyoriz koltuğa.

Arkadaşlar bebek arabası olarak yoyko kullanan var mı aranızda? Casual Cadillac, casual quantum ve yoyko arasında kaldık. Yoykonun port bebesi ve puseti diğer modellere göre daha küçükmü acaba hangisi daha kullanisli bilginiz varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercn05 -- 31 Mart 2017; 23:17:23 >
    |
    |

Tesekkur ederim hocam

|
    |
    kvadankpakal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
SEO
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,953
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.