Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1099. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.465
Cevap
1.421
Favori
2.590.572
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10971098109911001101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gümrükte sıkıntı yaşanma ihtimali var mıdır?
  • serkansevindik S kullanıcısına yanıt
    ebebek le lcw nın internet sitelerini takip edin özellikle ebebekte çok güzel indirimler oluyor.
  • inglesinayı bende getirttim 4 günde geldi bi sıkıntı çıkmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hassin

inglesinayı bende getirttim 4 günde geldi bi sıkıntı çıkmadı.

Ben de aldım vergi dahil 250 eur.sıkıntı olmadı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • blackeyes B kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, mahsuru yoksa link de atar mısınız?
  • tracy kullanıcısına yanıt
    n11 in 11.11 indirimlerinde vipbebek 1499 liraya indirmişti.
    120 liralıkta kuponum vardı.

1370 liraya geldi. stokta 5 tane vardı zaten, 15 dakika içinde tükendi :)
    eşimin hamileliliğinin 3. ayında araştırmaya başladım arabayı, hadi fırsat bekliyim, daha iyi fırsat olur, biraz daha beklemeliyim diye diye oğlumun 2. ayında aldım :D

tamamen şans.
  • ermantpc kullanıcısına yanıt
    Haklısınız üstad eyvallah. Fason ürüne 1200 TL vermek yerine Inglesina Trilogy modelini amazondan 1300 TL civarına almak en mantıklısı gibi duruyor.
  • Merhabalar;

Aslında bugün önemli bir gün.. kaldı ki onlar hep bizim için önemli...Yeri geldik hastalandık başımızdalardı...Yeri geldi çocuklarımız hastalandı.Sen yat uyu yarın işe gidiceksin ben dururum dediler..Belkide fedakarlık gibi kavramları karşı cinsimiz olan bayanlardan öğrendik.Evet evet.. Annelerimizden,büyüklerimizden herşeyden önce çok sevdiğimiz eşlerimizden öğrendik...Onlar bize emanettir.Emanete hıyanet etmiyelim.İyi davranalım.Sevgilerine sevgiyle karşılık verelim..Bizler bu şekilde davranırsak çocuklarımızda bilinçli toplum haline dönüşebilir..

Konunun özü... Konumuzdaki Annelerimizin ve Anne adaylarının ve Konumuza mesaj atan baba ve adaylarının eşlerinin 08 mart Dünya Kadınlar Gününü en içten dileklerimle kutluyorum.
    İyi forumlar dilerim...

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar

ne zaman aldınız? 250 euroya hiç düşmedi sanırım o ürün. 2.el almış olabilirmisiniz?
  • Peg Perego Si Switch için ne düşünüyorsunuz Inglesina muadili gibi duruyor baston tip kapanıyor o da. Amazon'da 100 euro daha ucuz ve TR ye gönderim var sadece ürünle alakalı türkçe pek bi yorum bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: tracy

quote:

Orijinalden alıntı: -EDD-

quote:

Orijinalden alıntı: tracy

quote:

Orijinalden alıntı: Beetleguese

arkadaşlar,
    çin malı bu tip arabalara 1200 lira vermek akıl tutulması resmen.
    paranıza yazık valla.

bu ürünü bilmiyorum ama geçen gün otobüste benim gibi bir babayla karşılaştım, bende mamas papas armadillo flip xt (1300 liraya aldım) var, onda markasını bilmediğim birşey,
    nasıl memnun musunuz arabadan diye sordu,
    evet çok memnunum dedim.
    benim oğlan daha 1 yaşına girmedi 2. arabayı değiştiriyoruz dedi. ucuz olması için kalitesiz araba almış çok pişman ama son pişmanlık fayda etmiyor işte.

orjinal markalardan şaşmamak lazım.
    Erman arkadaşımız her seferinde söylüyor aslında bunu ama :)

Hocam sormasi ayip 1300 e nasil aldin? Su anda 2000 e satiyorlar

Bu arada amazondan inglesina getirtemiyor muyuz artik? Turkiyeye gonderilmez yaziyor

Her model gönderilmiyor. Benim bir önce ki mesajımda belirttiğim modeli ben getirtim geçen hafta elime ulaştı ( inglesina trilogy ) gayette geliyor yani.

Ayni üründen bahsediyoruz. Ben de trilogy bakiyorum.

Bir onceki mesajinizda koydugunuz linki actigimda Turkiyeye gonderilemiyor yaziyor ben mi yanlış görüyorum?https://www.amazon.de/gp/product/B015ZWR19K/ref=oh_aui_detailpage_o00_s01

Selamlar, bu modelde resimlerdeki ürünler mi var? Yani Şase, Oturma Bölümü var. Huggy Anakucağı (oto koltuğu) ve bebeyi yatırdığımız beşik gibi olan parça yok? Seyehat sistemi değil yani :)

• n11 kadınlar gününüe özel % 11 indirim var 125 tl ve üzeri bir bakın derim. (mobile verdi)
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkan_163

ne zaman aldınız? 250 euroya hiç düşmedi sanırım o ürün. 2.el almış olabilirmisiniz?

muhtemelen warehouse deals. Yani birisi satın almış, kullanmamış iade etmiş. Ya da black friday. Başka bir ihtimal yok :)
  • quote:

Hocam Kasım Aralık gibi aldım.mesajlarıma ve ekran görüntüsüne bakarsınız mesajları da var.akşam saat 10 dan sonra bakın fiyatlar inebiliyor

hocam aldığınız bebek arabasından almayı düşünüyorum. amazondan daha önce hiç alışveriş yapmadımda aklımda birkaç soru var yardımcı olursan sevinirim. ürün şuanda 338 € sen 250 €'ya almışssın sanırım, indirimde falan mı yakaladın yoksa depo ürünü falan mıydı ? Sitede yazan fiyatın dışında Türkiye'ye geldiğinde gümrük vs vergi oluyor mu ? Depo ürünü alsam pişman olur muyum ? Depo ürünleri yıpranmış, kullanılmış ürün mü oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dd2dl5

hocam aldığınız bebek arabasından almayı düşünüyorum. amazondan daha önce hiç alışveriş yapmadımda aklımda birkaç soru var yardımcı olursan sevinirim. ürün şuanda 338 € sen 250 €'ya almışssın sanırım, indirimde falan mı yakaladın yoksa depo ürünü falan mıydı ? Sitede yazan fiyatın dışında Türkiye'ye geldiğinde gümrük vs vergi oluyor mu ? Depo ürünü alsam pişman olur muyum ? Depo ürünleri yıpranmış, kullanılmış ürün mü oluyor?

Akşam saat 10 dan sonra bakın derim o saatlerden sonra bazı günlerde ürünlerde indirim oluyor.209 eur vergi hariç vergiyle 250 eur ya geldisıcak fırsatlar ekran görüntüsünü koymuştum.ürün sıfırdır.bir arkadaşıma başka rengini 220 eur vergi hariç aldık.isteyene ekran görüntüsü atarım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhabalar;
    Bebek izleme monitörü olarakhttp://www.babymall.com.tr/motorola-mfv702-cift-kamerali-dijital-bebek-telsizi_BMP-MFV702 şu marka ve model nasıldır? Gece görüşü vs daha önce kullanmış olan bi arkadaşımız varmıdır?
    detaylı bilgide bulamadımhttp://www.teknosa.com/urunler/120350132/motorola-mfv-702-kamerali-photoframe-bebek-telsizi sitede çözünürlük yazıyor..
    yetkili dağıtıcı firmayı aradım eğer dedi sabir bir yerde kalıcaksa bu modeli alabilirsiniz görüntü vs iyidir dedi. seyyar düşünürseniz 0mbp modeli var ama batarya problemi oluyor max 1.5 saat kullanılıyor dedi.. o dedigim modelinde görüntüsü ok iyi demediler
    kendi sormuş olduğum soruyu cevabı silmiyorum belki benim gibi biri arar merak eder sonucu okusun diye.. teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanertekin -- 8 Mart 2017; 14:49:12 >

Çok iyi denk getirmişşiniz inşallah bende yakalayabilirim o fiyatlara. Memnunmusunuz peki arabadan?
  • quote:

Çok iyi denk getirmişşiniz inşallah bende yakalayabilirim o fiyatlara. Memnunmusunuz peki arabadan?

Daha kullanmadık bebek daha doğmadı

• Arkadaşlar Amazon'dan aldığım Quinny Moodd geldi. Bazı resimler çektim. Buyurun;

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak FırsatlarBebek İhtiyaçları İçin Sıcak FırsatlarBebek İhtiyaçları İçin Sıcak FırsatlarBebek İhtiyaçları İçin Sıcak FırsatlarBebek İhtiyaçları İçin Sıcak FırsatlarBebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kysis -- 8 Mart 2017; 20:32:53 >

• 
Sayfa: önceki 10971098109911001101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.