Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1091. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
38.465
Cevap
1.421
Favori
2.590.424
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10891090109110921093
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 158 adet prima yenidoğan 1 numara 40 tl nasıl fiyat?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Serkan hocam,
    İnegöl'de olan tanıdıkla görüştük, bebek odaları istanbuldan yapılıp oraya gitmekteymiş, bebek odası için buraya gelmenize hiç gerek yok dedi.
    Bu konuda en iyi yerlerin İstanbul göztepe tarafında fetih caddesi ve Ankara siteler olduğunu iletti.
    Bu iş için gidiş planımız böylelikle iptal ettik, sizinde bilginiz olsun eğer siz giderseniz sizden detayları bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dürüstmezarci

158 adet prima yenidoğan 1 numara 40 tl nasıl fiyat?

Benim aldığıma göre fiyat iyiymiş, geçtiğimiz haftalarda hepsiburadadan Prima Bebek Bezi Premium Care Yenidoğan 1 Beden 108 adet 43 TL ye almıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaNcEt

quote:

Orijinalden alıntı: dürüstmezarci

158 adet prima yenidoğan 1 numara 40 tl nasıl fiyat?

Benim aldığıma göre fiyat iyiymiş, geçtiğimiz haftalarda hepsiburadadan Prima Bebek Bezi Premium Care Yenidoğan 1 Beden 108 adet 43 TL ye almıştım

Migrostan aldım dün hala devam ediyor bölgesel değilse bakmanızı öneririm

• PHI kullanıcısına yanıt
    telefondan kullanırsanız dediğiniz gibi.
    Benim evde boşta duran bir tablet vardı, ben onun ekranını hep açık bırakıyorum, boylelikle herhangi bir tuşa basmıyorum izlerken. baktığımda görüyorum.
    ben hep öyle kullandıgım için dediğiniz dezavantaj hiç aklıma gelmemişti, haklısınız :)
  • zlfkr kullanıcısına yanıt
    Hocam turkiyede ayni fiyata satanlar da var. Dikkat edilmesi gereken nokta uluslararasi yazilim olmali, n11 de cince olanlar satiliyor onlari almayin. Birde gece gorusu olmasi

https://m.tr.aliexpress.com/s/item/32684248359.html

• quote:

Orijinalden alıntı: eftelyarex

Hocam turkiyede ayni fiyata satanlar da var. Dikkat edilmesi gereken nokta uluslararasi yazilim olmali, n11 de cince olanlar satiliyor onlari almayin. Birde gece gorusu olmasi

https://m.tr.aliexpress.com/s/item/32684248359.html

Hocam bunlar gümrükte takılmıyor mu? Gümrük limiti 30 euro olmuştu en son? Ben de sipariş vericem bir kamera ama 35 euro civarı oluyor. Gönderirken üzerine az fiyat mı yazıyorlar? Bizim söylememiz mi gerekiyor yoksa onlar türkiyeye göre mi gönderiyor nasıl oluyor, bilginiz var mı?

• Bebek arabalarina ana kucağı takmak icin satilan aparatlar her arabaya uyuyormu bilgisi olan varmı

• PHI kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle, bizim kamera genelde hep fişe takılı çalışır vaziyette. Ekran olan üniteyi açıp kapatıyoruz.

• Arkadaşlar acil yardım lazım, aşağıda ki beşik nasıldır ? Markayı bilen eden var mı ?

http://www.hepsiburada.com/baby-tech-164-beyaz-kelebekler-50x90-ahsap-besik-beyaz-p-AILEBXB164

@ermantpc

Senin bilgin var mı hocam ? İndirim güzel kaçırmak istemiyorum.

Eğer bunu önermiyorsanız 50*90 beşik önerilerine açığım.
  • -EDD- kullanıcısına yanıt
    Valla bilgim yok hocam
  • Loading L kullanıcısına yanıt
    İkisi de alınmaz, çöp. Bebeklere ortopedik yatağı kimse önermiyor bilginiz olsun. Bebekler için yaylı yatak asla kullanılmaz, yarı ortopedik yatak olması lazım. Visco da sakın ama sakın almayın. Pukka Baby'nin yataklarına bakın, ben çok uzun araştırma sonucu oradan aldım. Bebekler için en uygun sertlikte ve park beşikler için de uygun (hafif).
  • https://www.e-bebek.com/baby-plus-6637-dijital-masa-saati-nem-ve-sicaklik-olcer-p-byp-6637b/
    https://www.e-bebek.com/baby-plus-isi-ve-nem-olcer-saat-beyaz-p-byp-5000/

arkadaşlar ebebekte baby pluslarda indirm var , bunlardan daha once alan oldumu hangisini almak mantıklı , hangisi daha doğru sonuç veriyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: FunnyxD

Bebek arabalarina ana kucağı takmak icin satilan aparatlar her arabaya uyuyormu bilgisi olan varmı

Uymaz,belli marka puset ana kucağına uygun adaptörünü almak durumundasınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pausell -- 28 Şubat 2017; 10:2:23 >
  • Arkadaşlar merhaba,

Kızımız 15 günlük oldu, Philips Avent'in yeni doğan biberon ve emzik setini almıştık. Ancak emziği ağzına aldığı gibi çıkarıyor. Hanım bu büyük geliyor diye bastırıyor. Halbuki yeni doğan seti. Yeni alalım istiyoruz. Sizce ne almalıyız ?
  • Badi Ekrem kullanıcısına yanıt
    merhaba,

öncelikle sağlıkla büyüsün kızınız :)

biz de yeni doğan diye

avent soothie yi aldık, ama bizim oğlan bunu ağzında tutamadı, hiç sevmedi.

sonra şunu denedik ve çok sevdi, 3 ay kadar kullandı, 5. aya gelmek üzereyiz, emzik almıyo kesinlikle, ağzına sokar sokmaz diliyle itiyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beetleguese -- 28 Şubat 2017; 10:20:5 >

• Badi Ekrem kullanıcısına yanıt
    Gözünüzaydın Allah analı babalı büyütsün.
    Kimi bebek emzik sevmez bilginiz olsun ben çok farklı marka model emzik aldım emmedi, yurtdısından bile getirttim yine emmedi. Ama farklı emzik türlerini yapısı ayırt eden bebeklerde var. Küçüklük büyüklük değilde yapısal olarak farklı emzik sevebilir. Kimse bilemez şu daha iyidir diye. Denemek size kalmış.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Badi Ekrem

Arkadaşlar merhaba,

Kızımız 15 günlük oldu, Philips Avent'in yeni doğan biberon ve emzik setini almıştık. Ancak emziği ağzına aldığı gibi çıkarıyor. Hanım bu büyük geliyor diye bastırıyor. Halbuki yeni doğan seti. Yeni alalım istiyoruz. Sizce ne almalıyız ?

philips aventin emziği bazı bebeklere büyük gelebiliyor.size önerim nukun yassı uçlu emziğini kullanınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaNcEt

Serkan hocam,
    İnegöl'de olan tanıdıkla görüştük, bebek odaları istanbuldan yapılıp oraya gitmekteymiş, bebek odası için buraya gelmenize hiç gerek yok dedi.
    Bu konuda en iyi yerlerin İstanbul göztepe tarafında fetih caddesi ve Ankara siteler olduğunu iletti.
    Bu iş için gidiş planımız böylelikle iptal ettik, sizinde bilginiz olsun eğer siz giderseniz sizden detayları bekliyorum.

Merhabalar;

Hocam bende biraz bu işi beklemeye aldım gibi eşimde bana diyor ki serkan biraz bekliyelim..Hoş çileğin kampanyası bugün son..Ama beni en çok düşündüren, Çilek mobilya nın satış sonrası servis hakkında kötü deneyimleri okudum vs.. biraz beni düşündürüyor..Hocam İstanbul yaşıyorsanız halkalı tarafında (avrupa yakası) mobilyacılar masko vs var bir bakın derim.Ama kesin inegöle gideceğim bana çok yakın 130 km civarı..Bu arada cevabınız için teşekkür ederim Selamlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanertekin -- 28 Şubat 2017; 12:20:48 >

• 
Sayfa: önceki 10891090109110921093
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.