Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1062. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.465
Cevap
1.421
Favori
2.590.424
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10601061106210631064
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam kısmetse ilk 8-9 ay (ya da kaç olursa artık yaşayıp göreceğiz) ana kucağını kullanmayı düşünüyoruz hangi modeli alırsak alalım. Haftasonu yine bebek mağazalarının yolu göründü bana :) modelleri tekrar alıcı gözüyle değerlendirmem lazım.
  • _SkiP_ kullanıcısına yanıt
    Bende bu ürünü inceliyorum, ana kucağını ilk zamanlarda çıkarmayız diye düşünüyoruz fakat gerektiğinde bizde meşakat yaşayacağız anlaşılan:) Oturma ünitesini çift yönlü kullanamıyoruz değil mi bebek dışarı bakıyor sürekli sanırım, siz kullandığınız için zorluğunu yaşadınız mı bu yönde? Tam yatma özelliği de var değil mi? Teşekkürler.
  • englishman kullanıcısına yanıt
    Ben henüz kullanmadım arabayı hocam. Ama tam yatma özelliği var. Bunun dışında evet size dönük bakmıyor oturma ünitesi. Bu anlamda aslında bir baston almış gibi oluyorsunuz. Fakat oturma ünitesinin çıkıp ana kucağının takılması ile de bir nevi travel özelliği görmüş oluyor. İlerde baston alma derdinden kurtarır bizi diye düşündüm ve aldım ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hknorl

quote:

Orijinalden alıntı: ermantpc

Hocam söylediklerinin hepsi çin malı. Ben önermediğim için onları saymıyorum bile. fiyat aralığına en uygun orjinal marka bebe confort var. Beğenirsin beğenmezsin o ayrı ama, orjinal markayla 3 çocuk büyütürsün, çin malları aynı çocukta 3 araba aldırır.

Bunu göze alarak yap alışverişini.

Erman hocamızın tavsiyesiyle bebe confort streety 3 travel set aldık Ankara babymall mağazasından 1000 tl ye. umarım sıkıntısız kullanırız oldukça kullanışlı görünüyor bu set tavsiye edebilirim alacak arkadaşlara.

internette babymall da 1699 tl görünüyor nasıl 1000tl ye geldi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: universall

quote:

quote:

Hocam söylediklerinin hepsi çin malı. Ben önermediğim için onları saymıyorum bile. fiyat aralığına en uygun orjinal marka bebe confort var. Beğenirsin beğenmezsin o ayrı ama, orjinal markayla 3 çocuk büyütürsün, çin malları aynı çocukta 3 araba aldırır.

Erman hocamızın tavsiyesiyle bebe confort streety 3 travel set aldık Ankara babymall mağazasından 1000 tl ye. umarım sıkıntısız kullanırız oldukça kullanışlı görünüyor bu set tavsiye edebilirim alacak arkadaşlara.

Ay sonuna kadar geçerliymiş hocam 1049 fiyatı normalde oradaki arkadaş 1000 TL'den yaparız dedi gri hariç diğer renkler bulunuyor. Şubatta güncellenecek fiyatlar dediler düşünüyorsanız bakın bence geç kalmadan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Lütfen insanlara yanlış bilgi vermeyin.

Yeni doğduğunda düz yatan bebek gördünüz mü? Yatağa yatırdığınızda kıvrılarak uyurlar, çünkü anne karnında öğrendikleri ve bildikleri tek pozisyon odur. Yavaş yavaş düze alışması omurga gelişimi için en doğrusudur.

Dünyanın her yerinde kullanılan ana kucakları eşit açıda üretilir, çin malı olanlar bile.

Siz kendi çocuğunuza öyle davranıyor olabilirsiniz ama yanlışınızı doğruymuş gibi insanlara anlatmayın lütfen.

Sakin ol dostum, bu ne tepki. Çocuğu düz yere koymaktan bahsettim, zorla bastırıp düzlemekten değil. Kendi kıvrılıp doğal şeklini alıyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: universall

quote:

quote:

Ay sonuna kadar geçerliymiş hocam 1049 fiyatı normalde oradaki arkadaş 1000 TL'den yaparız dedi gri hariç diğer renkler bulunuyor. Şubatta güncellenecek fiyatlar dediler düşünüyorsanız bakın bence geç kalmadan.

Saolun hocam bilgi için ama malesef yaşadığım şehirde babymall ya da bi çok mağaza yok :( internetten alabilirim sadece..

• quote:

Erman bey teşekkürler yorumlar için. Bebe confort un diğer modellerine bakacağız.

Ancak bu Bebe confort streety3 ün travel sisteminde port bebe özelliği yok mu? ya da ayrıca mı satılıyor orasını anlamadım.
  • https://www.joker.com.tr/urun/bebe-confort-maia-travel-puset-earth-brown-45185?utm_campaign=listing&utm_medium=cpc&utm_source=akakce&v=1.83.4

bu model için yorum alabilir miyiz? bir kaç ay kullandıktan sonra zaten ablasından kalan britax römer king II'ye geçecek. o yüzden çok masraf yapmak istemiyorum.

• bkmtkm B kullanıcısına yanıt
    Türkiye versiyonunda port bebe yok .yabancı sitelerde vardı sanırım .

• beyler kaliteli ve de fiyatı uçuk olmayan bebek arabası veya travel sistem lazım, hangisini tavsiye edrsiniz?
  • ferman1987 kullanıcısına yanıt
    hocam kalitesi hakkında bilgi verebilirmisiniz?
  • peki max 500 tl ye kadar kaliteli olması koşulu ile hangi beşiği almamı tavsiye edersiniz, park yatak tercihimdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osman13

hocam kalitesi hakkında bilgi verebilirmisiniz?

Walla ben istediğim rengin stoğa girmesini bekliyorum sipariş vermek için. alanlar hep memnun. 1500 civarı satılan araçların kalitesinde. meselahttp://www.hepsiburada.com/yoyko-luxury-travel-sistem-bebek-arabasi-3-in-1-mavi-rose-p-HBV000000NH0N bu araçla aynı sadece markası farklı olduğu için 1200 liraya satılıyor.ön terkerlekler yol durumuna göre ayarlanabilir Amortisörlü. Arka tekerlekler şişme. yağmurluğu sinekliği her türlü aksesuarı var . Biberon cüzdan gözü falanda var. ben baya araştırdım. FİYAT KALİTE OLARAK EN İDEALİ BU BENCE.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferman1987 -- 25 Ocak 2017; 23:16:29 >

• MuKeVa kullanıcısına yanıt
    Bana kalırsa büyüyen karyola para tuzağı.

Hocam, Graco, Chicco, Nuna, 4Moms aklıma gelenler. Bunların dışında hepsi çin malı ve fason. Ne alırsan al aynı yani park yatakta.
  • ekrem54 E kullanıcısına yanıt
    İkiside bazasıyla beraber.

Başka birşey koymazsan sığar bagaja :)
  • MegaWolt38 kullanıcısına yanıt
    Gökhan abi Allah korkusu olan adamdır. Ayıp etmiş.

Ürünler Jane in adına üretilmiyor. Jane in üretim yaptırdığı fabrika, Jane den kalan kalıpları kullanıyor. Ana kucakları Concord neoya adaptörsüz oturuyor bu yüzden. Ama bu demek değil ki bunları Jane üretiyor.

Ben çocuğuma almam. Sen bilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osman13

peki max 500 tl ye kadar kaliteli olması koşulu ile hangi beşiği almamı tavsiye edersiniz, park yatak tercihimdir.

http://www.hepsiburada.com/prego-8026-cosmos-oyun-parki-kirmizi-p-AILESNG8026K?magaza=Candan+Bebe&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.97.8

ben yukarıdaki ürünü kullanıyorum..Bütün markaları birebir mağazalarda inceledim bunda karar kıldım. harika bence kumaşı çok kaliteli.Sıradan park yataklar gibi naylon değil. çok sağlam.Dönencesi çok iyi bebek ağlayınca kendi kendine çalışıyor. Alt değiştirme bölümü çok kullanışlı. kısacası şiddetle tavsiye ederim.

• retha R kullanıcısına yanıt
    Bright Starts lara bak.

Bir de bunu bulursan iş görür.

http://www.hepsiburada.com/graco-swing-n-bounce-salincak-pop-art-pm-ailegrcg1b97ppae
  • 
Sayfa: önceki 10601061106210631064
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.