Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1061. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.480
Cevap
1.421
Favori
2.591.661
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10591060106110621063
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ermantpc

Ürünün testi yok hocam. O belgeler sahte. Ekte twitterdan ettiğim şikayeti ve ADAC'ın cevabını da görebilirsiniz.

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar

Buyrun buldum =)

Adamlar direk biizm bilgimiz olmadan imzamızı kullanıyorlar yazmış. Daha ne desin. zaten bundan sonra da kaldırıldı siteden sahte test sonuçları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ermantpc -- 24 Ocak 2017; 17:12:42 >

• @ermantpc hocam fiyat performans olarak katlanabilir park yatak öneriniz nedir? Bir de büyüyen bebek karyolası içine alınacak yatak için öneriniz nedir?
  • canverse C kullanıcısına yanıt
    Kayınvalide iyi bakıyor valla:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • noname0056 kullanıcısına yanıt
    Islak pamuk kullanın

Komili aldık fiyati uygun

Unibaby de iyi ama pahalı bence

• ermantpc kullanıcısına yanıt
    Erman bey baktım ikisinin de fiyatları ve özellikleri yakın zaten test sonucu göremedim maxi cosi de ama iyi olduğunu düşünüyorum. Bir de bunlarda bazası ayrı mi satılıyor ve de lazım olmadığında bagaja sığma gibi bir imkan oluyor mu?

• quote:

http://www.casual.com.tr/oto-koltuklari.html

Ettiğim şikayetler sonucu ADAC, TCS, ÖAMTC ve Stiftung Warentest harekete geçip, tüm sahte mühürleri kaldırttılar. Ana kucaklarının testi yok. YALAN!

Şikayette bulunduğum görseller profilimde mevcut, daha önce de burada paylaşmıştım zaten. Test olsaydı kaldırmazlardı...

Güvenip almayın. Çocuğunuzun güvenliği konusunda satış uğruna yalan söyleyen firmaya nasıl güvenebilirsiniz anlayamıyorum...

Aynen hocam konuşmuştuk sizle bu konuyu. Casual satış sorumlusu Gökhan diye birisi aradı beni, sizin söylediklerinizi ben onlara e-posta ile sormuştum, o da beni arayıp izah etmişti. Hatta İspanyol "Jane" markasının adıyla Türkiye'de Casual adında üretim yaptıklarını, ana kucağının Jane ile aynı olduğunu söylemişti. 2 hafta önce sitelerini yine kontrol ettim değişiklik yoktu şimdi baktım dediğiniz gibi ADAC ve diğer test bilgilerini kaldırmışlar. Doğuma tam 3 ay var, alsam mı diyordum ki tekrardan vazgeçtim şimdi :) Ben yine daha önce incelediğim Bebe Confort, Chicco Liteway plus ve birtax-römer e döneyim o zaman.

• Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar

2 numara bebek bezi paketi paket 80 adet (0.198 krs)
    http://urun.gittigidiyor.com/bebek-anne/sleepy-cocuk-bezi-2-numara-mini-262258086

3 numara bebek bezi paket 62 adet (0,256krs)
    http://urun.gittigidiyor.com/bebek-anne/sleepy-cocuk-bezi-3-numara-midi-262200391

15,89 TL paket fiyatı.

ben 10 paket aldım 158 TL fiyat gitti gidiyor 25tl indirim kuponu satın aldım 1 tl fiyata 134 TL ye almış oldum.
    (158,89 - 25= 133 TL + 1 tl kupon masrafı = 134 TL)

bu durumda
    2 numara bebek bezi adet 10 adet alındığında adet fiyatı 0.1675 krş a geliyor
    3 numara bebek bezi adet 10 adet alındığında adet fiyatı 0.216 krş a geliyor
    2 ve 3 numara bebek bezinde 5 er adet alırsanırsa (310adet 3no 400 adet 2 no) 0.188 krş a denk geliyor.

indirim kupon linki.
    gg kupon tıkla

• Erman hocam Fisher price 3ü1 arada bfh07 kodlu salıncak muadili bir ürün tavsiyen var mı acaba? Veya sende bu ürün varmı? Kızım 7 aylık oldu artık yatarak değilde oturarak vakit geçirmek istiyor

• Evet bunun lacivertini almıştım adaptörü de amazon.com dan almıştım onunla birlikte cybex ana kucağını monte ettim. Adaptörün linkini geçmiş sayfalarda erman hocam vermişti.
  • ermantpc kullanıcısına yanıt
    Erman Bey Selamlar;

Linkte paylaştığınız Peg Perego Switch Four Jet Sportivo Travel Sistemlerde sanırım kampanya var, normalde Si Switch modelinden daha sonra çıkmış bir model olmasına rağmen fiyat aşağılara çekilmiş. Ana kucağı konusunda bir tereddüt yok gerçekten Peg Prego ödülüü ana kucakları sahibi diye biliyorum. Genel olarak bu ürünü değerlendirmeniz mümkün mü? Araba bagaja sığması açısından zaten baston tipi bir araba bakıyoruz. Tereddütte kalmadan tercih edilebilecek bir ürün müdür, bu sistemin dezavantajları var mı? Sanırım si switch'e göre oturma alanı da daha geniş, adaptör sorununu ortadan kaldırdıkları model olarak öne çıkıyor ve nerdeyse aynı yeri tutuyor katlandığında. Complete sistemlerde birde ayak örtüsü ve çanta dahil oluyor galiba bu sportivo system ama fiyat performans ve tamamen İtalya üretim olduğundan alınası görünüyor. Bebe confort önerinizi de göz önünde bulunduruyorum. Sizden karşılaştırmalı bir yorum alabilirsem veya başkaca bu seviyede önerileriniz olursa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi englishman -- 25 Ocak 2017; 10:46:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tano

quote:

Orijinalden alıntı: bf

bu sayfadan okuyarak ve erman hocamında önerileri ile amazon.de den 270 euro ya inglesina trilogy almıştım ki neredeyse buradan alacağım ikinci el mamaspapas parasına geldi oldukça iyide oldu. Bu hafta elime ulaştı araba açılması kapanması sürüşü harika oldukça hafif. Bir tanede cybex ana kucağı aldım onun için oda kısmetse bu hafta elime ulaşacak bu sayede bebek arabası faslını kapatmış oldum.Başta her soruya sıkılmadan cevap veren erman hocama daha sonra öneride bulunan tüm arkadaşlara teşekkürler

hocam bunlar gumruge takilmiyor mu ? aliyorsunuz boyle direkt sorunsuz kapiniza mi geliyor anlayamadim ? tşkler..

gümrüğe takılacak bir durum yok zaten vergisi vs çıkarsa ödüyorsun hepsini her hangi bir sorun olmadan kapına kadar geliyor

• quote:

quote:

Ürünün testi yok hocam. O belgeler sahte. Ekte twitterdan ettiğim şikayeti ve ADAC'ın cevabını da görebilirsiniz.

Buyrun buldum =)

Adamlar direk biizm bilgimiz olmadan imzamızı kullanıyorlar yazmış. Daha ne desin. zaten bundan sonra da kaldırıldı siteden sahte test sonuçları

Erman hocam merhaba,

Konuyla ilgili aslında Casual markası satış sorumlusu Gökhan Saraç (belki tanıyorsunuzdur) ile bir çok kez e-postalaştık. Net bir cevap verin diye yanıt bekliyorum ki gerçi bu saatten sonra Casual bitmiştir benim için, önceki uyarınızı görmezden geldiğim için kendime kızdım. Dün sizin yorumunuzu hanıma gösterince o da şaşırdı, inanamadı.

Daha önce incelediğim Bebe Confort Streety 3 modelini almayı düşünüyoruz. Ürün hakkında bilginiz varsa paylaşır mısınız? Fiyatı da tam bana uygun 1.000-1.200-TL civarında. Bu setteki ana kucağının güvenliği veya çarpışma testiyle ilgili bir şey var mı?

Bahsettiğim fiyat aralığında;
    1- Bebe Confort Streety 3,
    2- Britax Römer B-Agile 4,
    3- Peg Perego Booklet
    4- Britax Römer B-Motion var. Bunlar arasında da Bebe Confort'un ana kucağı diğerleri gibi puset kısmının üstüne değil de ayrı olarak takılabildiği için onu beğendik. Kayseri'de 4 farkı büyük bebek mağazası var sadece Bebe Confort'u canlı olarak göremedik, youtube videolarından baktık ve hoşumuza gitti. Ama sizin de bunlar hakkında yorumlarınızı bekliyorum.

• MegaWolt38 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben kendime çok iyi bir kampanyadan Cybex Callisto aldım Erman hocamın da fikrini alarak. Kampanya sadece distribütörde var diye pek kimse bilmiyor. Onyx de aynı şekilde kampanyada şu an. Bakmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

https://www.operaistanbul.com/collections/cybex-travel-set-callisto-aton-basic
  • quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

quote:

quote:

Buyrun buldum =)

Erman hocam merhaba,

Konuyla ilgili aslında Casual markası satış sorumlusu Gökhan Saraç (belki tanıyorsunuzdur) ile bir çok kez e-postalaştık. Net bir cevap verin diye yanıt bekliyorum ki gerçi bu saatten sonra Casual bitmiştir benim için, önceki uyarınızı görmezden geldiğim için kendime kızdım. Dün sizin yorumunuzu hanıma gösterince o da şaşırdı, inanamadı.

Daha önce incelediğim Bebe Confort Streety 3 modelini almayı düşünüyoruz. Ürün hakkında bilginiz varsa paylaşır mısınız? Fiyatı da tam bana uygun 1.000-1.200-TL civarında. Bu setteki ana kucağının güvenliği veya çarpışma testiyle ilgili bir şey var mı?

Bahsettiğim fiyat aralığında;
    1- Bebe Confort Streety 3,
    2- Britax Römer B-Agile 4,
    3- Peg Perego Booklet
    4- Britax Römer B-Motion var. Bunlar arasında da Bebe Confort'un ana kucağı diğerleri gibi puset kısmının üstüne değil de ayrı olarak takılabildiği için onu beğendik. Kayseri'de 4 farkı büyük bebek mağazası var sadece Bebe Confort'u canlı olarak göremedik, youtube videolarından baktık ve hoşumuza gitti. Ama sizin de bunlar hakkında yorumlarınızı bekliyorum.

Güvenlik kısmına Erman Bey'in yorum yapması doğru olur. Bahsettiğiniz Bebe Confort Streety 3 puset ve Streety Fix ana kucağını 1700 etiket fiyatından 850'e düştüğünde e-bebek buraya çok yazdım ama gören, duyan alan oldu mu bilmiyorum. Aylar oldu tabi ben alalı. Bi şansınızı deneyin tekrar isterseniz, stokta kaldı ise. Bu markanın E-bebek'te satışı biteceği için ellerinde kalan ürünleri yarı fiyatına verdiler. Hatta zorla sattılar v.s.

Oğlan 1 aylık oldu, ilk doğduğunda içine oturtmak konusunda tedirgin olduk iki büklüm oluyor diye ama şu an keyifle oturuyor, hatta arabada uykuya dalıyor hemen. Çok memnunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: _SkiP_

Hocam ben kendime çok iyi bir kampanyadan Cybex Callisto aldım Erman hocamın da fikrini alarak. Kampanya sadece distribütörde var diye pek kimse bilmiyor. Onyx de aynı şekilde kampanyada şu an. Bakmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

https://www.operaistanbul.com/collections/cybex-travel-set-callisto-aton-basic

Tavsiyeniz için teşekkürler hocam, az önce opera ile görüştüm, modele de baktım youtube dan ben beğendim. Akşam hanıma da göstereyim ya Cybex Callisto ya da Bebe Confort Streety 3 alacağız gibi görünüyor.

• arkadaşlar
    ipcamera isteyen/arayan biri varsa önerebileceğim bir ürün var elimde.
    daha yeni teslim aldım Aliexpressten aldım.

İş arkadaşım evindeki fazla kamerayı bana verdiğinden, bu yeni geleni satıyorum. iade kargosunu ödemek yerine arayan birine alış fiyatına ücretsiz kargolarım.
    ürün linktedir.

https://www.aliexpress.com/item/Hot-Wanscam-HW0024-Wireless-IP-PTZ-Camera-HD-720P-Dual-Audio-Support-P2P-Surveillance-Camera-for/32723737251.html?spm=2114.13010608.0.0.h85zYS

• MegaWolt38 kullanıcısına yanıt
    Hocam Callisto gelir gelmez kurma denemesi yaptım. Arabanın şöyle bir olayı var. Oturma ünitesi travel sistemler gibi bir tuşla çıkmıyor. Biraz meşakatli. Fakat nihayetinde çıkıyor. Yani sürekli ana kucağı ile oturma ünitesini değişmeli kullanmayı düşünüyorsanız pek uygun sayılmaz. Fakat ben ilk 5-6 ay oturma ünitesi kullanmam sadece ana kucağı kullanırım diyorsanız çok güzel araba.
  • quote:

Hocam söylediklerinin hepsi çin malı. Ben önermediğim için onları saymıyorum bile. fiyat aralığına en uygun orjinal marka bebe confort var. Beğenirsin beğenmezsin o ayrı ama, orjinal markayla 3 çocuk büyütürsün, çin malları aynı çocukta 3 araba aldırır.

Bunu göze alarak yap alışverişini.

Erman hocamızın tavsiyesiyle bebe confort streety 3 travel set aldık Ankara babymall mağazasından 1000 tl ye. umarım sıkıntısız kullanırız oldukça kullanışlı görünüyor bu set tavsiye edebilirim alacak arkadaşlara.

• afotsis kullanıcısına yanıt
    Hocam ürün açıklamasında sadece harekete duyarlı olduğu yazıyor. Eğer sese duyarlılığı da varsa fiyatını sorabilirim.
  • 
Sayfa: önceki 10591060106110621063
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.