Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1060. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: firefighter7 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
38.465
Cevap
1.421
Favori
2.590.437
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10581059106010611062
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • son 5-6 sayfaya baktım ama göremedim. aliexpress veya amazon'dan ip veya dome camera alan var mı ?
    hareket ve ses duyarlılığı olan bir kamera alıp bebek odasına yerleştirmek istiyorum. hem yurt dışındaki dedesi ananesi de telefon uygulamasın takip edebilsin istiyorum. öneri yapabilecek biri varsa sevinirim.
  • Uygun fiyata chicconun kangurusunu nerden bulabilirim buldugum en uygunu 75 tl daha uygununa bakiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Erman bey 9ay 12kg şuan. Qloud q ya sığmıyoruz artık.
    Bir de bizimkini araba çok tutuyor. Arabada çok kusuyor. O yüzden yıkanabilen birşeyler olması önemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekrem54 -- 24 Ocak 2017; 13:50:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekrem54 E kullanıcısına yanıt
    Bütün koltuklarda kılıflar yıkanabiliyor zaten.

Baktığınız bir model varmıydı?
  • Hususi baktığım yoktu Erman bey. sadece is yerinde be safe dedi biri biri de sirona.

• quote:

Orijinalden alıntı: ermantpc

Bebe confort un ürünlerine bakabilirsin hocam.

Erman bey teşekkürler bilgi için. Ancak hanım pek beğenmedi, baston şeklinde çoğu. Şunlara bakıyoruz daha çok;

Wellgro Preleo 2017

Lorelli Baby S700

Casual Cadillac Air

Sunny Baby 758 Millenium (Bu bozulabilirmi, 360 derece dönüyor çevresinde)

Chipolino Etro

Şöyle bir bakınca hepsi bana aynı gibi geliyor bunların.
  • arkadaşlar yenı doğan kızım için ıslak mendıl almam lazım malum tahrıs ve pısık problemlerı oluyor tavsıyenız var mı?
  • bkmtkm B kullanıcısına yanıt
    ermantpc kullanıcısına yanıt
    Hocam bu konuda kendimce gözlemlediğim şekilde bir yorum yapayım. Nerdeyse bütün arabalarda aluminyum şase falan yazıyor. Geçen yıl bir arkadaşımız Sunny Baby Hummer modelinden aldı ve 1 yıl kullanmadan şasesinde eğilme oldu. Garantiden onarımı yapıldı falan. Fakat benim aldığım Cybex'in kasası bariz şekilde daha sağlam görünüyor. Ha bende böyle bir şey olmaz demiyorum ama Çin mallarını alırken kalitenin Erman hocamın önerdiği ürünlerle bir olmayacağından emin olabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: noname0056

arkadaşlar yenı doğan kızım için ıslak mendıl almam lazım malum tahrıs ve pısık problemlerı oluyor tavsıyenız var mı?

huggies'i tek geçerim. neredeyse hepsini denedim...
    Maşallahı var. Bizim kız 11 aylık. 9.5 kilo

• noname0056 kullanıcısına yanıt
    Bu konuda tek geçilen markadır unibaby yenidoğan.

Daha sağlıklısını bulamazsınız

• ahbap kullanıcısına yanıt
    muhtemelen öyle yapacağız hocam e-bebekte stok yokmuş zaten, telefondan baktığımdan göremedim sanırım,
    hocam biz ilk etapta unibaby kullandık, sonrasında hediye gelmiş olan prima yenidoğanı denedik
    prima hem ebat olarak hem paketteki adet sayısının fazlalığından hemde daha uygun fiyatıyla devam ettiğimiz mendil oldu, denemenizi tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: bkmtkm

quote:

Orijinalden alıntı: ermantpc

Bebe confort un ürünlerine bakabilirsin hocam.

Erman bey teşekkürler bilgi için. Ancak hanım pek beğenmedi, baston şeklinde çoğu. Şunlara bakıyoruz daha çok;

Wellgro Preleo 2017

Lorelli Baby S700

Casual Cadillac Air

Sunny Baby 758 Millenium (Bu bozulabilirmi, 360 derece dönüyor çevresinde)

Chipolino Etro

Şöyle bir bakınca hepsi bana aynı gibi geliyor bunların.

Kendi gözlemlerimi aktarayım, bu yukarıda bahsettiğiniz ürünler arasında ben Casual Cadillac'ı seçtim, kısmetse öteki ay alacağım. Bu setin ana kucağı Avrupa üretimi, bebek arabası Çin ancak malzeme kalitesi çok iyi. Erman hocamla da daha önce Casual ana kucağının ADAC testi olup olmadığıyla ilgili konuşmuştuk ama firma yetkilileri bana dönüş yaptı ve kesinlikle ana kucaklarının ADAC testinin olduğunu söylediler. Sonuçta Sunny baby, kraft gibi markalardan çok daha kaliteli malzemesi var ve katlanması, az yer kaplaması, hafifliği de avantaj bence.

• _XaNDeR_ kullanıcısına yanıt
    http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/tp-link-nbsp-nc220ablosuz-300-mbps-cloud-kamera-210115903?mkwid=s8jJqG117_dc&pcrid=58375854207&pkw=&pmt=&ggmktg=PaidSearch*PLA*232249887*22324003767*58375854207*pla**pla-79002226287&rfcr=58375854207&gclid=CJeph7P02tECFckaGwodDFAIZw&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0

Bunu kullanıyorum ben hocam. Ses ve hareket sensörü var. Gece görüşü de var. Görüntüsü gayet net

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yadigarocak42 -- 24 Ocak 2017; 16:43:35 >

yeni doğan için unibaby yenidoğan hocam. Şaşma. Biraz büyüsün başka önerilerimiz de olur.
  • canverse C kullanıcısına yanıt
    mstfmrv M kullanıcısına yanıt
    Bence ikiniz de yanılıyorsunuz şu noktada. Daha sağlıklısı tam olarak şu;

http://urun.n11.com/islak-mendil-havlu/ipek-maxi-bebek-temizleme-pamugu-60li-30-paket-skt2021-P130787103

İpek Bebek Temizleme Pamuğu.
    Ölçüleri sıradan bir ıslak mendille neredeyse aynı. Onlardan ayrılan en belirgin yönleri;

1-Fiyat olarak en az yarı fiyatı maliyetinde
    2-Performans olarak çok daha kaliteli ve tamamen sağlıklı. Çünkü doğal pamuktan oluşuyor, herhangi bir kimyasal barındırmıyor. Sadece bebeklerde değil el, yüz vs. için de kullanılabiliyor ve asla geride pamuk parçası, tüy vs. bırakmıyor. Çevremde bebekleri için kullanan insanlar var ve ıslak mendillere göre çok çok daha memnunlar. Genelde evde hafif ılık suyla ıslatıp kullanıyorlar. Dışarıda da kullanmak için plastik saklama kabı şeklindeki kutulara koyup kullanıyorlar. Ne bir kimyasal var ne de zararlı herhangi bir şey. 3 ay sonra ben de bu şekilde kullanacağım ve fiyatları da en iyi ıslak mendilin yarısına geliyor, hatta indirim çeki vs bulursanız çok daha uyguna geliyor. Benim düşüncem bu şekilde.

Onlar gayet iyi zaten. Ama tavsiyem ters kullanmaya devam edin. Sirona ve Axissfix e bakın
  • bkmtkm B kullanıcısına yanıt
    Hocam söylediklerinin hepsi çin malı. Ben önermediğim için onları saymıyorum bile. fiyat aralığına en uygun orjinal marka bebe confort var. Beğenirsin beğenmezsin o ayrı ama, orjinal markayla 3 çocuk büyütürsün, çin malları aynı çocukta 3 araba aldırır.

Bunu göze alarak yap alışverişini.
  • MegaWolt38 kullanıcısına yanıt
    http://www.casual.com.tr/oto-koltuklari.html

Ettiğim şikayetler sonucu ADAC, TCS, ÖAMTC ve Stiftung Warentest harekete geçip, tüm sahte mühürleri kaldırttılar. Ana kucaklarının testi yok. YALAN!

Şikayette bulunduğum görseller profilimde mevcut, daha önce de burada paylaşmıştım zaten. Test olsaydı kaldırmazlardı...

Güvenip almayın. Çocuğunuzun güvenliği konusunda satış uğruna yalan söyleyen firmaya nasıl güvenebilirsiniz anlayamıyorum...
  • 
Sayfa: önceki 10581059106010611062
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.