Şimdi Ara

BEBEK İÇİN OTO KOLTUĞU ÖNERİNİZ? (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
644
Cevap
34
Favori
301.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Verdiğiniz cevap için teşekkürler ederim. Ben 9 36 değilde, 9 18 düşünüyordum. Ama bu fiyata büyük ihtimalle bu ürünü alırım. Benim aracın koltuğu bej renk acaba iz yapar mı

Edit: Ürünün malesef yatma pozisyonu yok denecek kadar azmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BOOOOOOOOOOO -- 6 Mayıs 2018; 11:48:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BOOOOOOOOOOO

Verdiğiniz cevap için teşekkürler ederim. Ben 9 36 değilde, 9 18 düşünüyordum. Ama bu fiyata büyük ihtimalle bu ürünü alırım. Benim aracın koltuğu bej renk acaba iz yapar mı

Edit: Ürünün malesef yatma pozisyonu yok denecek kadar azmış.
    Koltuğu korumak için altına kilim tarzı bişey koyabilirsin hocam. Evet yatma pozisyonu çok az, ama 9-36 ların hepsi öyle, güvenlik açısından fazla olmaması gerekiyormuş, fren anında anatomik olarak dik durması gerekiyormuş çocuğun. Koltuğun ön kısmından altına kalın kitap vs koyularak daha yatık olması sağlanabilir. Ama ben ihtiyaç duymadım şahsen, gayet rahat uyuyabiliyor, uyurken boynu zarar görmesin diye boyunluk da aldım ama sevmedi onu :)

• Heynere o kadar para verene kadar ve onerene kadar ayni modeldenn 2 farkli markada daha var keske onlardan birini alsaydiiniz.

Kraft corefix

Babyplus master

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • M_aTRa_X kullanıcısına yanıt
    Hocam siz ne önerirsiniz acaba isofix şart mı sizce yoksa sadece kemer bağlantılı kaliteli uygun bir şey mi tercih edelim. Benim kısasım fiyatının uygun olması bana tavsiyede bulunursanız çok sevinirim.

• quote:

Hocam siz ne önerirsiniz acaba isofix şart mı sizce yoksa sadece kemer bağlantılı kaliteli uygun bir şey mi tercih edelim. Benim kısasım fiyatının uygun olması bana tavsiyede bulunursanız çok sevinirim.
    Kemerli en guvenli koltuklar

Maxicosi tobi ve romer king2 ( everyday , ls , ats) dir

Gonul rahatligiyla 4 yasina kadar kullanabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: M_aTRa_X

Kemerli en guvenli koltuklar

Maxicosi tobi ve romer king2 ( everyday , ls , ats) dir

Gonul rahatligiyla 4 yasina kadar kullanabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Hocam yüksek olması ve yatış pozisyonunu ele alırsak hangi ürünü tercih edeyim fiyatlar aynı aşağı yukarı king 2 bi tık daha ucuz.

• quote:

Hocam yüksek olması ve yatış pozisyonunu ele alırsak hangi ürünü tercih edeyim fiyatlar aynı aşağı yukarı king 2 bi tık daha ucuz.

Alıntıları Göster
    Egim olarak king2 1 tik daha egimli

Yukseklik olarak tobi yuksek ve kemer sistemi arti ozellik.

Tobi 899 king2 ats 799 civari fiyatlari var

• quote:

Heynere o kadar para verene kadar ve onerene kadar ayni modeldenn 2 farkli markada daha var keske onlardan birini alsaydiiniz.

Kraft corefix

Babyplus master
    Önerdiğiniz Türk firmalarına güvenemedim şahsen..

• quote:

Orijinalden alıntı: mikropzoft

Önerdiğiniz Türk firmalarına güvenemedim şahsen..

Alıntıları Göster
    Heyner ne mali? 3ude cinden ayni fabrikadan cikiyor.

Hocam Tobi 1000 TL den aşağı fiyat yok malesef acaba bi sure beklersem fiyatları indirime girer mi ki

• quote:

Hocam Tobi 1000 TL den aşağı fiyat yok malesef acaba bi sure beklersem fiyatları indirime girer mi ki
    babymall.com.tr mayıs kampanyasında 899 tlydi yanılmıyorsam. Telefonla arayıp sorun isterseniz. İnternete yazmıyorlar fiyatları
    Babymall yarın arayacağım.

ilkebebe diye bir site var. Bu sitede Tobi 999 TL. Fakat aynı ürün aynı sitede 1299 TL yede var. 1000 TL lik ürün defolu olma ihtimali var mı? ilkebebe yi hiç duydunuz mu biliyor musunuz?

• quote:

Babymall yarın arayacağım.

ilkebebe diye bir site var. Bu sitede Tobi 999 TL. Fakat aynı ürün aynı sitede 1299 TL yede var. 1000 TL lik ürün defolu olma ihtimali var mı? ilkebebe yi hiç duydunuz mu biliyor musunuz?
    ellerinde bulunan stokla alakalı kampanya yapmışlardır.

Mail order yöntemiyle Çukurambar mağazasını arayın babymallde yardımcı olurlar 899 tl insert yayımlamışlar.
  • quote:

Heyner ne mali? 3ude cinden ayni fabrikadan cikiyor.

Alıntıları Göster
    Türk malı demedim, Türk firması dedim dikkat ederseniz :) Heyner alman firması ve alman tasarımı sonuçta, üretim yeri çok önemli değil, zira apple da iphone ları çinde üretiyor, ama tasarım kendilerine ait. Her neyse herkes istediği ürünü almakta serbest, ben sadece kendi fikrimi belirttim..
    Bebe comfort milofix hakkında düşünceniz nedir ısofixli olması benim için bi artı tavsiye eder misiniz

• quote:

Bebe comfort milofix hakkında düşünceniz nedir ısofixli olması benim için bi artı tavsiye eder misiniz
    Urunleri gorerek almaniz daha iyi olur milofix kucuk gelir size

• Arkadaslar 9-36 grubunda kemerli-isofixsiz en iyi koltuklar hangileri?
  • merhaba,

Kızımız 5 aylık, 7 kilo. 7-8 saatlik uzun yola çıkacağız.

0+ için çok fazla seçeneğe raslayamadık. Joie Every Stage 0-36 kg almayı düşünüyoruz.

Ne dersiniz?

Teşekkürler
  • Merhaba Chicco Youniverse Fix hakkında görüşü olan var mı? 7 aylık kızım için almayı düşünüyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: halil2123

Merhaba Chicco Youniverse Fix hakkında görüşü olan var mı? 7 aylık kızım için almayı düşünüyoruz.
    7 aylık çocuk için biraz erken bir koltuk olur 9-18 ilk önerim olur size. Hatta ilk 15 ay geriye doğru bakan modeller en sağlıklı ve en güvenli modellerdir.

Ürün hakkında yorumum ise ;

Kumaşı ve plastik kalitesi çok iyi.

Automotosport teste sokmuş koltuğu sonuçlarıda gayet iyi.

Seat-up modeli adactan kötü puan alıp silinmişti listeden ama Youniverse için herhangi bir adac testi mevcut değil .

şahsi fikrim 15 aydan sonra olsa öneririm güzel koltuk ama bütçe yeterliyse dönebilen bir koltuk alıp 4 yaşına kadar kullanıp sonrasında ise 15-36 gruba geçmeniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M_aTRa_X -- 19 Mayıs 2018; 21:23:3 >

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.