Şimdi Ara

BEBEK İÇİN OTO KOLTUĞU ÖNERİNİZ? (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
644
Cevap
34
Favori
301.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Üstad travel sistemin artıları nelerdir? Benim araba alttaki resimdeki o linkteki koltuk buna uyar mı? Yada ürünü iade edip böyle travel sistemmi alsam daha mı iyi olur?

BEBEK İÇİN OTO KOLTUĞU ÖNERİNİZ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emurat

Üstad travel sistemin artıları nelerdir? Benim araba alttaki resimdeki o linkteki koltuk buna uyar mı? Yada ürünü iade edip böyle travel sistemmi alsam daha mı iyi olur?

BEBEK İÇİN OTO KOLTUĞU ÖNERİNİZ?

Aldığınız araba çok hantal bir araç. Link attığım üründe ne artınız olacak onu yazayım ;

Çocuk anakucağındayken direkt üstüne takacaksınız çocuğu bi anakucağına bi arabaya yatırmayacaksınız.

• Öncelikle @ermantpc ve @M_aTRa_X arkadaşlara çok teşekkür ederim bilgilerini paylaştıkları için. Baya bilgilendik sayelerinde.

Ben sizin yazdıklarınızdan ve adac test sonuçlarına da bakarak gördüğüm önde yastık olan modellerin güvenlik test sonuçlarının diğer modellere göre çok çok daha iyi olduğu izlenimindeyim. Bu doğrultuda CYBEX 9-18 KG OTO KOLTUĞU JUNO 2 FIX ürünü almayı düşünüyorum.Çocuk daha 8 aylık 8 kilo şuan için ana kucağı kullanıyoruz otomobilde. Karasız kaldığım konu
    1- Ürünü inceleyemediğim için öndeki yastık çocuğumu çok rahatsız eder mi?
    2- 9 kilo olmasını beklemek gerekir mi hemen kullanabilir miyiz?

Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Srknakdgn

Öncelikle @ermantpc ve @M_aTRa_X arkadaşlara çok teşekkür ederim bilgilerini paylaştıkları için. Baya bilgilendik sayelerinde.

Ben sizin yazdıklarınızdan ve adac test sonuçlarına da bakarak gördüğüm önde yastık olan modellerin güvenlik test sonuçlarının diğer modellere göre çok çok daha iyi olduğu izlenimindeyim. Bu doğrultuda CYBEX 9-18 KG OTO KOLTUĞU JUNO 2 FIX ürünü almayı düşünüyorum.Çocuk daha 8 aylık 8 kilo şuan için ana kucağı kullanıyoruz otomobilde. Karasız kaldığım konu
    1- Ürünü inceleyemediğim için öndeki yastık çocuğumu çok rahatsız eder mi?
    2- 9 kilo olmasını beklemek gerekir mi hemen kullanabilir miyiz?

Teşekkür ederim.

çocuğunuz 6 aylık olduysa geçebilirsiniz ama bu ürünü ilk önce denemenizi öneriyorum. Çok fazla iade alınan ve ikinci eli çok fazla yoğun satılan bir ürün ; çocuklar oturmakta güçlük çekiyor. Ek olarak yatış özelliği yok ürünün. Aynı fiyatlarda Römer king 2 ve maxi cosi tobi öneririm.

• bebe confort milofix hakkında ne düşünüyorsunuz?
  • hocam merhabalar;

babymall indirime gitmiş bu fiyata alınacak en uygun koltuk bu sanırım king2 ats hemde rahatlıkla tercih edilebilir değil mi?

https://www.babymall.com.tr/urun/britax-romer-king-ii-ats-oto-koltugu-9-18-kg-rmr-20000255-cosmos-black
  • Merhaba 9 aylik oglum suan 8 kiloya yakin minyon bir bebek ancak oto koltugunda biraz zor oturuyor.cybex sirona almak istedik ama oglum icinde kayboluyor oturmak istemezse diye korkuyorum.eger ters oturmazsa duz oturturuz dedık ama bu sefer de yastık gıbı bı aparat var ondan sıkılırsa dıye tereddut ettık onduz kullanma ımkanı vardır heralde degil mi? Bir de alternatif be safe izi comfort baktik sanki onda oturmasi daha muhtemel zira oldukca yuksek gorus acisi cok fazla ama onda ters oturtulmuyor diye hatirliyorum?? Sizce sirona mi be safe izi comfort mu lutfen yardim?ters oturması gerekıyor oncelıgım bu olucak ama basaramazsam en azından kısa mesafelerde duz oturtmayı planlıyorum...fiyat sorun degil bu konu bızım ıcın onemlı .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sevhus

Merhaba 9 aylik oglum suan 8 kiloya yakin minyon bir bebek ancak oto koltugunda biraz zor oturuyor.cybex sirona almak istedik ama oglum icinde kayboluyor oturmak istemezse diye korkuyorum.eger ters oturmazsa duz oturturuz dedık ama bu sefer de yastık gıbı bı aparat var ondan sıkılırsa dıye tereddut ettık onduz kullanma ımkanı vardır heralde degil mi? Bir de alternatif be safe izi comfort baktik sanki onda oturmasi daha muhtemel zira oldukca yuksek gorus acisi cok fazla ama onda ters oturtulmuyor diye hatirliyorum?? Sizce sirona mi be safe izi comfort mu lutfen yardim?ters oturması gerekıyor oncelıgım bu olucak ama basaramazsam en azından kısa mesafelerde duz oturtmayı planlıyorum...fiyat sorun degil bu konu bızım ıcın onemlı .

Sirona buyuk geldiyse be safede buyuk gelir.

Axissfix alin terse oturur saga solada dondurursunuz rahat olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yok buyuk geldiginden degil sirona daha cukur be safe daha yuksek ...maxi cosi hic dusunmedik acikcasi o daha mi kucuk ?

• https://urun.gittigidiyor.com/bebek-anne/foppapedretti-isodinamyk-9-36-kg-isofixli-oto-koltugu-290293433

Linkteki ürün 699tl fiyatı var şu an. alınır mı? Kuponum var, 550tlye geliyor. Maximumkart puanı da düşersek 490tl olur bana maliyeti.

Markaya dair hicbir yorum bulamadım. Bilir kişi arkadaşlardan yardım bekliyorum. F/p bakımından yorumlar mısınız?

Bir de videoda kancayı koltuğun arkasına takıyor. Fakat benim aracım sedan, uyumsuzluk olur mu?

Kızımız şu an 10 aylık; 9-36 grubunun çok önerilmediğini okudum ama bu ürünü almasam da başka 9-36 ürünü düşüneceğim.

Bugün içinde bilgiye ihtiyacım var. Teşekkür ederim

• Merhaba;
    Allah nasip ederse doğumuna günler kala kızım için oto koltuğu arayışına başladım. Açıkçası burada yazılanları okuyana kadar bu konu için bu denli bir birikime sahip olunması gerektiği konusunda hiçbir fikrim yoktu. Kızım için bebek arabasını alırken yanında verdikleri ana kucağını oto koltuğu olarak kullanabilirsiniz demişlerdi fakat bana pek güven vermedi. Markası da Avionaut Kite+. Onu sadece bebek arabasında kullanmayı düşünüyorum ana kucağı olarak. Arabamız içinse sabit izofixli bir oto koltuğu alacağım. Önerileriniz nelerdir? Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nebat -- 14 Kasım 2017; 17:2:45 >
  • kiddy phoenixfix 3 için düşüncenin nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: blackeyes

kiddy phoenixfix 3 için düşüncenin nedir?

Urun guzel urun cocugunuz 9 aydan kucukse kullanamazsiniz. Bi deneyin oyle alin derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: nebat

Merhaba;
    Allah nasip ederse doğumuna günler kala kızım için oto koltuğu arayışına başladım. Açıkçası burada yazılanları okuyana kadar bu konu için bu denli bir birikime sahip olunması gerektiği konusunda hiçbir fikrim yoktu. Kızım için bebek arabasını alırken yanında verdikleri ana kucağını oto koltuğu olarak kullanabilirsiniz demişlerdi fakat bana pek güven vermedi. Markası da Avionaut Kite+. Onu sadece bebek arabasında kullanmayı düşünüyorum ana kucağı olarak. Arabamız içinse sabit izofixli bir oto koltuğu alacağım. Önerileriniz nelerdir? Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ediyorum.

Avionaut kotu bi urun degil . Maxi cosi cabriofix kasasini kullanmislar ama ic pedleri cok rahatsiz.

Yenidogan icin oto koltugu pek onermiyoruz. Eger almak istersenizde cybex sirona ve maxicosi axissfix olur ama en az 3,4 ay ana kucagi daha guvenli ve kullanisli olur.

Eger isterseniz maxi cosi cabriofix,pebble,pebble plus alip

2way base ile kullanip daha sonra 2way pearl alip 4 yasina kadar kullanabilirsiniz. Kiteyi hic kullanmadan bunlada devam edebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M_aTRa_X -- 15 Kasım 2017; 23:36:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ktdgvr

https://urun.gittigidiyor.com/bebek-anne/foppapedretti-isodinamyk-9-36-kg-isofixli-oto-koltugu-290293433

Linkteki ürün 699tl fiyatı var şu an. alınır mı? Kuponum var, 550tlye geliyor. Maximumkart puanı da düşersek 490tl olur bana maliyeti.

Markaya dair hicbir yorum bulamadım. Bilir kişi arkadaşlardan yardım bekliyorum. F/p bakımından yorumlar mısınız?

Bir de videoda kancayı koltuğun arkasına takıyor. Fakat benim aracım sedan, uyumsuzluk olur mu?

Kızımız şu an 10 aylık; 9-36 grubunun çok önerilmediğini okudum ama bu ürünü almasam da başka 9-36 ürünü düşüneceğim.

Bugün içinde bilgiye ihtiyacım var. Teşekkür ederim

Kafaniza koymuzsunuz zaten bu tarz urun almayi onermiyoruz.

Koala, babyhope,baby2go,baby&plus,boolen hug gibi markalarin hepsi ayni yerde uretilir. Kumas ve marka degisip piyasaya suruyorlar sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M_aTRa_X -- 15 Kasım 2017; 23:41:37 >

• Hocam merhaba, linkteki ürün nasıldır? (Kızım 9 ay 10 günlük ve 8,5 kg)

https://www.babymall.com.tr/urun/chicco-oasys-1-evo-isofix-oto-koltugu-9-18-kg-chc-7982771-p-paprika
  • quote:

Orijinalden alıntı: MÜŞAVİR

Hocam merhaba, linkteki ürün nasıldır? (Kızım 9 ay 10 günlük ve 8,5 kg)

https://www.babymall.com.tr/urun/chicco-oasys-1-evo-isofix-oto-koltugu-9-18-kg-chc-7982771-p-paprika

O koltuga vereceginiz paraya ayni firma 899 tl ye tobi satiyor onu alin.

• quote:

Orijinalden alıntı: M_aTRa_X

quote:

Orijinalden alıntı: blackeyes

kiddy phoenixfix 3 için düşüncenin nedir?

Urun guzel urun cocugunuz 9 aydan kucukse kullanamazsiniz. Bi deneyin oyle alin derim.

teşekkür ederim.Çok sağolun.
  • M_aTRa_X kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim kıymetli yardımlarınız için. Maxi cosi ürünlerinden tercih edeceğim.

• Merhaba,

Ben Cybex Sirona almaya karar verdim. Ancak bulunduğum ilde Plus modelini görebileceğim bir yer yok. Normal olanın kumaşının hissiyatı bence gayet başarılı; plus almanın bir anlamı var mı ve plus'ta normali kadar yumuşak mı?
    Bir de bu ürünü en uyguna nereden alabilirim ?
    Teşekkürler...
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.