Şimdi Ara

BEBEK İÇİN OTO KOLTUĞU ÖNERİNİZ? (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
644
Cevap
34
Favori
301.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi igav -- 4 Eylül 2017; 1:0:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba.9-18, 1500 TL'ye kadar oto koltuğu bakıyorum. İsofixli olmasını istiyorum. Cyberx, besafe ya da brimax-römer öncelikli tercihlerim.

Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler

Not: Anakucağının isofixini (familyfix )oto koltuklarında kullanabiliyor muyum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: igav

Merhaba.9-18, 1500 TL'ye kadar oto koltuğu bakıyorum. İsofixli olmasını istiyorum. Cyberx, besafe ya da brimax-römer öncelikli tercihlerim.

Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler

Not: Anakucağının isofixini (familyfix )oto koltuklarında kullanabiliyor muyum?

Familyfix varsa ustune pearl alip digerlerinden maliyet ve konfor olarak daha iyi bir secim yaparsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • M_aTRa_X kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler. "Maxi cosi car seat base" diye emniyet kemeriyle bağlanan bir isofix daha var elimde.Ama şu andaki ürünlerle uyumlu mu bilmiyorum.Araştırdım pek bir şey bulamadım.Bilginiz var mı?
  • quote:

Cevap için teşekkürler. "Maxi cosi car seat base" diye emniyet kemeriyle bağlanan bir isofix daha var elimde.Ama şu andaki ürünlerle uyumlu mu bilmiyorum.Araştırdım pek bir şey bulamadım.Bilginiz var mı?

Easy base urunleri icin uygun urun yok malesef

• Britax Römer Advansafix III modelinin güvenliği için yorumlarınızı alabilir miyiz. 1 yaşındaki bebeğimiz için yeni aldık. 15-36 için erken, 9-18 için kısa vadeli olduğu için ve bu modele cybex dışında ideal alternatif bulamadığımız için tercih ettik. Güvenlik önemli, büyük bir yanlış yaptıysak ürünü iade edebiliriz. Teşekkürler.

• Son soru :) Maxi pearl isofix olmadan sadece emniyet kemeri ile bağlanıyor mu?
  • quote:

Son soru :) Maxi pearl isofix olmadan sadece emniyet kemeri ile bağlanıyor mu?

malesef familyfix olması gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: semender666

Britax Römer Advansafix III modelinin güvenliği için yorumlarınızı alabilir miyiz. 1 yaşındaki bebeğimiz için yeni aldık. 15-36 için erken, 9-18 için kısa vadeli olduğu için ve bu modele cybex dışında ideal alternatif bulamadığımız için tercih ettik. Güvenlik önemli, büyük bir yanlış yaptıysak ürünü iade edebiliriz. Teşekkürler.

güvenlik önemliyse 9-18 alacaksınız. aldığınız ürünün puanı çok kötü 2,9 kaza testi puanı. adac sitesinden bakabilirsiniz.

9-18 leri ortalama 4 yaşına kadar kullanabilirsiniz.
  • Kiddy Guardianfix 3 Isofixli Oto Koltuğu ya da Cybex Pallas M - Fix 9 - 36 ikisinin puanları aynı sadece cybex'in kumaş kalitesi bir tık daha iyi sanırım.O da 400 tl fark için değer mi bilmiyorum.Ürünleri görüp baktıktan sonra karar vermek en doğrusu tabii ki.Yorum alabilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi igav -- 8 Eylül 2017; 20:20:41 >
  • ermantpc kullanıcısına yanıt
    Erman ben 2 yaş ve 13 kilo olan kızıma oto koltuğu alacağım. Recaro 9-36 ya karar verdim ama Young Sport ve Young Sport Hero arasında fark var mı? Anladığım biri diğerinden sonra üretilmiş, seri farkı var. Ama önemli bir fark var mı?
  • ermantpc kullanıcısına yanıt
    Bilgiler için teşekkürler çok aydınlatıcı oldu ve karar vermemiz e yardımcı oldunuz peki casual ve nania markaları hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi akşamlar. Birkaç aydır oto koltuğu bakıyorum. Önceden ikinci el biritax römer trifix bakıyordum ama bugün römer king2 gördüm indirimde 700 tl civarına geliyor. Ama kafamı karıştıran king 2 modelinde "king 2 , ats ve ls " çeşitleri var. Bunlardan hangisi daha iyi acaba bilen varsa yardım ederse sevinirim. Bu fiyatlarda diğer marka ve modellere de açığım yardım eden arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

• uşakları karıyı duşunuyosan alacağın koltuk değil volvo alacaksın o öldürmüyor kazada etme bi zahmet
  • g.okhan G kullanıcısına yanıt
    bende aynı ürüne bakıyorum. hatta dün 679 TL idi bugün 700 tl olmuş. Adac test sonuçları da çok iyi. bu ayrımları bilen var ise yardımcı olsun lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: d@yw4lk3r

bende aynı ürüne bakıyorum. hatta dün 679 TL idi bugün 700 tl olmuş. Adac test sonuçları da çok iyi. bu ayrımları bilen var ise yardımcı olsun lütfen.

Everyday

Ls

Ats

Modeller bazdan en ust seviye seklinde..boyle.

Everyday de kemer ile alakali bir ozellik yok kumas yapisi farkli.

Ls ic kemer tam gerdirildigi zaman alttan yesil isik yakarak uyari veriyor kumas ats ile ayni

Ats en ust seviye. İc kemeri gerdirdigiiniz zaman 7cm ye kadar iceri sariyor gevseme aninda kemeri daha cok sıkıyor. Volvolardaki on kemerlerde olan gerdirme sistemi gibi.ek olarak bu urunde kemer gevsediginde sesli ve gorsel uyari sistemi var.

• M_aTRa_X kullanıcısına yanıt
    peki üstad tavsiye eder misin?
  • tek bişi sorcam 18-36 kg arası bir kez daha mı alıcaksın oto kolduğu?
  • esatemrah E kullanıcısına yanıt
    evet maalesef alternatifi yok sanırım
  • 9-36 kg almanı tavsiye ederim
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.