Şimdi Ara

BEBEK İÇİN OTO KOLTUĞU ÖNERİNİZ? (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
644
Cevap
34
Favori
301.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam merhaba. açıklamalarınızdan be safe iyi geldi bana. ama isofixli olanla olmayan arasında 1000 tl fark var. Çok mu önemli isofix olması. ya da en fazla 1200 tl bütçeye ne tavsiye edersiniz? kızım 11 aylık 10 kilo 300 gr.
  • ermantpc kullanıcısına yanıt
    en fazla 1200 tl bütçeye ne önerirsiniz? aklım be safe de kaldı ama isofixli bu fiyata yok. isofizsiz be safe mi yoksa muadili isofixli ne önerirsiniz?
  • baattinozdemir B kullanıcısına yanıt
    MAxi Cosi Tobi
  • Babymall de sanıyorum Axissfix indirimde. Axissfix almanız daha iyi olur.

@M_aTRa_X ile iletişime geçin yardımcı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ermantpc

Babymall de sanıyorum Axissfix indirimde. Axissfix almanız daha iyi olur.

Neden AxissFix almam daha iyi olur? Rica etsem açıklayabilir misiniz? Birbirlerine göre avantajlarını ve dezavantajlarını merak ettim.
  • ALoT_BiTTeR_ kullanıcısına yanıt
    Geriye yönelimli olması güvenlik açısından daha iyi. Fiyat olarak da iyi şuan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ermantpc

Babymall de sanıyorum Axissfix indirimde. Axissfix almanız daha iyi olur.

babaymall da bulamadım indirimi :S, besafe indirimli şuanda, 1755 e inmiş.
    axissfix --be safe ikilemi bitirdi beni. be safe geri de takılsa şahane olacaktı yaw :(
    çok rahat duruyor büyüdüğü zamanda insanın içine siniyor ama nasıl ters gitmeden 9-18 oluyor anlamadım.

keşke assifix kullana birisi kullanmın nasıl olduğu bebeğin uyurken geriye yatmasının yeterli olup olmadığını söylese.
    be-safe 3 kademe gidiyor, bu ise yarım bit tık geri yatıyor.
  • drkedi D kullanıcısına yanıt
    İnternette birçok fotoğraf mevcut. Montla oturtup kafası öne düşüyor diye şirneyen de çok. Montla oturtulmaz çocuk koltuğa. Diğer her türlü kafası öne düşmeyecek şekilde uyuyabilir.
  • erman bey fiyat olarak 550 tl ye Bolenn Hug Multi Safe ISOFIX/SPS 9-36 kg var. tavsiye eder misiniz? rahatlık ve güvenlik konusunda nasıldır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetyilmaz34 -- 14 Temmuz 2017; 14:57:10 >
  • ahmetyilmaz34 A kullanıcısına yanıt
    Kötüdür. Çin malıdır. Alınmaz
    Erman Hocam Merhaba.ilk kez mesaj yazdığım için acemilikten buraya yazabildim.Uzun zamandır tavsiyelerinizi takip ediyorum.16 aylık 13 kilo 82 cm oğlumuz için acil oto koltuğu bakıyorum.ısofıxlı ,geriye ve öne yönelimli güvenlik testlerini başarıyla geçmiş iç hacmi yeterli bir koltuk önerebilir misiniz? 2.000tl ye kadar bütçem var.Besafe izi comfort x3 kemerle geriye yönelimli olarak da kullanılabilir mi,yoksa besafe izi combi x3 veya maxı cosı axıssfıx mi daha uygundur?
  • İyi günler

Kızım 8 kiloyu geçti ve oto koltuğu almak istiyorum. aracımda isofix bağlantısı yok. genelde yolculuklarımız 4 saati geçmiyor. mağazalarda baktığım oto koltukları hep aşırı sert geldi. mümkünse 9-36 almak istiyorum ve 1000 lirayı geçmek de istemiyorum. bu şartlarda verebileceğiniz bir öneri var mıdır?
    hocam selamlar..benım oğlum 8,5 aylık 9 kilo. oto koltugu alacağım..Adac testlerıne baktım.gıdıp magazada cocugu koltuga oturttum denettım. maxi cosi tobi ,besafe ızı comfort x3 (emniyet kemerli modellerı ) ve Britaks romor kıng 2 ats..
    sadece britax deneme fırsatım olmadı.. ben bırazda yatıs pozsiyonu ıyıde olsun ıstedım.maxi ile besafe karsılastırdığımda besafe yatıs pozisyonu maxi tobiye gore daha ıyı geldı bana.ıkısı arasında karar verıcek olursam sanırım besafe dıyeceğım..yanlız besafe ızı comfort x3 emniyet kemerli olan modeli Adac testıne nedense gırmemıs..ızofix modeli gırmıs ve gecmıs fakat ben ızofıkslı almıyacağım.. birde britaks romor kıng 2 ats var.oda bugun kafamı kurcaladı.onun yatıs pozısyonları guvenlğı ve rahatlıgı nasıl bılmıyorum..sıze sormak ıstedığım 3 modelden sızce hangısı ?

besafe ızı comfort x3 9-18 kg (emniyet kemerli)
    maxi cosi tobi 9-18kg (emniyet kemerli)
    britax romer kıng 2 9-18 kg

eğerki bu urunlerden kullananlar varsa bılgı olarakta cvp verebilirler..tesekkurler saygılar..

• quote:

Orijinalden alıntı: izmitli30

hocam selamlar..benım oğlum 8,5 aylık 9 kilo. oto koltugu alacağım..Adac testlerıne baktım.gıdıp magazada cocugu koltuga oturttum denettım. maxi cosi tobi ,besafe ızı comfort x3 (emniyet kemerli modellerı ) ve Britaks romor kıng 2 ats..
    sadece britax deneme fırsatım olmadı.. ben bırazda yatıs pozsiyonu ıyıde olsun ıstedım.maxi ile besafe karsılastırdığımda besafe yatıs pozisyonu maxi tobiye gore daha ıyı geldı bana.ıkısı arasında karar verıcek olursam sanırım besafe dıyeceğım..yanlız besafe ızı comfort x3 emniyet kemerli olan modeli Adac testıne nedense gırmemıs..ızofix modeli gırmıs ve gecmıs fakat ben ızofıkslı almıyacağım.. birde britaks romor kıng 2 ats var.oda bugun kafamı kurcaladı.onun yatıs pozısyonları guvenlğı ve rahatlıgı nasıl bılmıyorum..sıze sormak ıstedığım 3 modelden sızce hangısı ?

eğerki bu urunlerden kullananlar varsa bılgı olarakta cvp verebilirler..tesekkurler saygılar..

Romer king2 de emniyet kemerli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: M_aTRa_X

quote:

Orijinalden alıntı: izmitli30

Romer king2 de emniyet kemerli

romer kıng 2 sanırım eledım..cunku bu koltukta cocuk seyehat eederken dısarısını ızleyemıyormus.mai ve besafe arasında kaldım. besafe ağır basıyor.bakalım hayırlısı

• Erman Hocam selamlar, bizim bebeğimiz 8 aylık ve 9 kilo bebek koltuğunda bütçemiz max 1500 Tl hangi marka ve modeli önerirsiniz.. sizlerden 3 tane sıralama alabilir miyiz? Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sanırım bizim mesajlar cevaplanmayacak :D
  • Bana da öyle geldi keşke cevap alabilseydik,yukarıdaki arkadaş benden sonra sormuş cevap almış acaba mesajımı sadece ben mi görebiliyorum diye düşünmedim de değil 😊

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Britax Römer Trifix 9-18 kg Babymall internet sitesinde 1999 tl'den 1489 tl'ye düşmüş. Mağaza fiyatı 1549 ama internet fiyatından mağazadan da veriyorlar.
  • Oğlum için Kiddy kullanıyoruz. Hem rahat hem terletmiyor. Teredütsüz Kiddy öneririm.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.