Şimdi Ara

BEBEK İÇİN OTO KOLTUĞU ÖNERİNİZ? (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
644
Cevap
34
Favori
301.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    nania lar başarısız ürünler hocam kaza testlerinde.
  • Peki hocam yerli markalarla karşılaştırdığımızda nasıldır. Mesela kraft mi nania mi desek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamün aleyküm iyi günler. kızım 4 yaşında ve 18 kg. onun için uygun bir oto koltuğu aramaktayım. birkaç model seçtim. özellikle seçim konusunda yardımcı olur musunuz?

römer Kidfix SL Isofix Oto Koltuğu 15-36Kg fiyat: 600

http://www.cocukmarket.com/romer-kidfix-sl-isofix-oto-koltugu-15-36kg-cosmos-black-55462?ref=akakce&v=1.6.5

Cybex Free Fix Oto Koltuğu Blue Moon 15-36 kg fiyat: 570

http://urun.gittigidiyor.com/bebek-anne/cybex-free-fix-oto-koltugu-blue-moon-15-36-kg-280326858?mpch=ads&ggap_s=akakce&ggap_m=ocs&ggmktg1=OCS*akakce******&ggap_n=akakce&scxid=14489-145823-2357-0

Chicco Oasys 2-3 Fixplus Isofix 15-36 kg Oto Koltuğu Elegance fiyat: 570

http://www.minimoda.com.tr/urun/chicco-oasys-2-3-fixplus-evo-oto-koltugu-14820-elegance?ref=akakce&v=1.99.3

ayrıca e-bebek te de 300-400 tl standartlarında jolie diye bir marka var. hangisini seçmeliyim? uzun yolda kullanımı önemli yatar pozisyonda bulunması önemli özellik hangisinin çok yattığını anlayamadım.

• muglalı M kullanıcısına yanıt
    hocam ikiside olmaz.

araban ne?
  • FenciHbl F kullanıcısına yanıt
    Bu 3 model arasında cybex yada chicco daha doğru seçim olur
  • Bende arıyorum bir tane. Mesajım bulunsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThreeArrow -- 11 Haziran 2017; 14:3:31 >
  • Teşekkürler ermantpc. Sizin bu başlık altındaki bilgi ve tecrübeniz belli, görüşlerinize değer veriliyor. Cybex ve chicco arasında öne çıkan ürün hangisiyse onu alayım. Bunların rahatlığı nasıldır yumuşak mıdır?

• ermantpc kullanıcısına yanıt
    araç fiat stilo,

hocam avrupa üretimleri de çok pahalı bana göre.
    sahibinden de 400 tl civarlara römer ve maxi cosi lerin 2. elleri var.
    temiz bir ikinci el britax römer alsam diyorum.
  • FenciHbl F kullanıcısına yanıt
    İkiside yumuşak ve rahattır. Cybex in artısı sırt kısmının 7 yaştan sonra ayrılıp tek yükseltici olarak kullanılabilmesi.
  • muglalı M kullanıcısına yanıt
    2. el alınmaz koltuk. Römer king 2 ler hepsiburadada kampanyaya giriyor 600-700 seviyesinde. Onları tercih et.
  • Erman bey merhaba yorumlarınızın tamamını ilgiyle okudum. Önerilerinizi çok sağlıklı buldum. Çok seyahat ediyoruz. Sağlam denilebilecek bir araca sahibiz fakat araç koltuğu bizim için çok önemli. Oğlumuz 14 aylık 10 kilo. Şu an bir arkadaşımızın römer ini kullanıyoruz. Geri vereceğiz. Almanya'daki yakınlarıma 9-18 kg bir koltuk getirteceğim. Orda az kullanılmış ikinci el çok yaygınmış, alınmaz deme sebebiniz nedir? Koltukların son kullanma tarihi olduğuna hakimiz, köpükler nedeniyle.

Ayrıca cybex lerin önündeki bariyer çocuğu sıkar diye düşünüyorum. Besafe e sıcağım. Fakat römerin iki katı fiyatı.

İkinci el besafe getirtecektim aslında yorumunuzu okuyana kadar. Maddi olarak sorunumuz yok ama havaya da gitsin istemiyorum.

Sizden ricam tek bir nokta atışı marka model tercihi :)

Ve ikinci el neden olmasın sorusunun cevabı ?

Topluma faydanız için teşekkürler

• Kaya2017 K kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=126960502

bu arkadaş ikinci el aldı. başına gelenler...

nerenin arızalı olduğunu göremeyebilirsiniz bile.

Römer Trifix alabilirsiniz mesela.

Ama ikinci el önermem.
  • Erman hocam selamlar,

istanbul acıbadem'de yaşıyorum. 7 aylık 9,5 kilo ve 71 cm bir oğlum var. bebek arabasını alırken peg perego book plus 51 sportivo almıştım ve travel setin içinde viaggio puset vardı, 5 aydan sonra içindeki minderi çıkarıp kafa koruyucuyu da yukarı kaldırınca oğlum toraman olmasına rağmen oto koltuğu görevi halen görüyor ama bidaki ay sanırım artık oto koltuğuna geçmemiz gerekecek. çocuk geriye doğru gitmeyi şimdiye kadar hiç problem etmemesine rağmen hanım illa dönebilen koltuk istiyor. bu özellik devreye girince de alternatifler bir anda azalıyor. sana danışmak istedim.

1- besafe modular (koltuk 2000, altı 1000 toplam 3000. tamam güvenlik anlamında kafamız rahat olsun para önemli değil ama çok da pahalı yahu)

2- cybex sirona (içinin genişliği, yan barları ve kullanıcı yorumları son derece kulağa hoş geliyor ama şu ön minder konusunda kafam karışık. çocuk sıkılıp istemezse öne doğru kullanma şansımız hiç kalmayacak. o zaman da dönen bir koltuk almanın esprisi kalmıyor)

3- maxi cosi axissfix (bunun da bi normali var bir de plus'ı var. farkı ne tam anlamadım. bir de bu koltuğun içi sanki darmış gibi görünüyor, kullanıcı yorumu okumadım hiç. oğlan da iri olduğundan acaba çok erken kullanışsız hale gelir mi endişem var)

4- britax römer dualfix (bu koltuğu çok yeni öğrendim. çok bilgim yok, marka ile ilgili bazı modellerde adac testi tartışmaları yapıyorlar forumlarda ve bunun da içinin dar olduğunu yazmışlar)

sonuç olarak ideal çözüm benim için ne olur bilemedim. bir de siz cybex satıyorsunuz galiba, cybex'i çok fazla satan yer yok. maxi cosi ve römer için biyerlerden kampanya yakalamak falan mümkün ama cybex ve besafe'e denk gelinmiyor :) sirona için fiyat konusunda yardımcı oluyor musunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekavazlar -- 21 Haziran 2017; 14:31:16 >

• ermantpc kullanıcısına yanıt
    Erman hocam selamlar,
    Birşey sormak istiyordum.
    Bu 3 modele 4. olarak Recaro Monza Nova 2'yi dahil etsek, diğerlerinden öne çıkar mı?
  • Merhaba. Oğlum 1 yaşını geçti. 9-18 ya da 9-36 grubunda önerebileceğiniz çok çok pahalı olmayan oto koltukları nelerdir? Güvenlik öncelik tabi. Bir de yatabilsin mümkünse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srvngrc -- 21 Haziran 2017; 15:37:44 >
  • Merhabalar heyner capsula multifix aero 9-36 kg isofix oto koltuğu hakkındaki düşüncelerinizi paylaşır mısınız?Çok teşekkür ederim.
  • ekavazlar E kullanıcısına yanıt
    Oluyorum.

En iyi seçenekler Cybex Sirona ve Maxi Cosi Axissfix zaten.

Sirona nın ön barından sıkıntı yaşamazsınız.

Axissfix ve plus arasında da plus olan doğumdan itibaren.
  • huseyinsarioglu kullanıcısına yanıt
    Römerle aynı. Yatışı yok. Konfor olarak chicco ve cybex daha iyi.
  • srvngrc S kullanıcısına yanıt
    9-18 alın.

Maxi Cosi Tobi,
    Römer King 2
  • Serkan Meddur kullanıcısına yanıt
    Alınmaz.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.