Şimdi Ara

Bebek Güvenlik Kamerası(50$) inceleme yazısı(Aliexpress) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
6
Favori
3.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaNcEt

Bebeğimizi çok şükür sağlıklı bir şekilde kucağımıza aldık.

Bu monitörlü kamerayı iyiki almışım dediğim ürünlerden biridir.

Belirlediğiniz süre içerisinde ekran otomatik kapanıyor, Vox modu ile bebek ağladığında otomatik açılıyor, kablosuz sinyal kalitesi gayet iyi evimiz dublex ve bebiş üst katta yatıyor, sürekli yanına çıkmadan kameradan herşey kontrol altında, gece görüntüsü de gayet tatminkar.

Almayı düşünen varsa kesinlikle tavsiye ederim.

Beğendiğinize sevindim İyi günlerde kullanmanız dileğiyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jybe

Tesekkurler

Takıldığınız bir yer olursa yazın yardımcı olalım.. please invoice 20 dollar amount bunu not kısmına yazın sorunsuz gelicektir.Alım yapmadan önce satıcı ile konuşmanızı tavsiye ederim..
  • serkanertekin kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler not kismina dediginizi yazacagim..Alim yapmadan saticiyla ne konusmaliyim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: jybe

Tesekkurler not kismina dediginizi yazacagim..Alim yapmadan saticiyla ne konusmaliyim ?

sadece yukarıda dedigimi yazmanız yeterli alım YAPARKEN BÖYLE YOLLARMISIN DEMENİZ YETERLİ..Selamlar..
  • Merhaba, bu ürünü almayı düşünüyorum fakat bazı sorularım var. Şimdi kamera kısmı adaptör ile çalışıyor ama güç kaynağı ile de çalışabiliyor. Peki güç kaynağı ile ne kadar süre çalışıyor denediniz mi? Aslında sormak istediğim şu. Ben ürünü şimdi bebek odasına kurdum ama diyelim ki bebeği aldım salona yatırdım ve kamerayı da oraya taşımak istedim. Bu durumda adaptör sök tak, yerine ne yapacağım? Güç kaynağında şarjı ne kadar gidiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezarim

Merhaba, bu ürünü almayı düşünüyorum fakat bazı sorularım var. Şimdi kamera kısmı adaptör ile çalışıyor ama güç kaynağı ile de çalışabiliyor. Peki güç kaynağı ile ne kadar süre çalışıyor denediniz mi? Aslında sormak istediğim şu. Ben ürünü şimdi bebek odasına kurdum ama diyelim ki bebeği aldım salona yatırdım ve kamerayı da oraya taşımak istedim. Bu durumda adaptör sök tak, yerine ne yapacağım? Güç kaynağında şarjı ne kadar gidiyor?

Merhabalar

Powerbank siZin işinizi görür.taşınabilir olur böylece..yüksek miliamperli alınırsa mesela 10bin ve üstü

• Artes fiyatı 170tl
    PCQ-500C Elektrik Hattından Tak Çalıştır IP Kamera
    Ürün Adı : PCQ-500C Elektrik Hattından Tak Çalıştır
    Ürün Detayı : Ürün bebek kamerası olarak kullanılabileceği gibi, normal güvenlik kamerası olarak ta kullanılabilinir.

Ürün kablosuz özelliğini elektrik hattı üzerinden almaktadır. Dolayısıyla wirelless sinyali olmadığından bebek odasında radyasyon yaymaz.

Kurulumu ve kullanımı çok basittir:

- Ürünün içinden kamera ve elektrik hattı adaptörü çıkar.
    - Elektrik hattı adaptörünü elektrik prizine takılıp p, yine içinden çıkan ağ kablosu ile modeme bağlanır.
    - Kamera, uygun bir noktaya konup elektrik fişine takılır
    - Kameranın altında bulunan QR kod akıllı telefona okutulur ve app indirilip yine altında bulunan şifre ve kullanıcı adı girilerek izlenmeye başlanır.
    - İstenirse içinden çıkan cd ile bilgisayara program kurulup kayıtta yapılabilir.
    - Ürün ses te dinler…

Ürünün kurulumunda 0850 515 09 99 nolu telefondan destek alınabilinir…

https://www.morhipo.com/kampanya/detay/18433173/59188/artes-pcq-500c-elektrik-hattindan-tak-calistir-ip-kamera?utm_source=gelirortaklari&utm_medium=affiliate&utm_campaign=63&utm_term=content

• bunun yerine normal ip kameralardan neden almadınız? yani cep telefonundan izlenenlerden.
    yani avantajı ne diye soruyorum.

sanırım en büyük avantaj wifi bulma sorunu olmaması. mesela misafirliğe başka eve gittiğinizde de direk fişe takıp kullanılabilir galiba
    dezavantaj da üstte söylendiği gibi bebegi diğer odaya bıraktığınızda kamerayı da taşımak gerekecek.

Bunu mu alsam ,yoksa 2 tane ipcam olanlardan mı alsam emin olamadım. ne dersiniz?
  • Selamlar

Kamera elime geleli bi kac gun oldu ve 2 gundur deniyorum.Ancak dediginiz gibi kamerada hareket algilama özelliği yok, siz var demissiniz ya da ben beceremedim ama kullanma kilavuzunda da vox aktif oldugunda ve ekran güç tasarrufu icin kapandığında, odada herhangi bir ses olursa devreye girer yaziyor.Yani hareketle ilgili bi ibare yok..Bu konuyu acikliga kavustursak iyi olur hem alicak arkadaslar icin hemde bizim icin yanlis bilgi vermeyelim..

• jybe kullanıcısına yanıt
    Ürünü akşam tekrar incelerim. Hareket algılaması mevcut üründe. Vox hassasiyetini arttırdınız mı ?
  • Emrah_d kullanıcısına yanıt
    Dogrudur vox ayari en yuksekte..Dun 2 saat ugrastim ancak ses cikarmadiginiz sürece kamera hic bir harekette devreye girmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: tracy

bunun yerine normal ip kameralardan neden almadınız? yani cep telefonundan izlenenlerden.
    yani avantajı ne diye soruyorum.

sanırım en büyük avantaj wifi bulma sorunu olmaması. mesela misafirliğe başka eve gittiğinizde de direk fişe takıp kullanılabilir galiba
    dezavantaj da üstte söylendiği gibi bebegi diğer odaya bıraktığınızda kamerayı da taşımak gerekecek.

Bunu mu alsam ,yoksa 2 tane ipcam olanlardan mı alsam emin olamadım. ne dersiniz?

geç cevap oldu hocam ama evet benim de bu soru baya kafama takılmıştı.

NEden bebek monitörü alıyolar , ipcam de o işi aynı hatta daha iyi görüntü kalitesiyle yapmaz mı diye.. ,,

ben sanırım bebek monitörü alıcam,
    nedeni,

- ipcamde Cep telefonunuzu sürekli olarak bu işe bağlıyorsunuz.sürekli bakmak için şarj yeer bitirir.

- sürekli bakmayalım SES aktivasyon özelliğini kullanalı mderseniz , SES aktivasyonu olan ipcamler genelde pahalı. veya yok bu özellik. adı ipcam olunca herket algılama oluyor hep. ses ikinci planda.

- Hadi neyse ses hareket neyim bildirdi diyttelim, direkt wifi üzerinden değil, internet üzerinden bildiriyor, yani telefonunuza gecikmeli olarak gelebiliyor, 30 saniye daha geç bile gelse bildirim, cebi elime alıp diğer bildirimlerin arasından seçip baksam , ohooo.. çocuk ağlıyo belki..

- Görüntü kalitesi bariz olarak daha iyi olan ipcamler nasıl bebek monitörüyle aynı fiyat?( full hd vs 360x220 gibi uçuk farklardan bahsediyoruz) çünkü ipcamde monitör yani 2.bir cihaz masrafı yok. bebek monitörleri 2 cihaz.

- incelediğim bazı ipcamlerin ( xiaomi vb) wifi çekimi güçlü değil, benim evdeki wifi router iyi ama yine de sıkıntı çıkabilir ,bebek monitörleri bu konuda daha iyi.

- ipcamin avantajı ise , görüntü kaltiesi ahreket sensörü , evin dışındayken de izleyebilme.
    - bebek monitörünün avantaj olmayan avantajı ise, evde wifi router olmasına gerek yok , 2 cihaz direkt birbirine bağlanıyor kendi wifi larıyla.
    Ama bu devirde evinde wifi olmayan yoktur herhalde.

BEBEk için ses algılama olmazsa olmaz, hareket algılama de olsa iyi olurdu bu modelde aslında. Yok demiş arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gimmeluck -- 7 Temmuz 2017; 4:41:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Emrah_d

Ürünü akşam tekrar incelerim. Hareket algılaması mevcut üründe. Vox hassasiyetini arttırdınız mı ?

sonuç ne hocam,
    hareket algılama yok sanırım?
  • gimmeluck kullanıcısına yanıt
    Dün akşam kontrol etme şansım olmadı :(
  • gimmeluck kullanıcısına yanıt
    Hocam ürünü denedim şimdi ama maalesef vox ta hareket algilama yokmuş yeni cark ettim sadece ses algılama var bi çok desibel denedim ve hassas çalışıyor vox yüksek olarak ayarliyken. Hareket algilama var olarak yanilttigim için özür dilerim. Muhtemelen ses ve hareket ayni anda denemelerim oldugu için yanildim. Bu arada en sin nisan ayında sarj etmistim hala sarj full dururken eksiltmemis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emrah_d -- 8 Temmuz 2017; 0:22:27 >
  • Emrah_d kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam , ses asıl önemli olan tabi ama hareket de olsa iyiymiş.

yani uyanıp sessiz sessiz oynarken de bildirim olurdu :))

var mı bilmiyorum be fiyatlarda harekt de olsanlardan.
    aslında alt tarafı yazılım sanırım, ek bir hardware yok. , neden koymazlar acaba
  • burada incelemesi yapılan model bu,
    53 dolar VB603
    https://goo.gl/p2zk5H

320x240 gibi çok düşük video ve ekran çözünürlüğü var (3,2inch) ama herkes memnun

şimdi VB605 çıkmış, üst model gibi model nosu.
    çözünürlük de 640x480 ( hem ekran hem video olarak)ama monitörü küşültmüşler her ne hikmetse. ( 2,4 inch)
    daha ilginci ise fiyatı daha ucuz 42 dolar
    https://goo.gl/4uWCLz

• Merhaba arkadaşlar,

Ürünü hala kullananlardan güncel yorumlarını alabilir miyiz? Bir ariza bozulma vb. Var mi?

Ikıncı bir soru yeni modeli olab vb605 mi almalı daha mi iyidir? Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi galis0 -- 15 Temmuz 2017; 13:51:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: galis0

Merhaba arkadaşlar,

Ürünü hala kullananlardan güncel yorumlarını alabilir miyiz? Bir ariza bozulma vb. Var mi?

Ikıncı bir soru yeni modeli olab vb605 mi almalı daha mi iyidir? Teşekkürler

Merhabalar
    ürün ilk alındığı performans da .. sıkıntı yok yeni modelinin sanırım ekran inç olarak daha ufak pek bir tat vericeğini sanmıyorum.Şarjı ı da halen iyi..
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.