Şimdi Ara

Bebek geliyor! 30m2 Salona max 2000TL Klima Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
1.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bebek geliyor! 30m2 Salona max 1800TL Klima Tavsiyesi

Uzun zamandır araştırıyorum ama kafamı karıştırmaktan başka bir işe yaramadı! Bebek olacağı için gün boyu çalışacak. Bu anlamda inverter devreye giriyor sanırım.

Ev zemin katta. "0"a yakın güneş alıyor. Yalıtım orta seviyede. Geçen kış nem ve küf problemimiz vardı. Klima ile bu sorunda kalmaz diye düşünüyorum. Geçen kışı ufo ile geçirdik. Adana kışı malum pek soğuk olmadı.

Normal klimayı fiyatından dolayı düşünüyordum; ama aklıma özellikle soğuk zamanlarda klimanın ısıtıp durup tekrar ısıttığını düşününce, bebek için sorun olacağını düşündüm.

Tüm bunları göz önüne alarak öneride bulunursanız çok sevinirim. 1800 TL sınırdır. Aslında max. 1500 idi ama inverter olunca ve oda için min. 18000 btu gerekli olunca fiyat yukarı çıktı mecburen.

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

***** 2000TL Alınabilecek inverter 18000 btu klima önerisi****

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi calippo -- 5 Kasım 2012; 20:57:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: calippo

Bebek geliyor! 30m2 Salona max 1800TL Klima Tavsiyesi

Uzun zamandır araştırıyorum ama kafamı karıştırmaktan başka bir işe yaramadı! Bebek olacağı için gün boyu çalışacak. Bu anlamda inverter devreye giriyor sanırım.

Ev zemin katta. "0"a yakın güneş alıyor. Yalıtım orta seviyede. Geçen kış nem ve küf problemimiz vardı. Klima ile bu sorunda kalmaz diye düşünüyorum. Geçen kışı ufo ile geçirdik. Adana kışı malum pek soğuk olmadı.

Normal klimayı fiyatından dolayı düşünüyordum; ama aklıma özellikle soğuk zamanlarda klimanın ısıtıp durup tekrar ısıttığını düşününce, bebek için sorun olacağını düşündüm.

Tüm bunları göz önüne alarak öneride bulunursanız çok sevinirim. 1800 TL sınırdır. Aslında max. 1500 idi ama inverter olunca ve oda için min. 18000 btu gerekli olunca fiyat yukarı çıktı mecburen.

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Hocam Allah analı babalı büyütsün. yalnız 1800 liraya 18 lik kaliteli bir inverter bulmanız zor. şimdi düz klimalar bu fiyata satılıyor. eğer imkan varsa bütçenizi yeniden gözden geçirin. çünkü bir defa alacaksınız ve size maddi olarak getirisi olacak.

• Keşke toshiba falan bakabilsem ama mevcut durum bu!

Gezerken demirdöküm inverter 18000btu klima gördüm. Nasıldır acaba?
  • 2000TL yapsak peki durum değişir mi? Madem inverter olacak! Teşekkürler.

• quote:

2000TL yapsak peki durum değişir mi? Madem inverter olacak! Teşekkürler.

hocam vestelin midea vertuyla aynı kliması vardı yazın fiyatı bi ara 2000 e kadar düşmüştü. hatta burda yanılmıyorsam mat de tavsiye etmişti. onada bir bak olmazsa...

http://www.vestel.com.tr/isitici-ve-klimalar/klimalar/inverter-plus/inverter-plus-18-a-enerji-split-klima

• Yukarda size örnek verilenler daha iyi.
  • Teşekkürler.
  • İdealesya.com da carrier xpower 50lik 2250gibi bir fiyata satiliyor,
    Ben onu aldim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alarko flair nette bulamadım.
    diğer iki seçenek arasında hangisini önerirsiniz?

airfel yada uğur?
  • Alarko Carrier 53 NQV 050M X-Power Gold alınmıştır.

İlgilenenlere teşekkürler.
  • quote:

Alarko Carrier 53 NQV 050M X-Power Gold alınmıştır.

hayırlı olsun hocam ... güzel seçim..
  • quote:

• quote:

Hayırlı olsun. Doğru bir karar vermişsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • idealesya dan aldım. Kargolanmadı henüz. Umarım ısıtmada sorun çıkarmaz. Daha çok ısıtmada kullanılacak. O yüzden daha yüksek btu değeri tercih ettim. Söz konusu bebek olunca biraz daha fiyatı yükselttik. İyi bir tercih yaptığımı düşünüyorum sizin yorumlarınız sayesinde.

Tekrar teşekkürler hem buradan hem öm ile ulaşanlara!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.