Şimdi Ara

Bebek Arabası [Ana Konu] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
632
Cevap
36
Favori
197.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Casual Cadillac Trona Seyahat Sistem Bebek Arabası 2015 Sezon / Siyah 800 tl civarı

Wollex New York Manhattan Travel Sistem Kırmızı 2.Nesil ( Kırmızı) 900 tl civarı

Pierre Cardin PS-4400 Seyahat Sistem Bebek Arabası (2015 Sezon) / Kırmızı (Kırmızı) 750 tl civarı

Kanz Panzer Travel Sistem Bebek Arabası 2015 Sezon / Kırmızı (Kırmızı) 600 tl

baby2go power 800 tl civarı

hangi arabayı önerirsiniz? başka önerisi olan var mı
  • Arkadaşlar zor ve uzun bir eleme sürecinden sonra bebek arabasını aldık. Beni çok uğraştıran bir konu olduğu için ve yeni anne babaları da çok uğraştırabileceği için paylaşmak istedim. Umarım faydam olur:

Baktığım ve araştırdığım markalar şu anda ebebek ve jokerde satılan tüm markalardır. Bunların dışında 2000TL ve üstü yabancı markaları, internetteki 500TL civarındaki markaları da araştırdım. Ayrı ayrı markaları yazmayacağım. 7 mağaza ve 2 distribütör ve bu işi araştırmış 5 anne ile görüştüm. Daha önce yurtdışında yaşadığım için oralardaki kalite ile de karşılaştırma fırsatım oldu.

1-Bebek çok büyük bir mutluluk olduğu için değişik ve çoğu işe yaramaz detaylarla kafamızın karışması çok normal sonuçta herkes cocuğu için en iyisini ister. Ancak unutmayalım bir ürün ne kadar komplike ve çeşitli özelliğe sahipse o kadar çabuk bozulur
    2-En önemli kriterler AОžÂžIRLIK, TEKSTİL, ve FİYATTIR. 180 derece dönen markalardan anladığım kadarıyla bunlar hem ürünü daha çabuk bozulur hale getiriyor hem de 3-4 kilo ağır yapıyor. Kullanım alanı da gerçekten kısıtlı. Bu sebepten dolayı ben bu modelleri eledim. Tutma yerinin uzayıp kısalması da ekstra ağırlık katıyor ve çok da önemli bir detay değil.
    3-Tekstil olarak pamuklu ürün kullanan markalar genelde 1500 üstü fiyatlı markalar. Ben 25cm pamuğa bu kadar para ödemek istemedim çünkü zaten arabanın oturma yerine kaliteli bir şilte alıp bu sorunu çözebilirsiniz.
    4-Travel sistemler yerine araba+ana kucağı Avrupanın tercih etmeye başladığı ürün türü çünkü kullanımı takması çıkarması daha kolay. Ayrıca travel sistem geçme mekanizmaları arabayı ağırlaştırıyor. Ana kucağının arabanın üstüne konan şekli en mantıklısı.
    5-Bazı markalar bazı mağazalar tarafından ön planda satılmaya çalışılıyor. Bu tuzağa düşmeyin.
    6-Kesinlikle test sürüşü yapın. Bazı detaylar sizin için çok önem taşıyor olabilir.
    7-3 veya 4 tekerlek arasında belirgin bir fark yok ama engebeli yolda 4 tekerler daha avantajlı. 3 tekerlek dar alanda manevrada kolaylık sağlıyor

Ben Joie litetrax 3 modelini 500liraya eBebek Bursadan aldım. 200 lira aynı markanın ana kucağını aldım. Toplam 700TL. Ürün İngiliz ve Danimarkalı üst segment ürün Stakke nin kalitesine çok yakın bir ürün yapmışlar. Ağırlığı 180derece dönen modellere göre 4 kilo civarı daha az. 7,5 kilo. Bayanlar için kaldırması çok daha kolay. Kapama açma fonksiyonu çok pratik. Diğer özellikleri de gayet yalın ve kullanışlı.

Umarım faydası olmuştur. Mutlu günler :)

• quote:

Orijinalden alıntı: cromartin

Arkadaşlar zor ve uzun bir eleme sürecinden sonra bebek arabasını aldık. Beni çok uğraştıran bir konu olduğu için ve yeni anne babaları da çok uğraştırabileceği için paylaşmak istedim. Umarım faydam olur:

Baktığım ve araştırdığım markalar şu anda ebebek ve jokerde satılan tüm markalardır. Bunların dışında 2000TL ve üstü yabancı markaları, internetteki 500TL civarındaki markaları da araştırdım. Ayrı ayrı markaları yazmayacağım. 7 mağaza ve 2 distribütör ve bu işi araştırmış 5 anne ile görüştüm. Daha önce yurtdışında yaşadığım için oralardaki kalite ile de karşılaştırma fırsatım oldu.

1-Bebek çok büyük bir mutluluk olduğu için değişik ve çoğu işe yaramaz detaylarla kafamızın karışması çok normal sonuçta herkes cocuğu için en iyisini ister. Ancak unutmayalım bir ürün ne kadar komplike ve çeşitli özelliğe sahipse o kadar çabuk bozulur
    2-En önemli kriterler AОžÂžIRLIK, TEKSTİL, ve FİYATTIR. 180 derece dönen markalardan anladığım kadarıyla bunlar hem ürünü daha çabuk bozulur hale getiriyor hem de 3-4 kilo ağır yapıyor. Kullanım alanı da gerçekten kısıtlı. Bu sebepten dolayı ben bu modelleri eledim. Tutma yerinin uzayıp kısalması da ekstra ağırlık katıyor ve çok da önemli bir detay değil.
    3-Tekstil olarak pamuklu ürün kullanan markalar genelde 1500 üstü fiyatlı markalar. Ben 25cm pamuğa bu kadar para ödemek istemedim çünkü zaten arabanın oturma yerine kaliteli bir şilte alıp bu sorunu çözebilirsiniz.
    4-Travel sistemler yerine araba+ana kucağı Avrupanın tercih etmeye başladığı ürün türü çünkü kullanımı takması çıkarması daha kolay. Ayrıca travel sistem geçme mekanizmaları arabayı ağırlaştırıyor. Ana kucağının arabanın üstüne konan şekli en mantıklısı.
    5-Bazı markalar bazı mağazalar tarafından ön planda satılmaya çalışılıyor. Bu tuzağa düşmeyin.
    6-Kesinlikle test sürüşü yapın. Bazı detaylar sizin için çok önem taşıyor olabilir.
    7-3 veya 4 tekerlek arasında belirgin bir fark yok ama engebeli yolda 4 tekerler daha avantajlı. 3 tekerlek dar alanda manevrada kolaylık sağlıyor

Ben Joie litetrax 3 modelini 500liraya eBebek Bursadan aldım. 200 lira aynı markanın ana kucağını aldım. Toplam 700TL. Ürün İngiliz ve Danimarkalı üst segment ürün Stakke nin kalitesine çok yakın bir ürün yapmışlar. Ağırlığı 180derece dönen modellere göre 4 kilo civarı daha az. 7,5 kilo. Bayanlar için kaldırması çok daha kolay. Kapama açma fonksiyonu çok pratik. Diğer özellikleri de gayet yalın ve kullanışlı.

hocam travel sistem = baston + ana kucagi degil mi zaten?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Arkadaşlar zor ve uzun bir eleme sürecinden sonra bebek arabasını aldık. Beni çok uğraştıran bir konu olduğu için ve yeni anne babaları da çok uğraştırabileceği için paylaşmak istedim. Umarım faydam olur:

http://www.e-bebek.com/joie-litetrax-3-tekerlekli-bebek-arabasi_JOI-S1112DBSLA0

Araba güzelmiş

200 liraya ana kucağı göremedim ben sitede ismi nedir aldığınızın ?

• http://www.kidycity.com/tr-TR/P/UrunDetay/doll-travel-sistem-cosmo-lux/36ff8

Kararsızım linkdeki arabayı kullanan varmıdır ? 850 tl bir kaç günüm kaldı almak için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sueldem

http://www.kidycity.com/tr-TR/P/UrunDetay/doll-travel-sistem-cosmo-lux/36ff8

Kararsızım linkdeki arabayı kullanan varmıdır ? 850 tl bir kaç günüm kaldı almak için.

bunun 2.elini set olarak 500e satıyordu bir sitede ama....
  • internetten bebek arabaları alabileceğim bir adres var mı ?
  • quote:

Ben de aynı şekilde bir araba ve ana kucağı arayışındayım, henüz bu hafta başladım araştırmaya ve doğal olarak kafam çok karışık. Etrafımda kullananların tavsiyelerine ve forumlarda okuduklarıma göre Nuna Pepp alacakmışız gibi gözüküyor (şimdilik), ancak ana kucağında Nuna Pipa'dan emin olamadım, gerçi Isofix bazalı bir model almak gerektiğini düşünüyorum ama gidip mağazada inceleyeceğim.

Bu arada aldığınız ürünleri güle güle kullanın, arabanın 7,5 Kg olduğunu yazmışsınız ancak yanlış görmediysem kendi sitesinde 9,58 Kg olduğu yazıyor.

• Arkadaşlar selam. Acaba bütün anne kucakları arabaya kemer ile mi bağlanıyor. Hiç isofix gibi takılan bir anne kucağı gördünüz mü?
  • Ebebek'te Joie Aire Luxx Travel Sistem bebek arabası 399 TL.
    İngiliz markası. 1-2 ay öncesinde fiyatı 650 TL idi.
    Biraz önce sipariş geçtim. Avansas.com dan kazandığımız %10 indirim kuponunu da kullanarak 359 TL'ye Bonus'a 5 taksit olarak satın aldım.

http://www.e-bebek.com/indirimler-kampanyalar/Joie-Aire-Luxx-Travel-Sistem-499TL-yerine-399TL_4294-indirim?instock=1&from=slider&OM.OSB=anasayfa-joie-air-luxx-12-08-2015 Paylaş

• quote:

Orijinalden alıntı: -spawn-

Arkadaşlar selam. Acaba bütün anne kucakları arabaya kemer ile mi bağlanıyor. Hiç isofix gibi takılan bir anne kucağı gördünüz mü?

Bizim de almayi dusundugumuz Nuna Pipa'nin isofix'li bazali secenegi var:

http://mobil.e-bebek.com/nuna-pipa-0-13-kg-oto-koltugu-ve-baza_NUN-CF02003

Bir de boyle ayri satilanlari var:

http://mobil.e-bebek.com/stokke-besafe-izi-go-x1-isofix-baza_STK-747003

http://mobil.e-bebek.com/maxi-cosi-family-fix-isofix-baza_MAX-MX63300080

• Abi bunlar nasıl bebek arabası ya, 600-700 tl den ucuz öneri yok

Nasıl alacaz, 1 aylık maaşım benim bu...

• karaelf7 kullanıcısına yanıt
    Hocam valla kusra bakma. Aslında bunlar da bu kadar pahalı değildi de bu vergi işinden sonra bu hale geldi. Alıp kullanıp satarız sanırım.
  • arkadaşlar
    Joie Aire Luxx Travel Sistem mi önerrisiniz
    yoksa Chicco Liteway mi?
    fiyatları az çok aynı gibi
    bu ikisini kullanan var mı yorumları önemli
  • quote:

Orijinalden alıntı: DMustaine

arkadaşlar
    Joie Aire Luxx Travel Sistem mi önerrisiniz
    yoksa Chicco Liteway mi?
    fiyatları az çok aynı gibi
    bu ikisini kullanan var mı yorumları önemli

chicco liteway bence
  • ygtmrt Y kullanıcısına yanıt
    peki neden?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DMustaine -- 25 Ağustos 2015; 11:48:00 >
  • xweser X kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun bebeğin benimkide 2 aylık oldu bebek arabası seçiminde acayip zorlandım sonrasında eşimin ısrarı ile kiddynin seyahat sistemini aldık seyahat sistemi nedir hiç anlamıyordum ama kullandıkça çok rahat ettim. seyahat sistemini kendimiz seçtik evolution pro diye bir anakucağı aldık içerisinde kızak sistemi var bebeğimi hem dik pozisyona getiriyorum hemde yatırıyorum hem de otomobilde taşıyıp evde anakucagı gibi sallıyorum bunu click N move3 adında bir bebek arabası ile kombin yaptık renkleride çok eğlenceli istedigin gibi seçebiliyorsun, beni en çok rahat ettiren altta fermuarlı gizli bir çantası var herseyimi rahatca o bölmeye gizliyorum çok memnunum linkte vermek istedim.

http://www.kiddy-shop.com.tr/bebek-arabalari-ve-pusetler/click-n-move3-bundle-36.html

• Merhaba,

Ödüllü Alman markası Kiddy bebek ana kucakları, bebek oto koltukları, bebek taşıma koltukları, çocuk oto koltukları, bebek arabaları ve travel sistem bebek arabaları içinwww.kiddy-shop.com.tr'yi ziyaret etmenizi öneririz. http://www.kiddy-shop.com.trüyelik sonrası size indirimli indirimsiz tüm ürünlerde geçerli %30 İNDİRİM kuponu gönderecektir.

KAYIT olmak ve %30 İNDİRİM kuponunuz için TIKLAYIN :https://www.kiddy-shop.com.tr/customer/account/create/
    Travel sistem bebek arabaları için TIKLAYIN:http://www.kiddy-shop.com.tr/index.php/bebek-travel-sistemler.html

www.kiddy-shop.com.tr den %100 güvenli alışverişlerinizi, 9 taksit imkanı ve 100 TL üzeri bedava kargo seçeneği ile gönderilmektedir.

Tüm alışverişlerde 105 ml Lierac HEDİYE olarak gönderilmektedir.

Travel sistem bebek arabaları bebek ana kucağı ve bebek arabalarından oluşmaktadır. Bebek ana kucakları 0-13 kg arası (doğumdan yaklaşık 15 aya kadar) ev tipi ana kucağı, bebek taşıma koltuğu ya da bebek oto koltuğu olarak kullanılabilmektedir. Kiddy bebek arabaları 20kg yani yaklaşık 4 yaşa kadar güvenle kullanılabilir.

• arkadaşlar bugün alıyorum
    graco mirage travel sistem mi
    joie extoura travel sistem mi ?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.