Şimdi Ara

Bebek Arabası [Ana Konu] (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
632
Cevap
36
Favori
197.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bianca

Hayırlı olsun, ben de mamas papas almayı düşünüyorum. Armadillo flip ile armadillo flip XT arasında ne fark var, neden XT'yi tercih ettiniz?

xt 1 kg daha ağır alüminyum renk şase birde tutma kolu uzuyor çokta şart değil bence bende xt aldım sadece alüminyum renk şase olmasından dolayı :)
  • quote:

Hayırlı olsun, ben de mamas papas almayı düşünüyorum. Armadillo flip ile armadillo flip XT arasında ne fark var, neden XT'yi tercih ettiniz?

Tesekkur ederim, hbpgks nin yazdiklarina ek olarak tekerlekleri daha buyuk, tutma yeri deri kapli, tentede havalandirma penceresi var, bir de ben teal tide aldim, oturma yeri de tente renginden bir ton koyu yesil, flip modelde siyahti sanirim. Ben arabayi cok begendim, surusu donusu cok rahat, en cok kumas dokusu ve oturma yeri sungerini begendim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peg prego rover 2077 travel sistem bebek arabası aldım. Hafif olmasından dolayı aldım. 530 tl olması da iyi oldu tabi

• Merhaba, travel sistem dedikleri bebek arabasından arabanında bagajına rahat sığacak kullanışlı yer kaplamayan önereceğiniz ürünlerden paylaşabilirmisiniz.

ne önerirsiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sailor24

quote:

Tesekkur ederim, hbpgks nin yazdiklarina ek olarak tekerlekleri daha buyuk, tutma yeri deri kapli, tentede havalandirma penceresi var, bir de ben teal tide aldim, oturma yeri de tente renginden bir ton koyu yesil, flip modelde siyahti sanirim. Ben arabayi cok begendim, surusu donusu cok rahat, en cok kumas dokusu ve oturma yeri sungerini begendim.

hocam hayırlı olsun ne kadara aldınız?

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre_ulu88

quote:

Orijinalden alıntı: sailor24

quote:

hocam hayırlı olsun ne kadara aldınız?

Teşekkürler.

Saol hocam, 1600 e aldim hasim iscan dan.

• sailor24 S kullanıcısına yanıt
    xt olmayanını sormuşmuydunuz ne kadara bırakıyorlar?
  • Merhaba arkadaşlar,

armadillo flip XT dediğiniz hem 6 aylığa kadar olan bebek oturma kısımlı hem de sonraki kısım içeriyor mu. farklı satılıyor sanki. 3 parçalı set seklinde mi 1600tl ?
    alan arkadaşlar kalite olarak onerirmi? uzun omurlu mudur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre_ulu88

xt olmayanını sormuşmuydunuz ne kadara bırakıyorlar?

1400 demislerdi

• quote:

Orijinalden alıntı: singlewalf

Merhaba arkadaşlar,

armadillo flip XT dediğiniz hem 6 aylığa kadar olan bebek oturma kısımlı hem de sonraki kısım içeriyor mu. farklı satılıyor sanki. 3 parçalı set seklinde mi 1600tl ?

1600 tl sadece araba. Armadillo flipler tek basina satiliyor, 2 li yada 3 lu set degil. Birde ön bar yok, hatirinizda bulunsun

• quote:

Orijinalden alıntı: cilimpuli

quote:

Orijinalden alıntı: singlewalf

Merhaba arkadaşlar,

1600 tl sadece araba. Armadillo flipler tek basina satiliyor, 2 li yada 3 lu set degil. Birde ön bar yok, hatirinizda bulunsun

kardeş peki ne önerirsiniz. travel set seklinde sağlam, uzun omurlu, kullanıslı ve baya ufalabilen yani küçük bagajlı arabalara uygun ne oneririiniz ? hangi model bebek arabası önerirsiniz ?

Mesala Peg Perego Book Plus 51 Sportivo Travel Sistem Bebek Arabası kullanan varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi singlewalf -- 17 Ağustos 2016; 17:29:30 >

• Vallahi bende bakiyorum, su an 3 secenek arasindayim. Mamas papas urbo 2,peg perego book plus 51 ve cam orsibelli veya combi family. Valla zor is hepsi 2500 tl civarlarinda oluyor firsatsiz. Urbo 2 tek araba, en kotu ana kucagi almak lazim, cam ilgili modeller zaten 3 lu, book plusta 2 li, portbebe yok, valla artik nerde ne indirim yakalarim hangisine denk gelir bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cilimpuli -- 18 Ağustos 2016; 12:56:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cilimpuli

Vallahi bende bakiyorum, su an 3 secenek arasindayim. Mamas papas urbo 2,peg perego book plus 51 ve cam orsibelli veya combi family. Valla zor is hepsi 2500 tl civarlarinda oluyor firsatsiz. Urbo 2 tek araba, en kotu ana kucagi almak lazim, cam ilgili modeller zaten 3 lu, book plusta 2 li, portbebe yok, valla artik nerde ne indirim yakalarim hangisine denk gelir bilmiyorum

walla kardeş port bebeye gerek yok sanırım. genelde oteki yeni dogan ilk 6 aylık oturma malzemesi kulnılıyor. ama peg perego book plus 51 olan boyutu iyi gibi. cam orsibelli kocaman walla. sedan araba lazım onu koymak için. biraz da katlanabilen ufak olmalı yer tasarrufu olmalı bence. kocaman olmamalı langa gibi.
    chicco nun urban modeli var ama gerçekte görmek lazım. kullanan var mı ?
  • Ben de zaten urbo 2 + maxi cosi citi sps kovaliyacam, puset dusunmuyorum. Zaten bebek aralikta gelicek kismetse. Disarilik cok isimiz olmayacak, 6 aylik olunca da yaz gelicek zaten. O yuzden puset parasini araba icin kullanicam.

• Merhaba,

Mountain Buggy Nano satışımız başlamıştır. Detaylı bilgi için irtibata geçebilirsiniz.
    Ebatları 54 x 31 x 51cm da olan ayrıca 6 kg dan daha az ağırlığa sahip olan bir üründür. Seyahatlerinizde bebeginiz ile rahat bir şekilde seyahat edip kolaylıkla uçak kabin içersinde taşıyabilieceğiniz bir üründür. Tek harekette açılık tek harekette kapanma özelliğine sahipttir. Özellikle küçük bagajlı arabalarda yer avantajı sağlayan bir üründür. Mountainbuggyturkey@gmail.com

• singlewalf S kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Mountain Buggy Nano satışımız başlamıştır. Detaylı bilgi için irtibata geçebilirsiniz.
    Ebatları 54 x 31 x 51cm da olan ayrıca 6 kg dan daha az ağırlığa sahip olan bir üründür. Seyahatlerinizde bebeginiz ile rahat bir şekilde seyahat edip kolaylıkla uçak kabin içersinde taşıyabilieceğiniz bir üründür. Tek harekette açılık tek harekette kapanma özelliğine sahipttir. Öz
    ellikle küçük bagajlı arabalarda yer avantajı sağlayan bir üründür. Mountainbuggyturkey@gmail.com

Dip not olarak bu ürünü bizzat kendi çocugumda kullanıyorum ve çok kullanışlı bir üründür.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bebekarabacım

Merhaba, Mountain Buggy Nano satışımız başlamıştır. Detaylı bilgi için irtibata geçebilirsiniz.
    Ebatları 54 x 31 x 51cm da olan ayrıca 6 kg dan daha az ağırlığa sahip olan bir üründür. Seyahatlerinizde bebeginiz ile rahat bir şekilde seyahat edip kolaylıkla uçak kabin içersinde taşıyabilieceğiniz bir üründür. Tek harekette açılık tek harekette kapanma özelliğine sahipttir. Öz
    ellikle küçük bagajlı arabalarda yer avantajı sağlayan bir üründür. Mountainbuggyturkey@gmail.com

Dip not olarak bu ürünü bizzat kendi çocugumda kullanıyorum ve çok kullanışlı bir üründür.

Merhaba,

Bu ürün 3 lü travel set denilen ürün şeklindemidir ? yani yeni doğandan 3-4 yaşına kadar kullanılabilinecek birşey midir ? ayrıca kalitesi nasılsıdr ? bir chicco mesala ??
    üzerindeki kılıflar cıkarılıyor mu yıkamak için ? türkiyede satılan mağazası var mı? garantisi nasıl oluyor ayrıca ücreti nedir ?

• singlewalf S kullanıcısına yanıt
    Özel Mesaj ile sorularınız cevaplanmıştır. Teşekkürler.
  • Mothercare'de 800₺ lite way plus var. 800₺ altı, baston ve ana kucağı bir kullanılan travel olan başka önereceğiniz araba var mıdır? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALoT_BiTTeR_ -- 28 Ağustos 2016; 21:45:31 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ürünü kullanan var mı acaba.özelliklerine göre fiyati uygun geldi.alınır mı sizce.muadili tavsiye edeceğiniz ürünler nelerdir?

http://m.n11.com/yoyko-luxury-travel-sistem-bebek-arabasi-3-in-1-kahve-rose-P106698578

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.