Şimdi Ara

Bebek Arabası [Ana Konu] (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
632
Cevap
36
Favori
197.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4 aydır ben bu linkteki travel sistem kiddy kullanıyorum. fiyatına göre oldukça başarılı prima kampanyasıyla %30 indirimli veriyorlar.
    alacaklara tavsiye ederim.
    http://www.kiddy-shop.com.tr/bebek-travel-sistemler/travel-sistem-bebekarabasi-517.html
  • E-Bebek Çamlıca da 19.06.2016 ya kadar her 150 TL ye 50 TL hediye çeki kampanyası yapmışlar. Kupon kullanımında alt limit yok. Mama, bez ve ıslak mendil de kullanılamıyor.
  • masmas1514 M kullanıcısına yanıt
    Gayet memnunum fiyat performansa göre en iyi seçim diyebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ürün nasıl daha uygununu bulabilirmiyim
    http://www.ucuzasatinaldim.com/mcrae-mc-815-triple-jogger-3-tekerlekli-lux-bebek-arabasi-kirmizi-tr-2.html

• pierre cardin aloin bebek arabası edinmiş bulunmaktayız.

ürünün kumaş kalitesi ilk göze çarpanlardan. paraşüt kumaş kullanılmış, güneş ve rüzgarı geçirmediği gibi yağmuru da geçirmiyor. puset ile birlikte travel sistem olarak aldık. puset ağırlığı 2.7 kg civarında. yine bebek arabasının 2 yönlü olması, alt sepetinin oldukça geniş olması, ayarlanabilir 3 yatış pozisyonu ve buna uyum sağlayacak ayaklarını koyma bölmesinin ayarlanabilmesi, tekerlerin büyüklüğü ve amortisör özelliği gibi özellikler ön planda. puseti ayrıca kolaylıkla bebek arabasına monte edebiliyorsunuz. yine katlanması ve açılması kolay bir ürün.

ürün geldiğinde demonte geliyor. demonte parçaları tekerler, amortisör yayları, çocuk mama bölümü, ebeveyn içecek bölümü vb gibi. ürün montajı ilk etapta gözünü korkutsa da zaman geçince çözüyorsunuz sorun yaşayan arkadaşlar ulaşabilir bana.

bir bebek arabası ve pusetten ne beklenirse bence bunda var. henüz fiilen kullanmadık ama kullananların memnun olduğunu öğrendik. fiyat performans ürünü diyebilirim. 1000 tl üzeri bir bebek arabası için verilmesi bence akla zarar. hea para bol diyorsanız diyecek sözüm yok.

• Bende 3'ündan birini seçeceğim,tecrübeli arkadaşların yorumlarını rica ederim.Küçük bir ev ve küçük bir arabam olduğu için az yer kaplayan ve uzun soluklu kullanabileceğim bir araç tercih edeceğim.

Peg Perego Book Plus 51 (Kalitesi hakkında bir fikrim yok fakat az yer kapladığı için iyi bir alternatif gibi görünüyor)
    Mamas papas armadillo flip xt (ayrı ekipman ile ana kucağı takılmasını dezavantaj olarak görüyorum)
    Inglesine Trilogy (tek el kullanım opsiyonu olmaması dezavantaj olarak görüyorum)
  • Bebek arabası konusunda kafası karışık olan anne-babalar içinhttp://1baba1bebe.com/blog/bebek-arabasi-tavsiye.html yazısı faydalı olacaktır. Bende bebek arabası tercih ederken epey araştırdım ve yoruldum açıkcası. Bebek arabası tercihi yapmanızı kolaylaştıracak " 11 Adımda Bebek Arabası Seçimi " yazısını okuyup,kafanızda ki modelleri yorum olarak sorabilirsiniz.
    Bir baba blogger olarak kendi tercihim Mamas&Papas oldu ve gayet memnunum. Tavsiye ederim.
  • merhaba değerli arkadaşlar;bugün saat 11:00 civarı beklenenden 1 hafta evvel bebişimizi allahın izniyle kucağımıza aldıkama hala arabası ve anakucağı yokbende travel sistem düşünüyorum,önceliklerim: güvenlik+hafiflik..şu modeller aklıma yatıyor:http://www.minikoli.com/urun/chicco-liteway-plus-travel-sistem-bebek-arabasi-10854-fre

http://www.kiddy-shop.com.tr/bebek-travel-sistemler/travelsistembebekarabasi-nestccity-phantomhawaii.html sizlerin acil tavsiyesine ihtiyacım var evladım araçta kucakta gitmesin

• quote:

Orijinalden alıntı: eagle35

merhaba değerli arkadaşlar;bugün saat 11:00 civarı beklenenden 1 hafta evvel bebişimizi allahın izniyle kucağımıza aldıkama hala arabası ve anakucağı yokbende travel sistem düşünüyorum,önceliklerim: güvenlik+hafiflik..şu modeller aklıma yatıyor:http://www.minikoli.com/urun/chicco-liteway-plus-travel-sistem-bebek-arabasi-10854-fre

http://www.kiddy-shop.com.tr/bebek-travel-sistemler/travelsistembebekarabasi-nestccity-phantomhawaii.html sizlerin acil tavsiyesine ihtiyacım var evladım araçta kucakta gitmesin

hocam merhaba, kiddy den bende aldım. annelutfen.com da kaldı ise %15 sitedeki indirimle 475 TL ye aldım. ürün geldi gayet güzel. bebek henüz doğmadığı için kullanma imkanımız olmadı tabiki. yalnız kapanınca biraz büyük onu da göz önünde bulundurun. Link verdiğiniz siteden alırsanız da bitmedi ise prima.com a üye olarak %30 indirim kazanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi espanyol55 -- 30 Haziran 2016; 13:53:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: espanyol55

quote:

Orijinalden alıntı: eagle35

merhaba değerli arkadaşlar;bugün saat 11:00 civarı beklenenden 1 hafta evvel bebişimizi allahın izniyle kucağımıza aldıkama hala arabası ve anakucağı yokbende travel sistem düşünüyorum,önceliklerim: güvenlik+hafiflik..şu modeller aklıma yatıyor:http://www.minikoli.com/urun/chicco-liteway-plus-travel-sistem-bebek-arabasi-10854-fre

hocam merhaba, kiddy den bende aldım. annelutfen.com da kaldı ise %15 sitedeki indirimle 475 TL ye aldım. ürün geldi gayet güzel. bebek henüz doğmadığı için kullanma imkanımız olmadı tabiki. yalnız kapanınca biraz büyük onu da göz önünde bulundurun. Link verdiğiniz siteden alırsanız da bitmedi ise prima.com a üye olarak %30 indirim kazanabilirsiniz.

Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin,en güzel duygu..bugün bende sipariş verdim izlenimleri paylaşacağım

• kiddy güzeldir. arabasını değil ama şemsiyesini kullanıyorum. baya kaliteli.
  • Merhaba,
    Ben de burada yazilanlarin da etkisiyle flip xt almayi dusunuyorum. Bu gun ebebek te inceledim malzeme kalitesi gayet iyiydi, sungeri, kumasi, kemeri bile yumsak kalite hissi veriyor. Prego book plus la karsilastirdim, flip xt daha kaliteli geldi, tabi book plus ana kucagi dahil fiyat ile flip xt ana kucaksiz ayni fiyata geliyor. Amazon fiyati da 400-500$ arasi, sanirim flip xt cinden gelmiyor, ordan gelen urunlerde %50 eksta vergi var diye biliyorum. Tek sorunum elimde chicco ana ucagi var ve joker de adaptorunu buldugumu da sandim ama armadillo icin chicco adaptoruymus, flip xt icin adaptorler farkliymis, turkiye de bulamadim, ya maxi cosi ana kucagi da alacagim ya da ana kucaksiz idare edecegim, bir arkadasim 1. Ay dan itibaren flip modelini ana kucaksiz kullaniyor. Ana kucaksiz olur mu acaba sizin fikriniz nedir bu konuda?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sailor24 -- 4 Temmuz 2016; 0:13:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sailor24

Merhaba,
    Ben de burada yazilanlarin da etkisiyle flip xt almayi dusunuyorum. Bu gun ebebek te inceledim malzeme kalitesi gayet iyiydi, sungeri, kumasi, kemeri bile yumsak kalite hissi veriyor. Prego book plus la karsilastirdim, flip xt daha kaliteli geldi, tabi book plus ana kucagi dahil fiyat ile flip xt ana kucaksiz ayni fiyata geliyor. Amazon fiyati da 400-500$ arasi, sanirim flip xt cinden gelmiyor, ordan gelen urunlerde %50 eksta vergi var diye biliyorum. Tek sorunum elimde chicco ana ucagi var ve joker de adaptorunu buldugumu da sandim ama armadillo icin chicco adaptoruymus, flip xt icin adaptorler farkliymis, turkiye de bulamadim, ya maxi cosi ana kucagi da alacagim ya da ana kucaksiz idare edecegim, bir arkadasim 1. Ay dan itibaren flip modelini ana kucaksiz kullaniyor. Ana kucaksiz olur mu acaba sizin fikriniz nedir bu konuda?

flip içinde chicco adaptör var kardeşim
    https://www.amazon.com/Mamas-Papas-Armadillo-Chicco-Adapter/dp/B00QCM8WX2

• quote:

Orijinalden alıntı: hbpgks

quote:

Merhaba,

Hocam türkiye ye gönderi bulamadım, bu arada sizinki teal tide miydi? İnternet resimleri yeşil görünüyor, sizin fotolarda biraz maviye yakın gibi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hbpgks

quote:

Merhaba,

Hocam türkiye ye gönderi bulamadım, bu arada sizinki teal tide miydi? İnternet resimleri yeşil görünüyor, sizin fotolarda biraz maviye yakın gibi

valla teal renk ama her ışıkta farklı duruyor bazı fotolarda cok açık bazılarında koyu aldanma resimlere çok dikkat çekici güzel bir renk :)

• sailor24 S kullanıcısına yanıt
    book plus yanında primo viaggio sl ana kucağı veriyorsa adac güvenlik testinde en iyilerdendi. ama arabasını pek beğenmemiştim.

• Dün n11 de 1500/150 hediye çeki vardı, böylece arabayı 1600 e sipariş verdim, aslında joker, ebebek hediye çeki kampanyası bekliyordum ama çok zamanımız kalmadığı için sipariş verdim bakalım..
  • merhabalar,

bizde bebek arabası için arayışlara başladık yavaş yavaş fakat çok fazla model çok farklı fiyat aralıklarında olduğu için iyice karman çorman oldu açıkçası. Bu nedenle siz tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Bütçe olarak 1000 tl civarı maksimum 1200 tl olacak şekilde düşünüyoruz, evimiz asansörsüz olduğu için de ana kucağı ve puset kısmı ayrı ayrı takılabilen ve çift taraflı olabilen araçlara bakıyoruz genellikle. Bunlardan önerebileceğiniz var mı? Ya da tam yatabilir araçlar ana kucağı olmadan kullanılabilir mi ya da nasıl kullanılır örneğim mamas papas armadillo flip'ler? ilk 6 veya 9 ay da bu araçlar kullanılabilir mi?

Bahsettiğim gibi bütçe olarak çok yukarılara çıkmak istemiyorum o nedenle 1000 lira civarı alabilirsek iyi olacak, ama aynı zamanda o kadar para verdikten sonra da memnun olmak pişman olmamak çok önemli.

Teşekürler.

• Kraft Twist Air modelini tavsiye ederim... Fonksiyonel güzel bir ürün
  • sailor24 S kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, ben de mamas papas almayı düşünüyorum. Armadillo flip ile armadillo flip XT arasında ne fark var, neden XT'yi tercih ettiniz?
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.