Şimdi Ara

Bebek Arabası [Ana Konu] (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
632
Cevap
36
Favori
197.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende aynısını alım. Mağazada gördüm 2700 tl olanını aldım. 3500 olan ile kumaş farkı var sanırım açılması kapanması aynı.

bu arada için rahat olsun cok guzel araba :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xyor -- 12 Haziran 2020; 15:19:19 >
  • Herkese iyi günler, Polonya dan doona marka bebek arabası almış bulunmaktayım işim gereği yurt dışındayım fırsatı değerlendirdim aldım TR ye getirdim.
    Ürüne gelicek olursak inanılmaz hafif bir ürün en sevdiğim yanı istediğin zaman araba, oto koltuğu ya da puset olarak kullanabiliyorsunuz 3 in 1 diyebiliriz.
    Bunları yapakken de bebeğinizi kaldırmanıza gerek olmuyor. Yan ve sırt süngerleri çok kaliteli.
    Gel gelelim fiyatına Türkiye den almaya kalksam bütün aksesuarları ile birlikte 6950 TL fiyat aldım polonyo dan tüm aksesuarlarla birlikte 3400 e geldi.
    Maalesef Türkiye gerçeği burada da ortaya çıkıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün ilk defa bebek arabası baktık, daha 6 ayımız var ama biryerden başlamak lazım. Mamas papas ocarro modelini çok beğendik, özellikle bu rengi. 4500 tl fiyat vardı, yanında 1000 tl lik ana kucağı 500 tl ye alabiliyorsunuz. Hemen almadım fiyatlara bakmak için ama aynı modeli 5500 tl aldında göremedim hiç biyerde. Acaba direk alsam mı yoksa bu üründe fiyat düşer mi

• [escobar] kullanıcısına yanıt
    dün 5650'ye aynı yerden aldım :/

tabi zam, euro kuru vs olduğunu düşününce 450 tl normal gibi ama gene de moral bozdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: tatangaburak

dün 5650'ye aynı yerden aldım :/

tabi zam, euro kuru vs olduğunu düşününce 450 tl normal gibi ama gene de moral bozdu
    Aynen yine iyi bile.
    Hayırlı olsun.
  • xyor kullanıcısına yanıt
    GrizzlyBear kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ben de peg perego book plus 51 düşünüyorum. Completo ve Sportivo diye iki modeli var. Farkı tam nedir biliyor musunuz? Bir de aldığınız arabadan memnun musunuz?

• Merhabalar elimde temiz peg perego book 51 completo mevcut ilgilenen olursa uygun bir fiyata vermeyi düşünüyorum...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GuerillaUnit

Merhabalar elimde temiz peg perego book 51 completo mevcut ilgilenen olursa uygun bir fiyata vermeyi düşünüyorum...

Fiyat olarak ne düşünüyorsunuz? Hangi ildesiniz?

• SchyzophreN kullanıcısına yanıt
    İstanbul Kadıköy 2750 TL ye verebilirim.. full set ve temiz...

• GuerillaUnit G kullanıcısına yanıt

iyi günler ürünü sattınız mı?

• zkssharky Z kullanıcısına yanıt
    Henüz değil düşünürseniz yardımcı olabilirim

• bende ilk cocuktan kalma cok az kullanilmis ve hala depoda film ile sarilarak saklanan 4 yillik bir joie travel system vardi puseti, ana kucagi, normal koltugu falan olan. gelince cok cuzi bir rakama verecegim. yazarim buradan da.

turkiye de yok sanirim ama ikinci elde silver cross markasini bulursaniz kacirmayin, cok cok iyi travel system urunleri.

https://www.silvercrossbaby.com/

• Concorde Neo Bebek Arabası, Avionaut Puset İncelemesini yaptım. Almayı düşünenler incelemek istersiniz video ya göz atın:

• Uzun süredir eşimle birçok modele bakındık, mağazalarda da gidip inceledik. Mamas Papas düşünüyorduk fakat bütçe olarak çok yüksek geliyordu bir bebek arabası için bu kadar bir maliyete katlanmak.

Sahip olduğu özellikler, malzeme-kumaş kalitesi ve yerli servis\y.parça desteği sebebiyle Kraft Sky Travel modelinde karar kıldık, bu bütçelerde travel sistem ürünlere bakınan varsa kesinlikle tavsiye ederiz.

İnceleme videosunu da paylaşmış olayım :

• inglesina quad bebek arabası ve ayaklı portbebe setini amazon fransa'dan 593 euro'ya aldım. türkiye'de ayaklı portbebe yerine ana kucağı (oto koltuğu özellikli) ile bu set tam 11000 tl. neredeyse yarı fiyatına aldım ki amazon yurtdışından yaptığım hemen hemen tüm alışverişlerde en geç 3 ay içinde vergi düştüğü için para iadesi oluyor bunda da 40-50 euro iade gelebilir, o zaman türkiye fiyatının tam yarısına almış olurum. bu arada amazon almanyada daha ucuzdu ama ürünü izmir'e yollamiyorlar, ben aldıktan sonra bu ürünü de izmir' e yollamayi kabul etmedi sistem yaptigim yeni alisveris denemesinde.

• Bu forumu da inceledim . Bende Kraft lima aldım arkadaşlar .hepimize hayırlı olsun . Ocarroyu inceledim hanıma ağır geldi , hanım joie litetrax4 ü de beğendi ancak tek yön diye ondan vazgeçtik . Kraft lima bize hafif geldi. Özellikleri de fena sayılmaz.

• Merhabalar, araştırmalarımız sonucu aşağıdaki modellerden 1'ini almaya karar verdik, sizlerin de bir fikrini almak isterim.

Sizce hangisini almak mantıklı?

Bazılarının fiyatı çok yüksek, 2. el satma imkanını da göz önünde bulundurmaya çalışıyoruz.

1- Mamas Papas Armadillo Flip Xt3

2- Bugaboo Bee5

3- Peg Perego Book 51 Completo

3'ünü de travel set olarak almayı düşünüyoruz.

• Up.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • hiç böyle ucuz bir şey yok mu ya arkadaşalr :)

• Casual cadillac air tavsiye ederim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.