Şimdi Ara

Bebek Arabası [Ana Konu] (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
632
Cevap
36
Favori
197.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://www.elelebaby.com/elele-mido-travel-sistem-bebek-arabasi-gri-siyah

bu ürün 7,7kg
    https://www.kraftbaby.com/roll-travel-sistem-bebek-arabasi-koyu-gri

bu ürün de 7,9kg

iki üründe travel sistem ama kraft ın ki biraz daha farklı. iki üründe türk markası ancak çin üretimi. İkisi de internette 1500tl civarında.

Bu rakama bu ağırlık bandında ürün öneriniz de olabilir.

teşekkürler.
  • merhabalar allah nasip ederse 1,5 ay sonra bizim de oglumuz dogacak. kucuk bi arabamiz var. (polo)

bir de oturudugumuz yer aydin malum her taraf parke tasi nasil bi araba oneririsiniz. maks 2000 olarak dusunuyorum.
  • Buchholz rölesi kullanıcısına yanıt
    hocam bulup aldin mi gayri :)
  • Radical Brain kullanıcısına yanıt
    Aldım hocam 🙂

Chicco simplicity Duo plushttps://www.bebekavm.com/chicco-duo-simplycity-plus-travel-sistem-bebek-arabasi-red

Çift yönlü değil ama bebek küçükken ana kucağı ile kullanıldığından yönü bize dönük oluyor. Sonrası için de zaten ileri dönük oturmak ister diye bu bebek arabası mantıklı geldi aldık. N11'den 1400 TL'ye almıştık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Buchholz rölesi kullanıcısına yanıt
    mesajini gormemisim kusura bakma tesekkur ederim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Radical Brain -- 1 Mayıs 2020; 5:23:20 >
  • hb'nin sattığı yoyko nasıldır? yorumlar fena deil ama katlanınca boyutu yazmıyor.
    https://www.hepsiburada.com/yoyko-city-seyahat-sistem-bebek-arabasi-3-in-1-gri-silver-p-HBV00000LSVEQ
  • [escobar] kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bu sorunuzun cevabını bulabildiniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Defonseca

Merhaba, bu sorunuzun cevabını bulabildiniz mi?
    Inglesina Trilogy aldim.
    Chicco'ya gore daha saglam ve Chicco Inglesina'dan kopya cekmis bu urunu.
    Evet iki kati fiyat ama icime sineni aldim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Joie tourist ve joie gemm kombinasyonu u kullanıyorum.çok pratik aklınızda bulunsun.

Hayirli olsun gule gule kullanin. Ayni modeli ben de takip ediyorum fiyat ve satici bilgisi paylasabilir misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tornady

Hayirli olsun gule gule kullanin. Ayni modeli ben de takip ediyorum fiyat ve satici bilgisi paylasabilir misin?
    5200 TL ye aldim ben.

Nereden aldiniz? Bir de travel sistem olarak di mi ana kucagi da dahil olarak yoksa yalniz araba mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tornady

Nereden aldiniz? Bir de travel sistem olarak di mi ana kucagi da dahil olarak yoksa yalniz araba mi?
    Travel olarak evet , ana kucagi da dahil.
    Instagram'da buldum gurkanbebe diye istanbulda magazasi olan bir yer.

• Maxi cosi adorra bebek arabasi + maxi cosi cabrio oto koltuğu ikilisini almayi dusunuyorum.
    Yazdiklarim disinda Alternatif olarak ne onerirsiniz?

Benim icin Onemli olan bebek arabasi suspansiyon sistemi ve oto koltugu güvenli olsun. Cok arastirdim iyice kararsiz kaldim. Bebek arabasina da 4bin vermek istemiyorum ama ne alayim?

1) maxi cosi adorra + cabrio
    2) chikko duo love up veya style
    3) casual cadillac air tona veya quatro trona
    4) peg perego bookplus 51
    5) mamas papas armadillo xt3

Arkadaslar acil destek atın gozunuzu seveim ne alcam ben :(

• Merhabalar,
    Inglesina markasinin triogly aptica ve quad modelleri arasindaki fark nedir aydinlatabilecek bir arkadasimiz var midir acaba?
    Bunlarin hepsi travel sistem midir, en iyisi hangisidir, bunlar kendi içinde de tek araba veya system quattro seklinde ayri ayri mi satiliyor vs yardiminiza ihtiyacim var.
    https://www.hepsiburada.com/inglesina-quad-system-quattro-bebek-arabasi-p-HBV00000THB9H?magaza=Gezenbebecom

• bebek arabasına 8000 lira vermek bilemedim ne özelliği olabilir o kadar yüksek fiyata. Neden bu modeli tercih ediyorsunuz çok merak ettim?
  • A

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi synweap -- 16 Temmuz 2021; 5:21:12 >
  • Joie Brisk Lx ile Joie Gemm kullanıyorum, tavsiye ederim. Hem baston tipi hemde Travel Sistem gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: GrizzlyBear

Maxi cosi adorra bebek arabasi + maxi cosi cabrio oto koltuğu ikilisini almayi dusunuyorum.
    Yazdiklarim disinda Alternatif olarak ne onerirsiniz?

Benim icin Onemli olan bebek arabasi suspansiyon sistemi ve oto koltugu güvenli olsun. Cok arastirdim iyice kararsiz kaldim. Bebek arabasina da 4bin vermek istemiyorum ama ne alayim?

1) maxi cosi adorra + cabrio
    2) chikko duo love up veya style
    3) casual cadillac air tona veya quatro trona
    4) peg perego bookplus 51
    5) mamas papas armadillo xt3

Arkadaslar acil destek atın gozunuzu seveim ne alcam ben :(
    Üstat karar verebildin mi?

Bende casual air tone ile peg peroya bakacağım sanırım en mantıklısı bunlar. videoları izledim mağazadan bakacağım.

mamas papas a baktım ama pahalı ve ağır gibi geldi.
  • xyor kullanıcısına yanıt
    Valla hocam magazadan bakma sansim olmadi durumlar malum cikmak istemedim. ama peg perego book 51 completo travel sistem siparis verdim. Icime bu sindi ozellikle anakucaginin guvenlik testlerinden basarili gecmesi ve dizayni hosuma gittigi icin bunu aldim yoksa cadillac air trona alacaktim ikisi arasında kalmistim en son. Hepsiburadada siyah olan modeli indirimde 3550tl idi taksitli aldim artik. Daha uyguna gelirmi bilmiyorum şu yeni vergilerde korkuttu hani. Henüz kargo bilgisi yok ürün gelmedigi icin birsey diyemiyorum. Garanti durumundan emin degilim sifir ürün ama nasıl olacak goreceğiz.ayni modelin jet travel sistem modeli de var cok fark yok kasa ayni kumas ve ayak örtüsü farki var baska bisey yok 750tl daha ucuz. Izledigim videolarda kapanip açılması olsun tekerlerin konforu olsun herşeyiyle icime sinmisti. Ama o kadar yukarı cikmaya gerek de yok derseniz casual air trona ikinci secenegimdi. Daha makul fiyati var 2000 civarinda.

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.