Şimdi Ara

Beats Solo HD Wireless OE Red Kulaklık + 499TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.606
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyat iyi mi kötü mü tam karar veremedim. Bana sıcak fırsat gibi geldi. Kablosuz. Sizce nasıl?
    https://www.hepsiburada.com/beats-solo-hd-wireless-oe-red-bt-900-00171-03-p-BD501016?magaza=Hepsiburada

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Solo 2 si var bende kesinlikle verilen parayi haketmiyor 150 tl civarindaki kulakliklarla ayni ses kalitesine sahip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • major 2 alın daha iyi

• bir kulaklığa 500 lira verirsem 1 ay boyunca uykum gelmez sırf zararını çıkarmak için hiçbirşey yemem içmem. 20 liralık sony gayet işime yarıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babayaro1215 -- 8 Mart 2018; 0:0:39 >
  • Si bemol bundan daha kaliteli

• jestini yap a yetişseydin vermezdin. 100 liraya falan geliyodu 20 jestini yap alıp bi kısmını itunes olarak satınca
  • yurtdisi ckr5 e 150tl odedim htcu11 kulakligini begenmedim anlayan abiler yorumunuz nedir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beats zaten parasını hakeden bir marka değilken Solo serisi ayrıca rezalet.

• quote:

Orijinalden alıntı: babayaro1215

bir kulaklığa 500 lira verirsem 1 ay boyunca uykum gelmez sırf zararını çıkarmak için hiçbirşey yemem içmem. 20 liralık sony gayet işime yarıyor.

hocam rica etsem şu 20 liralık kafaüstü sony kulaklığın linkini paylaşır mısınız

• Bende beats kulakçık vardı 2-3 sene yoğun kullandım bence ses kalitesi olarak sonuna kadar hak ediyor ama sorun şu ki durduğu yerde bozuldu elimde patladı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya hala akıllanmadınız mı ? Neyse Hepsiburada'dan çakma Beats almak isteyen alabilir.

• CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    Bahsetmiş olduğum Sony şu an 50 lira hocam ben az kullanılmış olanı 20 liraya aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: IIHAYALPERESTII

Solo 2 si var bende kesinlikle verilen parayi haketmiyor 150 tl civarindaki kulakliklarla ayni ses kalitesine sahip

bende de beats ep var.3 dolara aldığım Xiaomi Fresh kulaklığı ile neredeyse aynı ses kalitesinde. BEATS ALINMAZ

• JBL E45BT diyorum başkada birşey demiyorum.

https://www.hepsiburada.com/jbl-e45bt-wireless-kulakustu-kulaklik-ct-oe-kirmizi-p-HBV00000569TV?

• Zamanında bang ofsen i 150 tl ye almıştım

• NoWLoadinG kullanıcısına yanıt
    Beats moktandı olayı eskide kaldı artık. BeatsX, Powerbeats, Studio 3 vb hoş modeller. MSRP haketmesede indirimlerde düşünülebilir. Circlejerk'i durdurmanın yolu yok tabi..

• Elimde beats solo 2 ve jblt450 mevcut. Beats den çok memnunum. Fiyatına göre kaliteli olduğu bariz belli. Jbl ile kıyaslamıyorum çünkü aynı fiyat aralığında değiller. Ancak şunu demek isterim bnce jbl f\p anlamında çok çok başarılı. Jbl i almadam önce çok araştırdım. 100 200 tl civarındaki bütün kulaklıklar arasında en iyisi diyebilirim. Bu kulaklığa gelirsek piyasa sahte kulaklık dolu dikkatli olmakta fayda var.

• Beats i apple satın aldığı için doğal olarak fiyatı da yüksek.verdiğin parayı ses kalitesi olarak alamıyorsun.ama stil olarak çok hoş duruyor kulakta.ben de alırsam sırf onun için alırım.yukarıdaki kulaklık heralde monster ürünü.apple değil yani.

• Hediye gelmişti markasını görünce offf demıstım fakat hayal kırıklığı,galıba çakma diye düşünmüştüm ama bu modeller tırtmış

• bende powerbeats2 var ve ses kalitesi gayet iyi aslında modelden modele değişiyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.