Şimdi Ara

Beats Solo 2 mi Marshall Major II mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Max.750 Tl civarında kulaklık arıyorum , metal ve rock (Rammstein-AC/DC-Iron Maiden) türevi dinlerim. Ses kalitesi benim için ön planda fakat önceliğim sesi dışarı vermeyecek , iyi ses düzeyi olması lazım. Önerileriniz bekliyorum , devamlı toplu taşıma kullanan birisiyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kulak üstü alacaksanız>>>>> ATH M50X (900 tl, kullandım, çok güzel kulaklık, dışarı ses vermez, dışarıdan ses almaz) ya da Beyerdynamics DT770 Pro (900TL)

Kulak içi alacaksanız>>>>Ibasso IT01 (600 tl, 3-4 gün önce aldım, ses kalitesi muazzam, ne dışarı ses veriyor ne de dışarıdan ses alıyor)

Bütçe biraz daha düşük olsun diyorsanız >>>> Sennheiser momentum in ear (500 tl, kulakiçi, buradan bir arkadaşın kulaklığını denedim, kaliteli sesi var, yalıtımı iyi)

Biraz daha düşük bütçe diyorsanız>>>>> Ostry KC06

Beats ve Marshall'in kulaklıkları ses/kulaklık forumlarında genelde pek övülmeyen, alınması tavsiye edilmeyen kulaklıklar. Şekilli bir şeyler yapıp ederinin 5 katına satıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ateş ve güneş -- 7 Mayıs 2018; 10:59:32 >
  • Ath m50x kahverengisi hoşuma gitti , yurtiçinden temin edebileceğim bir mağaza var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beats hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.