Şimdi Ara

BeamNG.drive (Erken Erişim) [ANA KONU] (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
509
Cevap
14
Favori
43.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3.2 gb lık yılın 4. büyük güncellemesi geldi

https://blog.beamng.com/beamng-v0-21//

• Arkadaşlar minimum konfigürasyon gereksinimi nedir bu oyunun? Düşük grafik ayarları ile de olsa akıcı oynamak için çok iyi bir sistem gerekir mi? Oyunu satın almayı düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar oyun neden bu kadar çok tutuluyor? Ben oyunu aldım t300 ile oynamak için, yani ne özelliğiyle öne çıkıyor da bu kadar sevildi? Ben tam olarak tanıyamadım oyunu ısınamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: befo

Arkadaşlar minimum konfigürasyon gereksinimi nedir bu oyunun? Düşük grafik ayarları ile de olsa akıcı oynamak için çok iyi bir sistem gerekir mi? Oyunu satın almayı düşünüyorum.

Al hocam, ekran kartın directx 11 destekliyorsa çalıştırır.

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

Arkadaşlar oyun neden bu kadar çok tutuluyor? Ben oyunu aldım t300 ile oynamak için, yani ne özelliğiyle öne çıkıyor da bu kadar sevildi? Ben tam olarak tanıyamadım oyunu ısınamadım.

Bu oyun aslında bir çeşit teknoloji demosu. Oyunun özelliği hasar modellemelerinin gerçekçi oluşu.

• Beamng Drive online

modcular çalışıyor 

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkermurat

Beamng Drive online

modcular çalışıyor 

Online fena zevkli   yeni güncelleme de bayağı bişey gelmiş güzel oldu ama çok yavaş ilerliyor

• Dexter Morgan kullanıcısına yanıt

evet kesinlikle hocam online a girince kolay kolay çıkılmıyor

• Online ı şiddetle tavsiye ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 7 Nisan 2021; 15:32:52 >
  • ilkermurat kullanıcısına yanıt

Bu kadar kasması online olduğundan dolayı mı?

• torkema61 kullanıcısına yanıt

Evet hocam online dan kaynaklanıyor

Anladım, teşekkür ederim. Biraz toparlasın da indirip deneyeceğim.

Rica ederim hocam müthiş bir simülasyon

Ama gelişimi çok yavaş yılda 3 büyük güncelleme alıyor bu yılın ilk güncellemesi biraz hayal kırıklığı yarattı bende

Hayal kırıklığının sebebi sadece kasma mı peki? Ben en son oynadığımda kısa bir hikayesi vardı. Onu oynamıştım. Garip bi hikayesi vardı ama pek bir sorunla karşılaşmamıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: torkema61

Hayal kırıklığının sebebi sadece kasma mı peki? Ben en son oynadığımda kısa bir hikayesi vardı. Onu oynamıştım. Garip bi hikayesi vardı ama pek bir sorunla karşılaşmamıştım.

Güncelleme içeriği ve gelişim çok az geldi bana hocam o yüzden nisan ayında gelmesini beklediğim yamanın erken gelmesine pek sevinemedim

Hikaye ve kariyer kısmı hala aynı oyunun, sandbox kısmında gelişme oluyor sadece 1.0 ile hikaye tamamlanacaktır ama bunun için hedef tam emin olmamakla birlikte 2022 galiba

Geç olsun güç olmasın. Oyunun mantığı çok çok iyi. Bozmadan, yarım bırakmadan tamamlasınlar da başka bişey istemem.  

Kesinlikle katılıyorum hocam yapımcı çok tutkulu Alman disipliniyle yapıma devam ediyor ayrıca oyun olmanın dışında araba firmalarına da çarpışma konusunda teknoloji olarak satılacak diye biliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkermurat

Güncelleme içeriği ve gelişim çok az geldi bana hocam o yüzden nisan ayında gelmesini beklediğim yamanın erken gelmesine pek sevinemedim

Hikaye ve kariyer kısmı hala aynı oyunun, sandbox kısmında gelişme oluyor sadece 1.0 ile hikaye tamamlanacaktır ama bunun için hedef tam emin olmamakla birlikte 2022 galiba

Alıntıları Göster

2022 imkansız. bu oyunun tam sürümünün 2025ten önce geleceğine imkan vermiyorum

• Dexter Morgan kullanıcısına yanıt

2022 banada pek mümkün gelmiyor hocam

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.