Şimdi Ara

Bcaa Alımı hakkında Hangisi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bcaa alcam ilk kez kullancamda bu tarz şeyleri, hangisini alayım tadi felan iyi olan hangisini tavsiye edersiniz ve etkili hiç fikrim yok çünkü..

Hangi siteden ve hangi marka bcaa almalıyım yardım lütfen

• hiç birisini alma her ne hikmetse bizim memlekette spor yapmak demek protein tozu glutamin bca creatin gainer yağ yakıcı steroid vurup şişme ve benzeri bir sürü karman çorman ilaçları karışımları mutlak kullanmak kullanmazsan gelişemezsin anlamına geliyor herkes hep olaya iyi tarafından bakıp kullanmam lazım diyor ben öyle düşünmüyorum 55 kg dan 80 kg a geldim en ufak bir takviye dahi almadım almam da ivaç illiç şenlikli toplum ,okulsuz toplum ,tüketim köleliği, ve sağlığın gaspı eserlerini mutlaka okumanızı öneririm heşeyin orjinalı ilk hali güzeldir
  • Bcaa yada protein tozu belli bir zaman sonra gerekli sadece yiyecekler ile olmuyor. Ben uzun zamandir bu sporun icindeyim ama bir yerden sonra lazim

O yuzden smdi aramosi felan kotu tadi diyorlar bilmeden almak istemiyorum kullanan varsa bu forumda tavsiye almak icin yazdim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neden kimse cevap yazmiyor bu bõlum bitti mi nedir tavsiye ariyorum marka yazan yok alicam fikir lazim kullanan kisilrr

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bcaa Alımı hakkında Hangisi ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.