Şimdi Ara

BC2 vietnam paketi ücretsiz mi oldu?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bende normal bc2 vardı düz senelerdir oynuyorum biraz önce vietnam mapinde oynadım oyun bunu için extra bi güncelleme harita indirme olayı falan da yapmadı.Neler oluyor vietnam beleşe mi verilmeye başlandı?

• up
  • Dostum bende düz bc2 var. Şimdi deneyeyim dedim olmadı. Bedava değil yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0ops

Dostum bende düz bc2 var. Şimdi deneyeyim dedim olmadı. Bedava değil yani.

ea nın kendi serverında girebiliyorum ben de sadece diğer serverlarda atıyor harita yüklendikten sonra ama hiç dikkat etmemiştin önceden ana menüde vietnam seçeneği varmı sende ekranın sol orta bölümünde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murettep

quote:

ea nın kendi serverında girebiliyorum ben de sadece diğer serverlarda atıyor harita yüklendikten sonra ama hiç dikkat etmemiştin önceden ana menüde vietnam seçeneği varmı sende ekranın sol orta bölümünde.

Var hocam tabiki. ona bastıgımda cd key istiyor. düz bc2 ye ise sorunsuz girebiliyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: murettep

quote:

Var hocam tabiki. ona bastıgımda cd key istiyor. düz bc2 ye ise sorunsuz girebiliyorum.

bug oldum herhalde ben cevabın için teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.