Şimdi Ara

BBVA BOYNER 50 TL ÇEK (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
2
Favori
5.010
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Küçük bir miktar bağış işlemi de yapabilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kaptan_tsubasa K kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir kuruluşa bağış işlemi yapabilirsiniz

• Herhangi bir vakfa 1 tl karşılığında oluyor. Ama almayın derim. Çünkü boynerde kampanya ekibinde çalışan ekip öyle çakal ki zaten fiyatları yükseltmiş. İşe yarar tüm ürünlere baktım. Diğer sitelerle karşılaştırma yaptım. Boyner in indirimli halinden daha ucuz. Dışardan birisi kanabilir ama donanımhaber ölücüleri olarak buna kanmayız. Ekim etkisi 300 e 100 de aynı durum var. Boyneri sürekli takip ederim kampanyaları bildirimlerim açık. Bugüne kadar işe yarar hiç bir indirim görmedim. Bu firma tam çakal. Zenginleri ve ölücü olamayanları tek kekliyor.

• @sak0575 teşekkürler. Banka kampanyası var mı birleştirelim yoksa alınacak bişey bulamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aLTaR_07 kullanıcısına yanıt

henüz yok, gelecektir ama..

süre uzun..

• kullanmayacak olan varsa karşılığı ile alabilirim alacağım üründe geçiyorsa..

• Kendi apple hesabıma 25 tl gonderdım. Sonra uygulama içinden sağdaki alarm işaretine ardından yine sağ üst köşede hediye kutusuna tıkladım. En altta kodumu gördüm, gördüm de boyner hep kazık. ne alacaz, düşünüyoruz şimdi!

• Arkadaar kodu kullanan var mı 300 e 100 hopi indirimi ile birleşiyor mu

• E25LE9P5U

İsteyen kullanabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eeee ne alcaz? Bakiyoz bakiyoz bulamiyoz. Bir kac model spor ayakkabi var, klasik boyner hareketi, fiyati arttir, 100/300 indirim filan falan ...

• dün daha kampanya yeni tanımlanmışken 100 lira olan ürünün altına bu kampanya eklenmiş bugün. fiyatını 40 tl artırmışlar. boyner bu kadar düşmemişti hiç.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.