Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

BBQ Pit Boys

1
Cevap
0
Favori
64
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1834 Mesaj
    Hayatında bu ve buna benzer etler yemiş olan var mı ? Şu videoları izleyince boş et yediğimi düşündüm adamlar aşmış nirvanaya ulaşmış.

Alüminyum folyodan tut, birsürü sos, adını bile bilmediğim tonlarca şey katıyorlar ama adamlar taş gibi. Demek ki o kanserojen bu zararlı diye düşünüp hayatı zehir etmemek lazım.

|
    |
    Ryzen 2600X | MSI x470 Gaming Pro Carbon | Asus Rog Strix Rx 580 | Corsair VENGEANCE LPX 16GB(2x8GB) DDR4 3000MHz C15 | ADATA XPG SX8200 NVMe M.2 SSD | EVGA Supernova 750 PQ, 80 Platinum 750W | Phanteks Eclipse P300

• Yarbay
    2211 Mesaj
    bu admalari ve bunun yaninda birsuru yabanci yemek kanalini duzenli olarak takip eden birisi olararak evet bu tur videolar izleyerek daha farkli tadlar aramaya basladim ve buldum tavsiye ederim bulabileceginiy yerlere gelecek olursak steak house larda adamlarin yaptigi ( tr de domuz urunleri bulunmasi imkansiz gibi birsey ozenle aramak gerekir ) cogu seyi bulmak mumkun
    almanyada yasiyorum buradada genelde her lokantada steak ve smoke etler bulmak mumkun domuz/dana size kalmis
    |
    |
    AMD 8350 H100 Sıvı Soğutma / Asus M5A97LE R2.0 /MSI GTX970 Gaming 100me / samsung 1 tb 7200 rpm HDD Steam / Toshiba 120gb SSD / kingstone 1600 mhz 2x4gb ram / Corsair R270 Kasa / Samsung Galaxy Note 8 / Logitech G933 Gaming Headset / Logitech Z533 Ses Sistemi / Cherry Blue RGB keyboard / Steelseries Rival Gaming mouse / 24ınc 1080p 2ms 75hz Monitor / 18inc 720p 2.Monitor
    Kediciklerim icin instagram : Buraya Tiklayin
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
e-ticaret
üniversite
Blogio
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,128
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.