Şimdi Ara

BBM Guruplarımız Güncel 2016 buyrun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

BT10 forumunda mevcut gurubumuz vardı biz bunu ikiye ayırdık ve farklı forumlarlardada paylaşalım dedik . BBM kullananlar Blackberry kullanıcısı olsun olmasın her kullanıcıyı bekleriz sohbetimiz iki guruba ayrılıyor .
    1.si Donanım yazılım , nasıl yapılır gibi konuların konuşulduğu ve yardımlaşıldıgı gurubumuz.
    2. si ise eğlence sohbet makara futbol vb konuların bullundugu sohbetimiz.

(Not guruba katıldıktan sonra başka bir işle meşgulken guruptan sürekli gelen bildirimlerden rahatsız olanlar için gurup bildirim ayarlarını kapamak yada sesi kısmak mümkün bunu gerekirse guruba sorun ) (blackberry 10 os ta sistem bildirim ayarları .uygulama bildirimleri. bbm grup. her gurup için ayrı ayar ve ses düzeyi ve tonu ayarı mümkün. Android ve ios için ise bbm i açıp uygulamanın ayarlarına girip ordan bildirim ayarlarından benzer menüleri bulabilirsiniz.

Whatsapp guruplarındaki gibi telefon numaranızı paylaşmadan hatta isminizi de paylaşmadan sohbetimize katılabilirsiniz. ayrıca istediğiniz arkadaşlarınızı da dahil edebilirsiniz. gurup barkodlarını attım fakat ordan yapamayan beni bbm den ekelyip guruba al derse alırım pinim profilimde ve imzamda yazıyor. Bu gurubu kapatmayacağız iyi günler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esat1993can -- 21 Eylül 2016; 19:21:17 >

•  BBM Guruplarımız Güncel 2016 buyrun

Blackberry hastalarına duyurulur. Blackberry Z10 16 GB + Blackberry Z30 16 GB + Blackberry Playbook 64 GB set halinde satılıktır. Cihazlar kutulu, faturalı ve full aksesuarlıdır. Yalnızca Z30'un sol alt köşesinde ufak bir eziklik vardır. Z30 kozmetik açıdan 10/9, Z10 ve Playbook kozmetik açıdan 10/10'dur. Arkadaşlarımın gazına gelip iphone 6s plus satın aldım, gözüm hala bu canavarlarda. 3500 tl'lik iphone bile bu cihazların sunduğu kullanım deneyimini sunamadı. Eşek ölüsüyle de para verdim bi çılgınlık yapıp geri dönmek istemiyorum açıkçası. Sadece kullanım fazlası oldukları için satılıktırlar. Fiyat set olarak 1190 TL. Tekil olarak Z10 350 TL, Z30 650 TL, Playbook 290 TL'dir. İzmir içi elden teslim edilir. Mantıklı ve makul takas teklifleri kabul edilir.

• Classic Q20 arıyorum satanlar pm atsın istanbulun heryeri olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 200torbacimento

Blackberry hastalarına duyurulur. Blackberry Z10 16 GB + Blackberry Z30 16 GB + Blackberry Playbook 64 GB set halinde satılıktır. Cihazlar kutulu, faturalı ve full aksesuarlıdır. Yalnızca Z30'un sol alt köşesinde ufak bir eziklik vardır. Z30 kozmetik açıdan 10/9, Z10 ve Playbook kozmetik açıdan 10/10'dur. Arkadaşlarımın gazına gelip iphone 6s plus satın aldım, gözüm hala bu canavarlarda. 3500 tl'lik iphone bile bu cihazların sunduğu kullanım deneyimini sunamadı. Eşek ölüsüyle de para verdim bi çılgınlık yapıp geri dönmek istemiyorum açıkçası. Sadece kullanım fazlası oldukları için satılıktırlar. Fiyat set olarak 1190 TL. Tekil olarak Z10 350 TL, Z30 650 TL, Playbook 290 TL'dir. İzmir içi elden teslim edilir. Mantıklı ve makul takas teklifleri kabul edilir.

dünyada 200.000 bb os kullanan telefon kalmış. kim alır bunları. düpedüz çöpe para atmak. 50 lira bile verilmez.

• rkadaslar selam sadece is icin blackberry passport alacagim. Ama bis artik bitti diye biliyorum. Email almada ve ayarlamada sorun var mi an itibariyle? Eskisi gb direk dusuyor mu mailler?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bisten bahsedenler falan var hala anlıyorumki çogu kimse BB yi bilmiyor hala bold sanıyor. BlackBerry 10 200.000 kullanıcıya sahip değil. Son çeyrekte 200.000 yeni kullancı kazandı 2015 ten sonra üretimi bitti BlackBerry 10 cihazların . BlackBerry artık Android cihazlar üretiyor. 2012 den sonra çıkan her blackberry bis olmadan çalışıyor zaten. Klavyeli telefon isteyenler ve düşünce kenarı vurunca ekranı patlamayan sağlam telefon isteyenler BlackBerry Android cihazlara baksınlar bence.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.