Şimdi Ara

Bazı Teknosalarda panasonic traş makinesi uygun fiyata

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
6
Favori
5.619
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben kendime gc40 modelini ankara anteras mağazasından aldım.hiç bir sorun yaşamadım makineden memnunum

http://www.teknosa.com/katalog/kisisel-bakim/erkek-bakim-ekipmanlari/1440?q=[marka:panasonic,]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zirve001 -- 23 Aralık 2014; 17:07:33 >

• izmirdeki mağazalarda hiçbiri yok hepsine baktım. istanbullular özellikle kaçırmasın. 3 senedir kullanıyorum tık demedi çok memnunum malzeme kalitesi üst düzey. Malesef kullanıcıyı düşünen kaliteli markalar fazla yaşamıyor ülkemizde.
  • ürünler teşhir olabilir arkadaşlar bilginiz olsun
  • zirve001 Z kullanıcısına yanıt
    Gc40 bulamadım gb40 var ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lord_nemesis

Gc40 bulamadım gb40 var ama

pardon evet gb40
    ben alrken gördüklerimin hiçbiri teşhir değildi.ama teshir satan yerler olabilir

• zirve001 Z kullanıcısına yanıt
    Kullandınız mı memnunmusunuz bende yarın gidip almayı düşünüyorum ama kaç tane vardı

• quote:

Orijinalden alıntı: lord_nemesis

Kullandınız mı memnunmusunuz bende yarın gidip almayı düşünüyorum ama kaç tane vardı

memnunum.gc20 modeli için gitmiştim 32 küsürdü fiyatı.bazı sitelerde şarjlı olduğunu söylüyordu.satıcı şarjlı değil dedi onun yerine gb40 aldım.şarjlı olmasada o da alınabilir
  • panasonicin yaninda philips, braun hikayedir

• http://www.teknosa.com/urunler/120240180/panasonic-er2403k503-sacsakal-kesme-makinesi

Bu modeli 3 yıldır kullanıyorum normal AAA pille çalışıyor. Sinnekkaydı tıraş olmayanlar ve düzeltme amaçlı kullananlar için çok iyi bir makine. Haftada bir kullanıyorum ve 2 adet şarjlı pille aylarca şarj etmediğimi bilirim. Bulursanız bu fiyata bedava
  • Link gitmiş

• hangisini alalım tavsiniz nedir kızarıklık yapmasın yeter???
  • sakalları düzgün alan hangisi king var bende hiç güzel almıyor.
  • Malatyadayim malesef yok. O gb40 modelini keşke alabilseydim tam da ihtiyacım vardı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Panasonic dünyada bu işin lideridir, ancak bazı modelleri sadece japonyada üretilir(kaliteli modelleri) diğerleri çinde üretilir, çinde üretilenler dahi çoğu braun,philips'ten iyidir. 80 serili modellerin altı bildiğim kadarıyla çin üretimi bıçak sayısı az ve dakika devir sayıları düşük ama 80 ve üstü serisindeki tüm makinalar profesyonel makinalardır. 14000 devir/dk. ve daha üst devirleri çıkmış olabilir 2 yıldır takip etmiyorum, Sakal işini tek seferde bitirmek isteyene(sinekkaydı) önerim panasonic es-8243 olur. Ebay'dan alabilecekler düşünebilir, Türkiyede'ki fiyatın yarısından daha ucuza aldım amerika'da, benden bu kadar kolay gelsin. Hayırlı traşlar :)
     Bazı Teknosalarda panasonic traş makinesi uygun fiyata

• Site yok fiyat neydi?
  • Bursada bulunanların hepsi şurada.

Carrefoursa Ticaret Merkezi, Nilüfer Ilçesi Odunluk Mahallesi Mgz No:MS1B ODUNLUK NILÜFER Bursa TR

diğer yerler için bakacaklar(benim gibi) boşuna bakmasınlar.

• Ankara da gb40 almak isteyenler antarese gitmesin 1 tane vardı ben aldım diğer pilli modelden bayağı vardı ona göre gitsinler

• Müşteri hizmetleri fiyatların internet için geçerli olduğunu söylüyor ancak sepete at butonu yok, yani internet stokları tükenmiş. Mağazalardan alındığı taktirde indirimsiz fiyattan satılacağı gibi saçma bir bilgi verildi. Yani indirim var, ürün yok. Mağazada var, indirim yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fizyoterapi

Bursada bulunanların hepsi şurada.

Carrefoursa Ticaret Merkezi, Nilüfer Ilçesi Odunluk Mahallesi Mgz No:MS1B ODUNLUK NILÜFER Bursa TR

Hocam mağazada ki ürünler teşhir miydi acaba sıfır ürün mü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigitmete

quote:

Orijinalden alıntı: fizyoterapi

Bursada bulunanların hepsi şurada.

Hocam mağazada ki ürünler teşhir miydi acaba sıfır ürün mü.

Magazaya bakmadim, linklerden baktim.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.