Şimdi Ara

Bazı Nvidia GeForce RTX ekran kartlarının üretimi sona eriyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Akbaba89

Rtx ayağına bu nesilde güzel keriz silkelediler. Ray tracing verimi yerlerde, performans artışı 1xxx serisine göre değiştirilmeyecek kadar az.

aynen bialderim 1080 in 3500 4000 araslıgında satılırken ben 2550tl ye msı rtx 2060 gaming z aldım movuq adamalr keriz yoldu sizin amacının muhalefet yapmak sorun surda nefes alan adama bile düzgün nefes alamadın demek var sizde .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SecondSister -- 14 Temmuz 2020; 22:53:29 >
  • Açık ve net,

İlk üretim RTX kart alanları resmen enayi yerine koydular.

Ondan sonra dümenden Süper versiyonları çıktı, çünkü ilk kartları beceremediler.

Bende RTX 2070 aldım, pişmanım.

• SecondSister S kullanıcısına yanıt
    Boşa konuşmam ben test sonuçlarına bak. İyi bir seri olsa alır kendim de değiştirirdim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • _magnetar_ kullanıcısına yanıt
    Beklemenin sonu yoktur ama bu rtx serisi gerçekten fiyasko. 2070 alınabilecek en düşük oyun notebook’u. Onda da tweak yapmadan 80fps’lere çıkamıyorsunuz 1080p gibi düşük bir çözünürlükte bile. Yeni nesil ile ilgili nvidia’nın açıklaması %40 performans vaadediyor. Bekleyip göreceğiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Akbaba89

Boşa konuşmam ben test sonuçlarına bak. İyi bir seri olsa alır kendim de değiştirirdim.

aga 2500tl ye aldım ben bak tekrar ediyorum 3000-3200 vermedim :d

• en güzel seri gtx 1070ti ile 1080 ti idi

• Gtx1080 bestti

• Şu ülkede 1 tane bişey alamayacakmıyız ya ne telefon ne pc ne leptop ne araba ne kulaklık hiçbişi alınmıyor her geçen gün fiyat artışı oluyor.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.